42 компјутери Поставено Асортиман се Намали Цевки Универзална Црна, Црвена

42 компјутери Поставено Асортиман се Намали Цевки Универзална Црна, Црвена

DEN 72.48

Свеж

Во магацинот


Голема колекција на топлина се смалуваат цевки, 6 големини, 2 бои Доставени внатре дијаметар : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,5 mm, 3.5 мм, 5.0 мм, 6.0 mm минимум, Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.5 mm, 0.75 милиметри, 1.25 мм, 1.8 мм, 2,5 mm, 3.0 mm максималната вкупна должина : 2.59 метри (42 парчиња) Голема колекција на топлина се смалуваат цевки, 6 големини, 2 бои
Доставени внатре дијаметар : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,5 mm, 3.5 мм, 5.0 мм, 6.0 mm минимум,
Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.5 mm, 0.75 милиметри, 1.25 мм, 1.8 мм, 2,5 mm, 3.0 mm максимум
Вкупна должина : 2.59 метри (42 парчиња)
Детали за производот :
Се намали соодносот : 2 : 1 (дијаметар е намалена да 1/2)
Материјал : Полиолефин
Минимално намалување Temp : +70 °
целосна обнова Temp : +110 ° максимум
Температурата на работа : -55 ° до + 125 °
затегнувачка цврстина : 10.4 MPa
dielectric сила : 15 k V / mm
производна спецификација : ISO9001
запаливост : пламен retardant
одобрување : UL одобрување
Обезбедени форма (круг или стан) : производот е рамен
сечење метод : ножици или остар нож
2 бои : црна, црвена
вкупна должина : 2.59 метри (42 парчиња) :
4pcs x 1.0 х 30мм (количество x доставени внатре дијаметар x Еден должина) (црна)
3pcs x 1.0 х 30мм (црвено)
4pcs x 1,5 60mm x (црна)
3pcs x 1.5 60mm x (црвена)
4pcs x 2,5 60mm x (црна)
3pcs x 2.5 60mm x (црвена)
4pcs x 3,5 x 60mm (црна)
3pcs x 3.5 60mm x (црвена)
4pcs x 5.0 60mm x (црна)
3pcs x 5, 0 60mm x (црвена)
4pcs x 6.0 x 100mm (црна)
3pcs x 6.0 x 100mm (црвено)
Пакет Се Вклучени :
42 парчиња намали цевки
1x плетенка црево
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Број На Модел На: SZ-FDDT-I013170R
Тип: Топлина Shrinkable
Материјал: Полиолефин

Додатоци на производи

МОС Топла 6 Компјутери Бела Пластика Водоотпорен Кабел Жлезди Jointer M20 x 1.5 Свеж
МОС Топла 6 Компјутери Бела Пластика Водоотпорен Кабел Жлезди Jointer M20 x 1.5

Се користи за одредување на кабли, водоотпорен IP67.Специјален дизајн на стегање умре и гума дел, широк ст

DEN 63.84
Мрежа Жица Најлон Пластични Авто-заклучување Кабел Zip Вратоврска База на Носителот Свеж Со попуст
Мрежа Жица Најлон Пластични Авто-заклучување Кабел Zip Вратоврска База на Носителот

Постојат пријави се на купувачот?s одговорност.Превозот и Поштенски1 Време на испорака & Track Број : а) Возд

DEN 191.52
72pcs 120*12mm Црвената Магија Најлон Обновливи Кабел Врски со Окцето Дупки назад кон назад кабел вратоврска најлон рака кука Свеж Со попуст
1000 Компјутери Бела Пластика Кабел Zip Вратоврска Зацврсти Заврши 60mm x 2mm Свеж
1000 Компјутери Бела Пластика Кабел Zip Вратоврска Зацврсти Заврши 60mm x 2mm

Име На Производ : Кабел Вратоврска;Материјали : НајлонДимензии (Прибл.) : 60 x 2mm / 2.4" x 0.07" (L*W )Боја : БелаТежи

DEN 138.72
10pcs/многу Висок квалитет IP68 M20 x 1.5 за 6-12mm Кабел CE Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Конектор Жлезда Свеж Со попуст
10pcs/многу Висок квалитет IP68 M20 x 1.5 за 6-12mm Кабел CE Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Конектор Жлезда

Имаме 2 бои , Бела и Црна , ве Молиме имајте во предвид она што боја ви треба , ИЛИ ние ќе ги испрати Бела до

DEN 135.00 149.76
10pcs трговија на Големо врски 25*400mm кабел лента за Обновливи Кабел Врски назад кон назад кабел вратоврска јамка кука најлон Свеж Со попуст
1m Полиолефин Топлина Shrinkable Цевка Sleeving 2:1 се Намали Соодносот кол 40mm Свеж Со попуст
1m Полиолефин Топлина Shrinkable Цевка Sleeving 2:1 се Намали Соодносот кол 40mm

Многу тенок ѕид цевки добра заштита за температура чувствителни компоненти Ниска се намали temp ја подоб

DEN 114.00 119.52
500Pcs Топлина се Смалуваат Жица Заврши Ракав Автомобил Електричниот Кабел Цевка Цевки Полиолефин Капка Брод Свеж Со попуст
500Pcs Топлина се Смалуваат Жица Заврши Ракав Автомобил Електричниот Кабел Цевка Цевки Полиолефин Капка Брод

Материјал : Полиолефин Боја : Црвена+Црна+Жолто+Зелена+Сина Голема колекција на топлина се смалуваат цев

DEN 67.00 81.12
50pcs/број 18*200MM Најлон Жица Организатор Кабел Врски Обновливи Ремени со Магија Ленти Свеж Со попуст
50pcs/број 18*200MM Најлон Жица Организатор Кабел Врски Обновливи Ремени со Магија Ленти

Прилагодливи Повторно употребливи Најлон Кука Јамка Магија Лента за околу Рака Кабел за компјутерски т

DEN 300.00 315.84
10pcs Бела Најлон Вирус Олеснување Жлезди Конектор PG7 PG9 PG11 PG13.5 PG16 PG19 PG21 PG25 Свеж Со попуст
10pcs Бела Најлон Вирус Олеснување Жлезди Конектор PG7 PG9 PG11 PG13.5 PG16 PG19 PG21 PG25

Спецификации : СТР Серија Пластични Водоотпорен Кабел Жлезда СТР СеријаКабел Жлезда Крајот Капа Модел

DEN 52.80
М8 Метал водоотпорен конектори за Кабелот за водоотпорен конектори Нерѓосувачки челик глен глава Свеж
100pcs 3мм*100mm Најлон кабел врски, тагови за На Ethernet RJ45 RJ 12 Жица моќ кабел Етикета Мак Свеж
100pcs 3мм*100mm Најлон кабел врски, тагови за На Ethernet RJ45 RJ 12 Жица моќ кабел Етикета Мак

НОВИ PPRODUCTВе молиме да се напомене овој линк само за 3*100 Најлон кабел ОзнакиНаправени од Најлон 66, добра и

DEN 187.20
Пламен retardant Црна спирала бендови дијаметар 4mm 6mm 8мм 10мм Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка Свеж
Пламен retardant Црна спирала бендови дијаметар 4mm 6mm 8мм 10мм Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМног

DEN 31.20
Целосна големина за заштита на Животната средина Гума Конусна ДУШЕЦИ / не се лизга мат / Без заптивка Свеж
Целосна големина за заштита на Животната средина Гума Конусна ДУШЕЦИ / не се лизга мат / Без заптивка

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

DEN 336.00