Antminer Рудар Поврзете Интерфејс Сигнал Кабел 2 * 9 Метри Растојание 2.0 mm * 155mm За Antminer S9 S7 S5

Antminer Рудар Поврзете Интерфејс Сигнал Кабел 2 * 9 Метри Растојание 2.0 mm * 155mm За Antminer S9 S7 S5

DEN 570.24

Свеж

Во магацинот


Опис На Производот
Antminer рудар Сигнал кабел
Поврзете тип : 2*9 pin конектор
Нозете проред : 2.0 mm * 155mm
Погоден за : anterminer S9, S7, S5+, S5
Превозот листа
1.Antminer рудар Сигнал кабел 1 PC
Производ Прикажување

Број На Модел На: Antminer рудар Сигнал кабел за s5 s7 s9
Пакет: Yes
Функција: РОЕ,LACP,VLAN Поддршка
Тип На Прекинувач: Ethernet
Преносот Го Оценувате: 10/100/1000Mbps
Бренд Име: YUNHUI
Комуникација Режим: Full-Duplex
VLAN: Поддршка
Број на Интерфејси: 9
Пристаништа: ≤ 8

Додатоци на производи

SSEA Оригинални Нови AzureWave AW-NE785H AR5B95 AR9285 Половина Мини PCI-E Безжичен WLAN Wifi Картичка 802.11 b/g/n 150Mbps Свеж Со попуст
SSEA Оригинални Нови AzureWave AW-NE785H AR5B95 AR9285 Половина Мини PCI-E Безжичен WLAN Wifi Картичка 802.11 b/g/n 150Mbps

90 Дена ГаранцијаНашите производи е тестирана во добра работна состојба одговара на сите бренд лаптоп,н

DEN 344.00 361.92
100PCS/МНОГУ RJ45 AMP Кристал заштитените модуларен МАЧКА.5e RJ45 Приклучок RJ45 Конектори AMP Свеж
100PCS/МНОГУ RJ45 AMP Кристал заштитените модуларен МАЧКА.5e RJ45 Приклучок RJ45 Конектори AMP

Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации Ако купувачот

DEN 648.00
Автомобил Кој 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Земјата Јамка Isolator Бучава Филтер Убиец Z07 Капка брод Свеж Со попуст
Автомобил Кој 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Земјата Јамка Isolator Бучава Филтер Убиец Z07 Капка брод

Тоа ќе работат со било пренослив уред кој има 3,5 мм аудио џек на тоа (не работи со МИКРОФОН) Може да ја ели

DEN 228.00 274.08
Отклучен HUAWEI E3131 3g модем за андроид за автомобил dvd E3131s 3g usb Модем 3g модеми модул pk E180 E173 e353 e220 e272 Свеж Со попуст
Отклучен HUAWEI E3131 3g модем за андроид за автомобил dvd E3131s 3g usb Модем 3g модеми модул pk E180 E173 e353 e220 e272

Предмети ќе пристигне во 725 бизнис денови на светот обично.6 Mbps ги Поврзува сите WiFi вклучено уреди Windows 7 п

DEN 897.00 1262.88
Нова за Intel Centrino Напредни-N 6230 62230ANHMW Мини PCI-e Wifi, Bluetooth 3.0 802.11 a/b/g/n 2.4 G/5 GHZ Безжична Картичка Свеж Со попуст
Нова за Intel Centrino Напредни-N 6230 62230ANHMW Мини PCI-e Wifi, Bluetooth 3.0 802.11 a/b/g/n 2.4 G/5 GHZ Безжична Картичка

90 Дена ГаранцијаНашите производи е тестирана во добра работна состојба.Компатибилен со : INTEL базирани 945

DEN 486.00 511.20
RJ45 Мрежен Кабел Тестер Кабел Жица Телефон Мрежа Тонер Трагач Тестер Tracker Свеж
RJ45 Мрежен Кабел Тестер Кабел Жица Телефон Мрежа Тонер Трагач Тестер Tracker

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Настава : превозот времето е зависи од к

DEN 460.32
Huawei WS320 Wi-Fi Repeater Мини Wifi антена 150m WiFi Range Extender Свеж
Huawei WS320 Wi-Fi Repeater Мини Wifi антена 150m WiFi Range Extender

Се зголемува опсегот на постоечката безжична мрежа2.7(без приклучок) Тежина за 61g Напојување 100 V~240 V AC 100 V~2

DEN 1344.00
SSEA Нови за DELL DW1704 Broadcom Bcm4314 BCM943142HM Безжичен WiFi 300Mbps Bluetooth 4.0 половина Мини PCI-E Картичка Бесплатен Свеж Со попуст
SSEA Нови за DELL DW1704 Broadcom Bcm4314 BCM943142HM Безжичен WiFi 300Mbps Bluetooth 4.0 половина Мини PCI-E Картичка Бесплатен

НОВИ90 дена ГаранцијаОваа безжична картичка е тестирана во добра работна состојба пред испраќање.300 Mbps802

DEN 359.00 377.76
отклучен ZTE MF80 4g 3g wifi рутер 42mbps мобилни жариште 4g mifi dongle lte рутер Свеж Со попуст
отклучен ZTE MF80 4g 3g wifi рутер 42mbps мобилни жариште 4g mifi dongle lte рутер

Пред купување, ве молиме себе истрага ќе SIM фреквенција дали компатибилен со уредот фреквенција.ZTE MF80 жа

DEN 2097.00 2304.00
SSEA Оригинални Нови AzureWave RTL8821AE AW-CB161H 433Mbps 802.11 ac Половина Мини PCI-E WLAN WIFI BT BlueTooth 4.0 Картичка Свеж Со попуст
SSEA Оригинални Нови AzureWave RTL8821AE AW-CB161H 433Mbps 802.11 ac Половина Мини PCI-E WLAN WIFI BT BlueTooth 4.0 Картичка

90 Дена ГаранцијаНашите производи е тестирана во добра работна состојба одговара на сите бренд лаптоп,н

DEN 501.00 527.04
Wavlink AC1300 USB 3.0 Мини WIFI Dongle Адаптер 2.4 G/5G Двојна Бенд Безжична Мрежна Картичка, wifi поддржува Windows XP/Vista/7/8/10 Свеж Со попуст
Wavlink AC1300 USB 3.0 Мини WIFI Dongle Адаптер 2.4 G/5G Двојна Бенд Безжична Мрежна Картичка, wifi поддржува Windows XP/Vista/7/8/10

Производ DescribtionWavlink AC1300 USB 3.0 Мини WIFI Dongle Адаптер 2.4 G / 5 G Двојна Бенд Безжична Мрежна Картичка, wifi поддржув

DEN 758.00 959.52
Huawei E5577Cs-321 150 Mbps 4G LTE & 43.2 Mpbs 3G Мобилни Жариште WiFi плус 4g 35dbi TS9 двојна антена Свеж Со попуст
Huawei E5577Cs-321 150 Mbps 4G LTE & 43.2 Mpbs 3G Мобилни Жариште WiFi плус 4g 35dbi TS9 двојна антена

Answer : ___________________________ Note : pls проверка на специфична фреквенција со вашиот локален оператор пред да го куп

DEN 3844.00 4224.00
YUNHUI AntMiner T9+ 10.5 Т Bitcoin BTC Рудар ASIC Рудар Со BITMAIN APW3++ Напојување Од Економски Antminer S9 Свеж
YUNHUI AntMiner T9+ 10.5 Т Bitcoin BTC Рудар ASIC Рудар Со BITMAIN APW3++ Напојување Од Економски Antminer S9

Прочитајте пред купување : Сите руски клиенти се слободни данок Руската наредби превозот преку CDEK(Кина

DEN 52668.00
10dbi 10m кабел 4g 3g wifi антена 11DB 800-2500MHz Отворено wifi 4g 3g Антена за 4g 3g рутер e5172 b593 b880 b890 b683 Свеж Со попуст
10dbi 10m кабел 4g 3g wifi антена 11DB 800-2500MHz Отворено wifi 4g 3g Антена за 4g 3g рутер e5172 b593 b880 b890 b683

answer : ___________________________ note : whats App : +8615388793663Фабрика директни обезбедување на квалитетLPDA 10 / 11dbi големи добие

DEN 1400.00 1972.32
Преносни USB Безжичен 3g Wifi hotspot место Рутер Wcdma/gsm 5200mah Powerbank Свеж
Преносни USB Безжичен 3g Wifi hotspot место Рутер Wcdma/gsm 5200mah Powerbank

Спецификација : 5200m Ah Литиум Полимер батерија Може да се користи како полнач за i Pad, i Phone, i Touch .., кога на Мо

DEN 1382.40
Нови 150Mbps Wlan Broadcom BCM943142Y Безжична-N М. 2 NGFF WiFi и Bluetooth 4.0 802.11 b/g/n 150M Безжична Мрежа Мини Картичка Свеж
Нови 150Mbps Wlan Broadcom BCM943142Y Безжична-N М. 2 NGFF WiFi и Bluetooth 4.0 802.11 b/g/n 150M Безжична Мрежа Мини Картичка

802.11 b / g / n WIFI, Bluetooth NGFF Wi Fi + BT 4.0 Wlan Безжична КартичкаОпис : Состојба : НоваБренд : BroadcomМодел : BCM943142 YТип : 802.11

DEN 459.84
Отклучен 4g usb Модем Aircard Сиера 320U 4G LTE Модем 100Mbps lte, 4g USB Dongle pk e5372 760s 754s Свеж Со попуст
Отклучен 4g usb Модем Aircard Сиера 320U 4G LTE Модем 100Mbps lte, 4g USB Dongle pk e5372 760s 754s

Овој производ е дизајниран да се користи во регионите од Азија, Австралија и Нов Зеланд.Информации ако в

DEN 1347.00 2040.48
Безбедност 5 ft. 3 мм Desoldering Плетенка Лемење Смена Фитил TNI-U Свеж Со попуст
Безбедност 5 ft. 3 мм Desoldering Плетенка Лемење Смена Фитил TNI-U

Овие трошоци се на купувачот одговорност 3 мм Desoldering Плетенка Лемење Смена Фитил TNIUAnswer : ___________________________ No

DEN 65.00 76.32
TP-LINK Wireless WIFI Repeater TL-WA932RE 450Mbps Network Wifi Антена Extender Сигнал Засилувач 802.11 n/b/g Сигнал Бустер Свеж Со попуст
TP-LINK Wireless WIFI Repeater TL-WA932RE 450Mbps Network Wifi Антена Extender Сигнал Засилувач 802.11 n/b/g Сигнал Бустер

Pls Забелешка : TLлинк имаат само Кинески Firmwareот,и ние имаме македонски превод интерфејс на рутер, тоа може

DEN 1074.00 1471.20
Вмрежување Клешти RJ45 RJ11 Crimping Кабел Stripper Crimper RJ45 Притискање Линија Менгеме Клешти Свеж
Вмрежување Клешти RJ45 RJ11 Crimping Кабел Stripper Crimper RJ45 Притискање Линија Менгеме Клешти

(САМО Crimper,НЕ се вклучуваат кабел и RJ45 Приклучок.)Опис : Се користи за RJ11 (1во, 2 или 3пар) и RJ45 (4пар) модуларе

DEN 1343.52
easyidea USB Wifi Адаптер за Безжичен Мини Ethernet Мрежна Картичка Двојна Бенд 2.4 G/5G 600Mbps wifi usb Приемник 802.11 a/g/n/ac Свеж
easyidea USB Wifi Адаптер за Безжичен Мини Ethernet Мрежна Картичка Двојна Бенд 2.4 G/5G 600Mbps wifi usb Приемник 802.11 a/g/n/ac

Мини & преносни дизајн за лесна за носење, тоа е погодно да се користи.2 Плаќањето мора да се изврши во рок

DEN 556.32
Висок квалитет на Мрежен Кабел Повлечи Crimper RJ45 RJ11 RJ12 RJ22 TL-N5684R Crimping Алатка Plier Crimper Свеж Со попуст
Висок квалитет на Мрежен Кабел Повлечи Crimper RJ45 RJ11 RJ12 RJ22 TL-N5684R Crimping Алатка Plier Crimper

Опис на производот Plier Алатка Мрежа Crimper RJ45 RJ11 НеRatchet Тип : Отстранување на затворен за заклучување за да

DEN 638.00 671.52
Отклучен huawei e5573s-856 4G LTE безжичен рутер Свеж Со попуст
Отклучен huawei e5573s-856 4G LTE безжичен рутер

Отклучен Huawei E5573 4 G Dongle Lte Wifi Рутер E5573s856 Мобилни Жариште Безжична answer : ___________________________ Note : HUAWEI E5573 S856 , бела

DEN 2970.00 3264.00
Relper-Lineso N9000 интернет Долга Низа USB Безжичен WiFi Адаптер N 150Mbps со висока моќност wifi антена Свеж Со попуст
Relper-Lineso N9000 интернет Долга Низа USB Безжичен WiFi Адаптер N 150Mbps со висока моќност wifi антена

здраво, пријатели, ви благодариме за купувањето на нашите точка, ќе добиете тоа околу 760dyas ако изберете к

DEN 439.00 719.52
PCi Express 7260AC 2.4 G / 5G Двојна Бенд 7260HMW 867 Mbps Безжична PCI-E Wi-Fi Bluetooth 4.0 7260 WIFI КАРТИЧКА Десктоп AC-7260 Свеж
PCi Express 7260AC 2.4 G / 5G Двојна Бенд 7260HMW 867 Mbps Безжична PCI-E Wi-Fi Bluetooth 4.0 7260 WIFI КАРТИЧКА Десктоп AC-7260

Опис на производот 802.11 ac, dualband, 2x2 WiFi плус Bluetooth адаптер, кој ви овозможува да се движи со брзина на живот с

DEN 911.52
SSEA Безжична картичка, WiFi Bluetooth3.0 За Ralink RT5390BC8 половина Мини PCI-E 802.11 b/g/n За Hp DM1 DV4 DV7 G4 G6 Г-7 СПС:630705-001 Свеж Со попуст
SSEA Безжична картичка, WiFi Bluetooth3.0 За Ralink RT5390BC8 половина Мини PCI-E 802.11 b/g/n За Hp DM1 DV4 DV7 G4 G6 Г-7 СПС:630705-001

Тестирани за да се работи правилноПроизводи Статус : 9 во Нов, не е сосема нов Тестирани OK (ок).Тип : Безжич

DEN 334.00 351.84
Int Двојна Бенд Безжична-AC 3165 3165NGW 802.11 ac Wi-Fi + BT4.0 WLAN Картичка За ProBook hp 440 450 470 Серија,спс 806723-001 Свеж
Int Двојна Бенд Безжична-AC 3165 3165NGW 802.11 ac Wi-Fi + BT4.0 WLAN Картичка За ProBook hp 440 450 470 Серија,спс 806723-001

0 4 GB / 500 PCK12 Само 310 N3050 само 11,6 4 GB / 128 PCK12 Само 310 N3050 само 11,6 4 GB / 128 PC CeK12 Само 310 N3700 само 11,6 4 GB / 128 PCK12 Само 430 4405

DEN 431.52
3.6 V 1000mA Т-HGB-2A10X3 Батерија Li-ion Издржлива Батерија Зелено Свеж
3.6 V 1000mA Т-HGB-2A10X3 Батерија Li-ion Издржлива Батерија Зелено

Huawei батеријата пакет батерија huawei батеријата IMR Huawei NiМз 3.6 V 1000m Ah зелена батеријата пакетОваа Батерија с

DEN 864.00
Стариот и Користи Отклучен Huawei E5776S-32 евтини 150Mbps 4G LTE MiFi Мобилни Жариште WiFi wireless рутер PK E5377 e5372 e5577 Свеж Со попуст
Стариот и Користи Отклучен Huawei E5776S-32 евтини 150Mbps 4G LTE MiFi Мобилни Жариште WiFi wireless рутер PK E5377 e5372 e5577

Информации ако ви треба повеќе, pls поврзете се со нас на : skype : kindrays / whats App : +8615388793663Huawei E5776 4 G LTE ФЛОПИ / TDD М

DEN 2453.00 3454.56