10Pcs Прилагодливи Нерѓосувачки Челик се Вози Црево Стегач за Гориво Линија Црв Клип 1-3/8~ 2 H02

10Pcs Прилагодливи Нерѓосувачки Челик се Вози Црево Стегач за Гориво Линија Црв Клип 1-3/8~ 2 H02

DEN 162.72

Свеж

Во магацинот

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Опис : Дијаметар Опсег : (35mm-51mm) 1-3/8" ~ 2" Ширина : 10мм Види Детали погоре, за сите пролет стеги големини Топлина лекување и најтврдокорните Изедначи на Внатрешноста и Ќе Не гризе Црево Лесно да се Стегне, бидејќи тоа е надвор далеку од Стегање Површината Чиста, Сјајна и Професионален Изглед
Количина : 10 PCS Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
10 x Клипови

Број На Модел На: 1A0685-11
DIY Материјали: Водовод
Бренд Име: YOFE
Употреба: Цевка Менгеме
Структура: Цевка Стеги
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Standard or Nonstandard: Други

Додатоци на производи

4 Инчен Дрво-Работа Бар Менгеме Брз Ratchet Ослободување Брзина Стискаш DIY Рака Алатки H02 Свеж
4 Инчен Дрво-Работа Бар Менгеме Брз Ratchet Ослободување Брзина Стискаш DIY Рака Алатки H02

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Повеќепргав верзија на ratcheting бар менгеме Пиштол зафат со стиска

DEN 137.76
1Pc C-Менгеме G-Менгеме Тешки Метали Woodworks Handyman Столар менгеме на назад Зафат Алатка Капка Брод Свеж Со попуст
1Pc C-Менгеме G-Менгеме Тешки Метали Woodworks Handyman Столар менгеме на назад Зафат Алатка Капка Брод

Опис : Материјал : Железо Боја : Црвена Карактеристики : Тешки изградба Отстранлив мека вилица влошки Иде

DEN 81.00 97.44
60pcs крајот капи и 60pcs клипови Свеж
60pcs крајот капи и 60pcs клипови

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X16mm X6mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

DEN 2880.00
10pcs / десетина 13-19mm пластична рачка цевка се стега обрачот обрачот Американски цевка стеги Свеж Со попуст
10pcs / десетина 13-19mm пластична рачка цевка се стега обрачот обрачот Американски цевка стеги

Материјал : Железо Површински третман : цинк позлата 10pcs / десетина Прицврстување дијаметар : 1319 (mm) поле н

DEN 159.00 182.40
10Pcs 8мм Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener Нови Свеж Со попуст
10Pcs 8мм Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener Нови

Материјал : 65 Mn Пролет Челик Боја : како што е прикажано на сл Одговара за воздух, цевка цевка, водовод, го

DEN 37.00 49.44
50 МЕТРИ/Roll 1.2 mm 7*7 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Вкупно Кол. 1.2 ММ ПВЦ Пластика Обложени wtih 7x7 1.2 MM SS304 Свеж Со попуст
50 МЕТРИ/Roll 1.2 mm 7*7 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Вкупно Кол. 1.2 ММ ПВЦ Пластика Обложени wtih 7x7 1.2 MM SS304

50 МЕТРИ / Roll 1.2 mm 7*7 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Вкупно Кол 1.5 ММ ПВЦ Пластика Обложени wtih 7x7 1.0 MM SS304

DEN 777.00 863.52
1000PCS М1.5 1.5 mm Алуминиум Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи Свеж Со попуст
1000PCS М1.5 1.5 mm Алуминиум Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи

1000 PCS М1.5 1.5 mm Алуминиум Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип ФитинзиМ1.5 големина На=1.7 ммле

DEN 380.00 431.52
слободен испорака на високо квалитетни алуминиумски профил со капак и на крајот капи и клипови Свеж
слободен испорака на високо квалитетни алуминиумски профил со капак и на крајот капи и клипови

2000mm X20mm X27mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC

DEN 14400.00
Дијаметар 10мм 14mm 18mm должина 300мм Алуминиум 6061 Тркалезни Бар Алуминиум Силен Ритам Прачка за Индустрија или DIY Свеж Со попуст
М3 3мм кол двојно дупка shapeAluminum Ракав Челичното Јаже Прашка Swage Клип Свеж Со попуст
М3 3мм кол двојно дупка shapeAluminum Ракав Челичното Јаже Прашка Swage Клип

8 форма Алуминиум Ferrules Челичното Јаже Алуминиум Ferrules Crimping РакавГолемина : 3ммПакет : 50pcsНашите Услуги 1...

DEN 306.00 599.52
SHGO ЖЕШКО-15 Компјутери од Нерѓосувачки Челик, 6mm да 12mm Цевка Цевка Стеги Клипови Fastener Свеж
SHGO ЖЕШКО-15 Компјутери од Нерѓосувачки Челик, 6mm да 12mm Цевка Цевка Стеги Клипови Fastener

Црвот се вози црево стегач, со 8мм ширина и 0.3 mm дебелина прилагодливи нерѓосувачки челик бенд.Продолжен

DEN 91.68
LIXF-2mm Алуминиум Двојно Дупка Челичното Јаже Менгеме Клип Ракав 80 Компјутери Свеж
LIXF-2mm Алуминиум Двојно Дупка Челичното Јаже Менгеме Клип Ракав 80 Компјутери

Име на производ : Челичното Јаже Алуминиум Ракав Главен Материјал : Алуминиум Главната Боја : Сребро Тон

DEN 59.04
Нова 6 КОМПЈУТЕРИ Тешко Пластични Микро Пролет Стеги Поставите DIY Алатки Зафат Клипови Свеж Со попуст
Нова 6 КОМПЈУТЕРИ Тешко Пластични Микро Пролет Стеги Поставите DIY Алатки Зафат Клипови

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на тој микро пролет менгеме има компактен дизајн за поголема флекс

DEN 76.00 108.96
Автомобил водовод Црево Посебна Алатка Installer Смена Отстранување Клип Менгеме Plier G08 Капка брод Свеж Со попуст
Автомобил водовод Црево Посебна Алатка Installer Смена Отстранување Клип Менгеме Plier G08 Капка брод

Материјал : Алуминиум круг+Пластични Боја : Видете Слики Лесен за употреба и инсталирање Изграден за да

DEN 276.00 333.12
надворешен дијаметар 5mm внатрешен дијаметар 3мм дебелина на ѕид 1mm Должина 300мм 6063 Алуминиум Цевка АЛ Цевка DIY Материјал Свеж Со попуст
6PCS 2 инчен DIY Алатки Пластика, Најлон за да се Префрлате Стеги за Машини За Пролет Клип Фото Студио Grampo Менгеме Свеж
1000PCS М2 2mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња Crimping Свеж Со попуст
1000PCS М2 2mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња Crimping

2mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња CrimpingМ2 големина На=2,5 mmле

DEN 333.00 378.24