Лето Жешко Шарени Печатени Голем Лист/Лотос Цвет Обетки Во Облик На Алуминиумски Долги Обетки Свадба Накит За Жените Brincos

Лето Жешко Шарени Печатени Голем Лист/Лотос Цвет Обетки Во Облик На Алуминиумски Долги Обетки Свадба Накит За Жените Brincos

40 %

DEN 43.00

DEN 72.00

Свеж

Во магацинот

П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу.49 /многу
пара / многу
Моден Дама Целосна Кристална Топка Уво Линии Капка Обетки 8mm/10мм Сребро Позлатен Топката Долго Уво Линии Обетки За Жените Божиќ Подарок US$ 1.Ако се чувствувам како што се недостаток на позитивни повратни информации и 5 бодови,pls не constact нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас;
3.
Ако вашата вкупна вредност е над $150,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред;
2.29 /пар
Жените Среќа Bowknot Кристал Кристал Мачка Обетки Симпатична Прекрасна Кристал Мачка Злато Позлатен Студ Обетки Bowknot Мачка Earring Студ US$ 1.49 /пар
Жените Трендовски Кристал Пеперутка Студ Обетки Злато/Сребрена Позлатен Кристал Кристал Пеперутка Обетки US$ 1.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $150 и тоа трае околу 15-45 дена пристигне;
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $150 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.99 /пар
Imixlot Капка Обетки 2014 Нова Мода Деликатни Жени Сјајна Стил Микс Натпревар Сонцето Месечината Кристал Кристал Капка Обетки JE06250 US$ 2.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;
3.Ние брод на светот.89 /пар
Нови Пристигнување Мода Шарм Жени Три Линии На Различни Должина Tassels Сребро Позлатен Долго Dangle Капка Обетки US$ 2.П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена,што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време,pls почекајте неколку дена до 45th,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш,Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.
Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.Ако сте задоволни со нашата објект и услуги,тоа е благодарни што ни остави позитивен фидбек.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,за целосно враќање на средствата ќе бидат дадени ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3.49 /парче
1.ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена.09 /пар
Нова Мода Elegent Жените се Зголеми Кристал Бисер Pendant Злато/Сребрена Позлатен Капка Обетки Бесплатен Превозот САД$ 1.59 /пар
Микс на Големо 12 Пара/многу Шупливи Злато Стр Голем Пад Обетки За Жените Мешавина на Стилови Гроздобер Шупливи Злато Позлатен Голема Dangle Обетки US$ 7.За стар клиент : 5% попуст за било која вредност.
Лето Жешко Шарени Печатени Голем Лист/Лотос Цвет Обетки Во Облик На Алуминиумски Долги Обетки
Свадба Накит За Жените Brincos
Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Тип : Dangle Обетки
Материјал : Железо
Боја : Шарени
Количина : 1 Пар
Пакет Се Вклучени :
1 Pair x Обетки
Објектот Нема:CDK0061
Лотос Цвет Големина : 48mm
Објектот Нема:CDK0062
Лист Големина : 29x46mm
Жените Мода Вода Капка Опал Обетки Розова Бел Опал Waterdrop Dangle Обетки Злато Дама Шарм Опал Капка Обетки US$ 2.

Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Растенијата
Материјал: Кристално
Бренд Име: imixlot
Број На Модел На: CDK0061-62/ja
Пол: Жените
Стил: Чешка
Метали Тип: Железо
Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Име: Гроздобер Долги Обетки Бохемија Капка Обетки За Жени
клучен збор: Капка Обетки
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Бамбус Шарки Обрачот Обетки ,Томас Стил Глам Мода Добра Jewerly За Жените,2017 Ts Подарок Во 925 Sterling Silver Свеж Со попуст
Бамбус Шарки Обрачот Обетки ,Томас Стил Глам Мода Добра Jewerly За Жените,2017 Ts Подарок Во 925 Sterling Silver

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

DEN 411.00 527.04
ZWPON рачно изработени Три Нивоа Шарени Свилен Tassel Обетки 2018 Мода Лето Накит Жените Долги Обетки Додатоци Свеж
ZWPON рачно изработени Три Нивоа Шарени Свилен Tassel Обетки 2018 Мода Лето Накит Жените Долги Обетки Додатоци

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Ние нема да ј

DEN 124.32
Личност Претерани Месечината Крстот Комбинација Tassel Двојно Светкави Обетки Женски Долги Обетки За Жените Tassel Обетки Свеж Со попуст
MANILAI Трендовски Симулирани Бисер Голема Метална Школка Студ Обетки За Жените 2017 Шарм Накит Плажа Boho Обетки Pendientes Свеж Со попуст
Топла Продажба Домот Антички Злато Боја На Стакло Камен Обетки Свеж Со попуст
Топла Продажба Домот Антички Злато Боја На Стакло Камен Обетки

Ако производната нема проблем, ние ќе заврши на нив на време.2 Ние имаме сопствено производство фабрикат

DEN 116.00 127.68
Година Earings Мода Симулирани Бисер Накит Шупливи Капка Обетки За Жените Гроздобер Сребро Позлатен Долго Earings Свадба Свеж Со попуст
JEXXI 6228 Австриската Кристално Срце 925 Фунта Сребрена Нишка Кутија Линија Синџири Обетки Накит Мода Свеж Со попуст
JEXXI 6228 Австриската Кристално Срце 925 Фунта Сребрена Нишка Кутија Линија Синџири Обетки Накит Мода

Големина : Срцето 12 MM,Нишка Синџир Ширина 0.6 MM,Должина : 87 MMконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченМатериј

DEN 87.00 138.24
Бесплатен превозот 10pcs/многу година Нови Пристигнување Злато/Сребрена Був Накит Був earring за Жените Животинско птица Свеж Со попуст
Совршен Црвено Врежан Обетки, Мода Жените е Врежан Lacquerware Накит,Црна Кристал Монистра 925 Сребрен Dangle Earring. Свеж Со попуст
Совршен Црвено Врежан Обетки, Мода Жените е Врежан Lacquerware Накит,Црна Кристал Монистра 925 Сребрен Dangle Earring.

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисер�

DEN 413.00 475.20
Ретро Прекрасна Smart Цреша Pendant Капка Earring Симпатична Модата, Домот, Жените Легура Гем Црвен Камен Обетки Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
2017 Бохемија Капки Обетки Гроздобер Палата Шупливи Врежан Обетки за Жените, Етничките Ретро Додатоци Pendant Обетки Свеж Со попуст
2017 уникатен стил pohlished монистра долго капка сребро обетки мода топла трговија на големо жените дама мода накит Свеж Со попуст
Античкиот Златна Боја Накит Пломба Кристал Камен Зелена Обетки Свеж Со попуст
Античкиот Златна Боја Накит Пломба Кристал Камен Зелена Обетки

= 5%50% Попуст.3 ве Молиме да ја плати однапред депозит откако ќе поставите ред со нас.Ќе добие нов дизајн на

DEN 87.00 95.52
Гроздобер Бакар Златна Боја Круг Плоштадот Школка Клип на Обетки Без Пирсинг за Жените Партија Долг Синџир на Обетки Не алергиска Свеж Со попуст
CWWZircons Дизајн Домот Кубни Циркони Накит Сребрена Боја Пенливи CZ Камења Биг Цвет Студ Обетки За Жените CZ220 Свеж Со попуст
CWWZircons Дизајн Домот Кубни Циркони Накит Сребрена Боја Пенливи CZ Камења Биг Цвет Студ Обетки За Жените CZ220

Купување важни информации : CWWZircons Дизајн Домот Кубни Циркони Накит Сребрена Боја Пенливи CZ Камења Биг Ц�

DEN 276.00 345.60
Топла Продажба Домот Темперамент Акрилик Стакло Камен Модни Дами Зелена Dangle Обетки Свеж Со попуст
Топла Продажба Домот Темперамент Акрилик Стакло Камен Модни Дами Зелена Dangle Обетки

нив и за нас.Тука е најголемата производство на база на северна Кина.Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеро

DEN 102.00 111.84
TREAZY Булчински Луксузен Флорални Teardrop Кристал Обетки за Жените Свадба Додатоци Голем Пад Обетки Најдобар Подарок за Невести Свеж Со попуст
Нови Пристигнување!! сребро позлатен обетки за жените две линии обрачот earings за жените brinco накит Свеж Со попуст
Нови Пристигнување!! сребро позлатен обетки за жените две линии обрачот earings за жените brinco накит

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

DEN 68.00 77.28
2017Zinc Легура Европската и Американската популарна едноставна долго дел од синџирот во облик на уво кука обетки трговија на Свеж Со попуст