Реално. 925 Фунта Сребрен Накит црна ахат Круга Тенок Прстен (Толку Тенка ) Openable Прилагодливи шарм GTLJ1190

Реално. 925 Фунта Сребрен Накит црна ахат Круга Тенок Прстен (Толку Тенка ) Openable Прилагодливи шарм GTLJ1190

10 %

DEN 311.00

DEN 345.12

Свеж

Во магацинот

Прифати Пад на превозот, Без било цена и информации за пратката да се заштитите.
Забележав по услуга :
1. Тоа ќе биде загарантирана вистински сребро, ако некоја причина тест не успеа, ве молиме да ги имате локалните jeweler обезбеди следат листа на информации (колку парче биле тестирани, камен(s) на накит, вкупната ширина и должина на парче, вкупната тежина на накит, беше тоа pendant, прстен, обетки, белегзија, или ѓердан?) Ве молиме да ги добиете сите овие информации и пошта, факс или e-mail на нас. Нашиот накит е со врвен квалитет, ние сме производителот (не препродавач) на . без разлика handness,блесок,antioxidation е конкурентна содржина, Е меѓународно признат Висок квалитет Jewellry. брод од страна на EMS Изразат ако вашата цел повеќе од $200 Подолу $200 треба екстра $25 ако у уште сакате ЕМС.5% Чисто сребро во тоа.
Занает
Очекувано време на Испорака :
= 10-20 дена за САД
= 18-35 дена да Канада,велика БРИТАНИЈА,Irland ,Франција,Германија и други Земји од Западна Европа
= 21-40 дена на руски и Источна Европа Земји
= 16-30 дена во Австралија и New Zerland
= 25-60 дена во Јужна Америка Земји
= 10-25 дена до Јужна Кореја,Јапонија и Југоисточна Азија Земји = 16-35 дена во други Азиски Земји на Сите ќе биде предаден од страна на редовни превозот начин со кој се прикачени Следење на број.
F AQ : П : Како е комбинација на превозот ракување пресметува ? О : за Дополнителни превозот цена е додадени за секој дополнителен објект. На пример (за домашна наредби), ако цел 3 предмети, 1 објект ќе чини $1.солидна сребрен накит така што ниту еден може да победи нашите цени и нашиот квалитет! Покрај тоа имаме корист на намалување на трошоците со продажба на интернет Може да ми го вратите мојот објект?
О : Ако за било кои причини не Сте задоволни со Вашата нарачка, се врати на накит во рок од 30 дена и ние ќе замена или рефундирање на куповната цена. Ние не опфаќаат враќање превозот цена, освен ако објектот е оштетен или скршен поради нашата компанија е небрежност.ако било незадоволни, како што се скршени на воздухот начин, надвор од времето за испорака, исчезнати ,или било какви други проблеми вклучуваат не ви се допаѓа тоа.
други убавина накит
Име : Реален. 925 Фунта Сребрен Накит црна ахат Круга Тенок Прстен (Толку Тенка ) Openable Прилагодливи шарм GTLJ1190
Материјал : 925 Sterling Silver
Белег : S925
Големина : size5. Со НАС преку E-пакет за 7-20days
3.99 за превозот, на 2-ри ќе чини Половина $1 за превозот и други предмети ќе чини $1.Tks Зошто се толку ниски цени?
О : Затоа што ние сме најдобри на пазарот!.богати искуства за капка превозот.
Накит мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.
2,Ако било лажни откако ќе го тестираат, pls контактирајте со продавачот, целосна наплата
Превозот : 1,сите нарачки ќе прилог следење на број, така што може да ги пратите каде што е секое време
2. Вети дека ќе Мора да понуди добро решение начини да се направи ти падна среќни.
**Зошто 925 сребрен jewellry ќе стане црно по носат долго време?
`сребро и сулфур во воздухот имаат реагираат ако не може да се заштити добро.

Прстен Големина: Променливи во големина
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Парична казна
Бренд Име: НАСМЕВКА УТРО
Главниот Камен: Ахат
Метал Печат: 925,Фунта
Страна Камен: Никој
Обликотшема: Круг
CertificateType: CCGTC
Стил: Тренди
Повод: Свадба
Поставување Тип: Рамки Поставување
Пол: Жените
Број На Модел На: GTLJ1190
Метали Тип: Сребро.
Прстени Тип: Свадба Бендови
Сертификат Број: SZ
Повод: Свадба, забава,подароци,
Обликот: Црна ахат Тенок прстен
Количина: 1pair=2 ПАРЧИЊА
Пакет: Завиткан Подарок Кутија
Печат: s925
Ми вети: 100% Вистински 925 sterling silver
Прстен Големина: големина 5.6-size8.75 Прилагодливи
Големина: црна круг,2mm Тенка,1mm

Додатоци на производи

ново Реално. 925 Фунта Сребрен накит Тиркизна Бел/Црн Триаголник Студ обетки Геометриски парична казна накит 7mm*8мм GTLE1264 Свеж Со попуст
Szjinao Пенливи Мода Обетки Круг Аквамарин Boho Soild 925 Sterling Silver Earring за Жените Накит, Булчински Свеж Со попуст
Szjinao Пенливи Мода Обетки Круг Аквамарин Boho Soild 925 Sterling Silver Earring за Жените Накит, Булчински

Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознак

DEN 852.00 1199.52
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Ахат Креативни рачно изработени парична Казна Накит Вода Капка Lotus Капка Свеж Со попуст
[ЦРНА ОСИЛ] 925 Sterling Silver парична Казна Крстот Накит, Трендовски Ангажман Ѓердани за Жените Свадба Приврзоци P106 Свеж Со попуст
[ЦРНА ОСИЛ] 925 Sterling Silver парична Казна Крстот Накит, Трендовски Ангажман Ѓердани за Жените Свадба Приврзоци P106

Производи ДеталиОгледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавнаконвексни,

DEN 475.00 791.52
Szjinao 925 Фунта Сребрен Накит Трговија На Големо Парична Казна Врежан Антички Накит Sapphire Жените Фунта Сребрен Прстен Свеж Со попуст
Година Нови Модни Вистински Природен Бисер Обетки Бисер Накит Со 925 Фунта Сребро Обетки За Жени Свеж Со попуст
Година Нови Модни Вистински Природен Бисер Обетки Бисер Накит Со 925 Фунта Сребро Обетки За Жени

Почитувани, ви Благодариме да ја прочитате оваа порака Ние сме големо, продавница, сите предмети во супе

DEN 624.00 4795.20
LAMOON парична Казна Накит Емералд Зелена Прстени За Жените 925 Фунта Сребрен Накит Свадба Бенд Ангажман Прстен Anillos Mujer Свеж Со попуст
Jemmin 2017 925 Sterling Silver Високо Полиран DIY Обрачот Обетки Поплочен со ААА Австриската Кубни Циркони за Свадба Партија Свеж Со попуст
LicLiz 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња Приврзоци LP0234 Свеж Со попуст
LicLiz 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња Приврзоци LP0234

.Име на производ : 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња

DEN 309.00 411.36
Beadsnice Печат Ќорци 925 Sterling Silver Круг Диск Шарм за Персоналните Накит Одлуки ID 35632 Свеж Со попуст
Beadsnice Печат Ќорци 925 Sterling Silver Круг Диск Шарм за Персоналните Накит Одлуки ID 35632

ID35632 RSSКоличина1 парчеМатеријал925 sterling silverГолемина13x8mm,дупка : 3мм,дебелина : 0.8 mmБојаsterling silverТежина0.46 гра�

DEN 263.52
CKK 925 Фунта Сребрен Накит Детелина Сребро Шарм Со Темно Зелена Шарм Монистра се Вклопува Нараквици За Изработка на Накит Свеж Со попуст
Lamoon 4mm Природни Ligth Сина Moonstone 925 Фунта Сребрен Накит Синџир Шарм Хривнија S925 LMHI031 Свеж Со попуст
Lamoon 4mm Природни Ligth Сина Moonstone 925 Фунта Сребрен Накит Синџир Шарм Хривнија S925 LMHI031

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Ligth Сина Moonstone Синџир Шарм Хривнија【Главниот Камен】 : 4mm 100% Природни Ligth Сина Moonsto

DEN 512.00 931.20
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни рачно изработени Оригинални парична Казна Накит Симпатична Цветаат Цвет Свеж Со попуст
ИСТОК СВЕТ Нови Природен Килибар Накит Цвет Multicolor Балтички Килибар Мушка Ѓердан за Жените Ѓердан Уникатен Подарок за Денот Свеж Со попуст
Lamoon 9 Парчиња 2,5 mm Природни Круг Црвено Гранат Прстен 925 Фунта Сребрен Накит Романтична Свадба Бенд LMRI040 Свеж Со попуст
Lamoon 9 Парчиња 2,5 mm Природни Круг Црвено Гранат Прстен 925 Фунта Сребрен Накит Романтична Свадба Бенд LMRI040

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Цвет Granet Прстен【Главниот Камен】 : 2 5mm 100% Природни Круг

DEN 564.00 1025.76
CLUCI Елка Кафез Pendant locket со 71pcs циркони,цврсти сребрен накит за пријатели/деца, може да се одржи 6 бисери внатре Свеж
Балтички Килибар Ентони и Штиклирајте Јака со Прилагодливи Кожа за на Рака за Кучиња и Мачки - Лабораторија Тестирани Свеж Со попуст
Гем е Балет Зелена Ахат Солидна 925 Sterling Silver 4.43 кт Прекрасни парична Казна бижутерија Капка Обетки За Жените Нова Мода Свеж Со попуст