2017 Нови Писма Тетоважа Налепници Водоотпорен Harajuku Стил Зборови Како за Привремена Боја Лажни Тетоважа за Жена Човек Телото Уметност

2017 Нови Писма Тетоважа Налепници Водоотпорен Harajuku Стил Зборови Како за Привремена Боја Лажни Тетоважа за Жена Човек Телото

33 %

DEN 20.00

DEN 29.76

Свеж

Во магацинот


100% сосема нов
Големина : 6*6cm
Модел : како на сликата покажува
Пакет Содржина :
1 лист Привремена Тетоважа Налепница
Тетоважи Апликација :
1. Чиста и сува кожа целосно
2. Мачка нашите дизајнот на вашиот избор и да ги отстрани филмот
3. Тетоважа со лицето надолу на кожата
4. Бришење и влажни тетоважа целосно со влажна крпа или сунѓер
5. Кора од аголот на Тетоважа нежно за да проверите дали тоа е префрлен. Ако не, притиснете надолу и влажни повторно.
6. Вашата Тетоважа може да траат и по неколку дена, ако пренесени внимателно.
7. Како да се отстрани : Тетоважата Триење ладно крем или бебешко масло ќе ја отстрани Тетоважата веднаш.
Предупредување : чувајте дофат на деца.
Функција :
7. Тетоважа Хартија е совршен за создавање на свој сопствен привремен отстранлив тетоважи.
Изгледа одлично на секој тип кожа (не може да биде соодветен за многу чувствителни типови на кожа).
Трудот е лесен за употреба и лесно да се отстрани од кожата кога тоа е време да го симнат.
За Превозот :
1. Цел
2. Цел >= Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД)
Со следење на број и Меѓународниот превозот информации.
3. Цел >= 70 :
Бесплатен превозот со ЕМС или DHL на Fed Ex или SF Express (зависи од различни земји).
4. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по cheared плаќање примени.
5. Ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат превозот, кој обично трае 3-7 дена за испорака.
Ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена и на такси превозот. Но, не грижете се, ние ќе го одбележи парцели многу ниска вредност.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Paypal. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Бренд Име: WYUEN
Број На Модел На: 6060
Големина: 6*6cm
Тип: Привремена Тетоважа
Материјал: Вода За Пренос На Хартија/Мастило/Лепак
Шема: тетоважа
Стил: Привремен/Водоотпорен Тетоважа Налепница
Главната боја: Црна
Функција: Водоотпорен/Отстранлив/Привремена
Пол: За Жени/Мажи/Возрасен/Дете
Користење на: Рамо/Половината/Ракав/Назад/Нога/Рака/Градите
Тежина: 1g
Времетраење: Вообичаено трае 3-5 дена
квалитет: Долготрајни/Врвен Квалитет

Додатоци на производи

OPHIR 3M AIRBRUSH ЦРЕВО 1/8-1/4 за Воздух Четка Компресор Додаток _AC037 Свеж
OPHIR 3M AIRBRUSH ЦРЕВО 1/8-1/4 за Воздух Четка Компресор Додаток _AC037

Опис : 100% Сосема НовЕден 10' / 3м Најлон Плетенка Airbrush Воздух Црева (G1 / 4" G1 / 8")Забелешка : боја на реалните

DEN 460.80
50PCS 1R Тетоважа игли(0.4 mm) и 50pcs 1R совети За Трајна Шминка Машина Веѓа Игли Усни игли +круг устата капи Свеж Со попуст
50PCS 1R Тетоважа игли(0.4 mm) и 50pcs 1R совети За Трајна Шминка Машина Веѓа Игли Усни игли +круг устата капи

Добредојдовте на Right2 Save!50 КОМПЈУТЕРИ 1 R Тетоважа игли(0.4 mm) и 50pcs 1 R совети За Трајна Шминка Машина Професи

DEN 146.00 209.28
Нови Microblading tebori Пенкало PCD Microblade Игла Носителот веѓа Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Пен Свеж Со попуст
Нови Microblading tebori Пенкало PCD Microblade Игла Носителот веѓа Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Пен

Packge : 2 парчиња * Tebori Microblading Пенкало Microblading tebori Пенкало PCD Microblade Игла Носител на Функција : Прирачник Microbladi

DEN 343.00 527.52
бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3D веѓа кожата обука 3D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs/многу Свеж Со попуст
бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3D веѓа кожата обука 3D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs/многу

бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3 D веѓа кожата обука 3 D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs / мно

DEN 729.00 911.52
Вода Трансфер пеперутка Налепници Лажни привремена тетоважа Жени, Девојки женски убаво Тело Уметност секси Шминка во Живо на Свеж Со попуст
2017 Нови Писма Тетоважа Налепници Водоотпорен Harajuku Стил Љубов Симпатична Привремена Боја Лажни Тетоважа за Жена и Маж Телото Свеж Со попуст
50pcs 12Pin Игла Derma Пенкало Бајонет Кертриџ за Електрична Авто Microneedle Derma Пенкало 12 pin Нано MYM Игли Совет Свеж Со попуст
50pcs 12Pin Игла Derma Пенкало Бајонет Кертриџ за Електрична Авто Microneedle Derma Пенкало 12 pin Нано MYM Игли Совет

50pcs висок квалитет 12pin трајна шминка mesotherapy derma пенкало игли / microneedles за продажба бесплатен превозотderma пе

DEN 1920.00 2399.52
OPHIR Airbrush Црево 3M 1/8 & 1/8 Најлон Плетенка Airbrush Воздух Цревото за Воздух Боја Додатоци _AC025 Свеж
OPHIR Airbrush Црево 3M 1/8 & 1/8 Најлон Плетенка Airbrush Воздух Цревото за Воздух Боја Додатоци _AC025

Спецификација : Должина : 3mФункција : 1 / 8" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrushes1 / 8" монтирање н

DEN 435.84
40Pcs 3RL Црна Силикон Зафат Тетоважа Игла & Цевка Совети 19mm 3/4 за Еднократна употреба Тетоважа Цевки Совети Костец Со Игли Свеж Со попуст
1000Pcs 8мм Мали Димензии Црвени Пластични Тетоважа Мастило Капа Чаши Снабдување Свеж Со попуст
1000Pcs 8мм Мали Димензии Црвени Пластични Тетоважа Мастило Капа Чаши Снабдување

започнетекрајот добредојдовте во мојата продавницаМатеријал : ПластикаБоја : ЦрвенаВнатрешен Дијамет

DEN 311.00 345.60
OPHIR AIRBRUSH МИНИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ-Влага/Вода Стапица-Спреј Пиштол Филтер за Воздух Airbrush Додаток _AC011 Свеж
OPHIR AIRBRUSH МИНИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ-Влага/Вода Стапица-Спреј Пиштол Филтер за Воздух Airbrush Додаток _AC011

ОписПоврзани директно врз airbrush, ХС F4 мини филтер е последнатаодбрана за испорака чист, сув воздух на airbru

DEN 239.52
YILONG 5 компјутери сочинуваат Пракса Кожата Професионални Козметички Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса на Кожата за Тетоважа Свеж Со попуст
Нови DIY Флеш Тетоважа Злато Сребро Металик Привремени Тетоважи Златна mandala хривнија телото уметност пеперутка шминка за Свеж Со попуст