Darth vader Топла Продаде Дизајн Против пролизгување Трајни Нови Пристигнување Прилагодено Правоаголна Mouse Pad Компјутер PC Убаво Игри Како Подарок

Darth vader Топла Продаде Дизајн Против пролизгување Трајни Нови Пристигнување Прилагодено Правоаголна Mouse Pad Компјутер PC

6 %

DEN 112.00

DEN 119.52

Свеж

Во магацинот


Драги пријатели! Можеме да соработуваат повеќе пријатен, со цел да се избегне предизвика непотребни спорови, ве молиме бидете сигурни да го прочитате внимателно подолу! 1. За квалитет : 2 ММ дебел опсег помеѓу 1,8 да 2.2 MM 2. За грешка : бидејќи гума има скалабилност, спецификациите на производите не можат да се онолку точни колку што челик, грешка на дебелината ќе биде 0.2 ММ или така. Ви препорачуваме употреба лента да се измери стандард за мерење на дебелина. 3. За мирис : во однос на нашите mouse pad може да се рече дека да се биде на пазарот сега вкус на најмалите, генерално, не е блиску до носот да мирис не е вкусот. Понекогаш малку зафатен, подлошки се само спуштил од производната линија за преработка и пакување, немате време да се одржи, само малку гума отворени гајби, изложеност на место неколку дена ќе биде многу подобро. 4. За печатење : монохроматски глувчето мат збор ќе допрат до малку надвор од допирот, тоа е нормално, не влијае на користењето. Неизбежно имаат индивидуални печатени малку накриво, припаѓа на нормален феномен. Ве молиме не ми пречи многу. 5. За боја : индивидуални гостин реакција по приемот на стоката не се задоволни со стоки боја slants тенки или малку темно, светлина и така натаму, тука ние треба да се потсетиме на општи, на компјутер, рендерирање (нацрт) на производство дизајн и вистински печатени, колку ќе мала разликата помеѓу вистинскиот ефект на, но не толку купувачи, ве молиме да бидат сигурни. Ако боја бара купувачи ве молиме да се разбере, навремено и јас комуникација, избегне боја не се задоволни предизвика спор, нема да бидат одговорни за нашата фабрика, почитувани купувачот, ве молиме прочитајте го внимателно пред да го купат. 6. На подлоги за глувче треба да upload photos прилагоди на клиентите ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе ви според вашето барање да направите што сакате, ефект на задоволството по купувањето. По потврдување, како што се word, повеќе зборови се појави, печатна грешка, феномен како што typesetting не е задоволен со нивната одговорност од страна на клиентот.

Стил: загреано
Пакет: Yes
Број На Модел На: 301
Производи Статус: Акции
Бренд Име: Mairuige
Материјал: Гума
боја: Како се покаже слика
Стил: игри
Спецификација: 180*220*2mm
Трговија на големо: Yes
сопствени направени: Поддршка
Големина: 290*250*2mm
Големина: 250*200*2mm

Додатоци на производи

pokemons mousepad најдобри 70x30cm gaming mouse pad гејмер глувчето мат Прекрасни подлога тастатура за компјутер padmouse лаптоп Свеж Со попуст
pokemons mousepad најдобри 70x30cm gaming mouse pad гејмер глувчето мат Прекрасни подлога тастатура за компјутер padmouse лаптоп

Детекција : осум тешки метали содржини од страна на Националните ГРУПИ тестирањеи сертификација, до Евр

DEN 556.00 695.52
Jinx mouse pad 900x400x2mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Jinx игри padmouse гејмер тастатура глувчето душеци Свеж Со попуст
Jinx mouse pad 900x400x2mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Jinx игри padmouse гејмер тастатура глувчето душеци

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 729.00 911.04
Gaming mouse pad обичај глувчето мат DIY големи килим за гејмер/ cs оди/ corsair/ dota 2/overwatch Свеж Со попуст
Gaming mouse pad обичај глувчето мат DIY големи килим за гејмер/ cs оди/ corsair/ dota 2/overwatch

ОписМатеријал : ГумаБоја : било која боја прилагодено.Дизајн : Прилагодено дизајн од страна на клиентите

DEN 278.00 278.40
Господар Yi mouse pad 900x400mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Wuju Bladesman игри padmouse гејмер лаптоп глувчето Свеж Со попуст
Господар Yi mouse pad 900x400mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Wuju Bladesman игри padmouse гејмер лаптоп глувчето

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 729.00 911.04
17*24*0.3/20*25*0.3 CM Авијација Ниво Метал Алуминиум + Гума Mouse Pad Луксузни Едноставна Матирано Мат Алуминиум Лаптоп/КОМПЈУТЕР Свеж Со попуст
2.4 G Безжична Ергономски Глушец 1600DPI Компјутер 6D Оптички Вертикална Mause Глувци Игри Глувчето вградена Батерија за PC Свеж Со попуст
нинџи во pyjamas mousepad најдобри 70x30cm gaming mouse pad гејмер глувчето мат nip подлога тастатура за компјутер padmouse Свеж Со попуст
нинџи во pyjamas mousepad најдобри 70x30cm gaming mouse pad гејмер глувчето мат nip подлога тастатура за компјутер padmouse

Детекција : осум тешки метали содржини од страна на Националните ГРУПИ тестирањеи сертификација, до Евр

DEN 556.00 695.52
еснаф војни подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad Маса шема игри mousepad гејмер да тастатура глувчето Свеж Со попуст
1 пакет повик на ага Игри Компјутерски Игри Про Глувчето за Нозе/лизгалки За Razer imperator Тефлон 0.6 mm Свеж Со попуст
1 пакет повик на ага Игри Компјутерски Игри Про Глувчето за Нозе/лизгалки За Razer imperator Тефлон 0.6 mm

1 пакет повик на ага Игри Компјутерски Игри Про Глувчето за Нозе / лизгалки За Razer imperator Тефлон 0.6 mmВисок К

DEN 213.00 239.52
Светот на резервоари mouse pad 70x30cm подлога за глушец Популарни компјутерски mousepad игри mousepad гејмер да locrkand лаптоп Свеж Со попуст
Светот на резервоари mouse pad 70x30cm подлога за глушец Популарни компјутерски mousepad игри mousepad гејмер да locrkand лаптоп

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 499.00 623.52
dota подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad locrkand игри mousepad гејмер да тастатура за лаптоп глувчето Свеж Со попуст
dota подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad locrkand игри mousepad гејмер да тастатура за лаптоп глувчето

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 499.00 623.52
2.4 Ghz Воздух Глувчето IR Учење Далечински Управувач Gyroscope Мини Тастатурата за Windows, Mac OS Android ТВ Кутија Проектор Свеж
Црна и бела Нови Пристигнување Прилагодено Правоаголник Не се Лизга 3D Печатење 200*200*2mm Игри Гума Трајни Лаптоп Круг mouse Свеж Со попуст
најевтиниот Shyvana mouse pad 900x400mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Половина-Змеј игри padmouse гејмер лаптоп Свеж Со попуст
најевтиниот Shyvana mouse pad 900x400mm подлога глувчето lol notbook компјутер mousepad Половина-Змеј игри padmouse гејмер лаптоп

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 729.00 911.04
Двоен Режим на Поврзување Bluetooth Глувчето Безжична Игри Глувчето 2.4 GHz, 5 копчиња Оптички Mause souris гејмер Глувчето Свеж Со попуст