24 Бои Lycra канцеларија компјутер стол покритие одговара за компјутер канцеларија стол со потпирач за печатење spandex водат стол маска

24 Бои Lycra канцеларија компјутер стол покритие одговара за компјутер канцеларија стол со потпирач за печатење spandex водат

0 %

DEN 475.00

DEN 475.20

Свеж

Во магацинот


24 Бои Lycra канцеларија компјутер стол покритие одговара за канцеларија стол со потпирач spandex стол покрие декорација трговија на големо
Се обрне внимание : Ние сме го продаде катедрата покрива само, НЕ стол !
Ова е стол покрие,НЕ стол!
Основана во 2008 година,нашата компанија има свои manufactory со работниците многу професионална во шиење и крои,тие ќе ги провери секој производство квалитет пред тие пак ги во кутија,па ние се навистина конкурентни со цената и квалитетот се споредуваат со другите компании.
Ако не сте задоволни со производство или ќе се најдат на квалитетот на многу страшни,ве молиме контактирајте со нас за враќање или надоместок.
Ве молиме имајте во предвид како ние пак, катедрата покрива :
ние пак секој еден стол покрие во индивидуални пластична кеса,и потоа пак 100pcs од нив во тетрапак што е многу цврста и силна квалитет за меѓународните испорака ! Така што нема потреба да се грижите, катедрата покрива се валкани или дамка на патот од моето фабрика за вашата куќа. Составот 90%полиестер 10%lycra Погоден за Компјутер Канцелариски Столови Тежина 200grams Боја Различни бои options Големина
Сопствени направени големина на прифатливи Картон тежина 22kgs (100 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство 3-5 дена Fedex време на испорака 5-7 дена Кина Пост време на испорака 2-6 недели ве Молиме имајте во предвид овие катедрата покрива само се вклопуваат и оние столици без потпирач и оние столици потпирач за да НЕ закачите на стол назад !!!

Спецификација: Without ArmrestCover, With Armrest Cover
Број На Модел На: FE056
Употреба: Свадба Стол,Рака Стол,Банкет Стол,Хотел Чаир
Бренд Име: EVENTSDECOR
Стил: Обична
Материјал: Spandex / Полиестер
Шема: Обична Обоена
is_customized: Yes
Тежина: 150GRAMS ПО PC
Големина: ОДГОВАРА ЗА СТАТИСТИКА КОМПЈУТЕР СТОЛИЦИ
се водат: 4-начин се водат

Додатоци на производи

Топла Перница Покрие Сон Синото Море Сидро и Кормило Дома Хотел столче Оркестарот 45*45см Плоштадот Фрли Перница Перници Cojin Свеж Со попуст
Тропски Растенија Перница Перница Есен Перница Случај Маска од Алое Мароко Спална соба За Троседот Дланки Фрли Перница Случај Свеж Со попуст
Глуварче Лен Маса Крпа Земја Стил Цвет Печати Мултифункционален Правоаголник Табела Покрие Tablecloth со Чипка Работ Свеж Со попуст
Maiyubo Обичај Перница Покрие Памук, Лен Шарени, Креативни DIY печати ја Вашата сопствена Слика Перница Случај Стол Перница Свеж Со попуст
Нордиските стил Ткаени Боја на Цвет Дрво Софа Кревет Перница Декоративни Фрли Перница Плоштадот Троседот Печатени Перница Маска Свеж Со попуст
Дијамант Табела 4.75x108(W x L) Bling Bling Свадба Дијамант Кристал Кристал Пенливи Табела Тркач Свадба Партија Decors Свеж Со попуст
Дијамант Табела 4.75x108(W x L) Bling Bling Свадба Дијамант Кристал Кристал Пенливи Табела Тркач Свадба Партија Decors

2.54 / дворДијамант Табела 4.75"x108"(W x L) Bling Bling Свадба Дијамант Кристал Кристал Пенливи Табела Тркач Свадба П

DEN 318.00 624.00
Лист Музика Перница Перница Гитара Перница Покрие Saxophone Кревети Претставува Портокал Фрли Перница Опфаќа Акварел 43x43cm Свеж Со попуст
Африкански Националниот Дрес Бохемски Стил Геометриски Дома Декоративни Фрли Перница Опфаќа Лен Етничка Перница Покрие Случај Свеж Со попуст
Перница Покрие Шарени Геометриски Правоаголник Trigonal Перници Случаи 45*45см Бебе Троседот Декорација Подарок Брановидни Мрежа Свеж Со попуст
Лето Стол Декоративни Акварел Стил Предиво Обоени Пердуви Троседот Перница Декоративни 45Cmx45Cm Плоштадот Троседот/Кревет Перница Свеж Со попуст
Акварел Магла Морето на Облаци Розова Сино Зелена Перница Покрие Фрли Перница Памук, Лен Перница Случај Троседот Дома декор Свеж Со попуст
Cartoon се зголеми перница Големи троседот перница автомобил перница Свеж Со попуст
Cartoon се зголеми перница Големи троседот перница автомобил перница

детали за производотCartoon се зголеми перница Големи троседот перница автомобил перница

DEN 719.52
Црна и Бела Едноставна Геометрија Фенер Една Страна Печатење Дома Декор Троседот столче Декоративни Перница Покрие Перница Свеж Со попуст
Виолетова Боја Star Wars Перница Покрие Рака Сликарство Yoda Darth Vader Ломотене Уметност Автомобил Троседот Декоративни Лен Свеж Со попуст
Симпатична Божиќ Фрли Pillowcase Декорација Топката Мачка Создаваат Ирваси Метла 17 Инчен Плоштадот Еднорог Бонбони Дома Троседот Свеж Со попуст
unikea 3D Испечатени Перница Живописни Овошје за Office Home Перница Автомобил Кадифен Круг Декоративни Перница 2 Големини трговија Свеж Со попуст
Птици Печати Перници Цвет Дизајн Памук, Лен Дома Декор Троседот Столче Декоративни Фрли Перница Половината Перница Capa Де Cojines Свеж Со попуст
декоративни перница опфаќа Нордиските Дизајн Креативна Личност Prison Break Куче Перница Плоштадот Автомобил Оркестарот Печатени Свеж Со попуст
Нови Британски Стил Лондон и Frence Дома Декоративни Троседот Перница Покрие Фрли Перница Случај Гроздобер Памук, Лен Плоштадот Свеж Со попуст
Животно Перница Покрие Растенијата Перница Опфаќа Фламинго Farmhouse Декоратор Цвет Monstera Фрли Перница Остава 45x45Cm Лен Свеж Со попуст
Г-Дин И Г-Ѓа Pillowcases Персоналните Перница Во Собата За Неколку Свадба Docoration Перница Случај Свадба Подароци За Неколку Свеж Со попуст