Про Дизајн 350ml Шише за Вода Infuser Вода Стаклено Шише Шише Чај со Овошје Infuser Кафе и Чај Гимнастик со Чај Филтер

Про Дизајн 350ml Шише за Вода Infuser Вода Стаклено Шише Шише Чај со Овошје Infuser Кафе и Чај Гимнастик со Чај Филтер

DEN 886.08

Свеж

Во магацинот


боја: Бела 350ml, Црна 350ml, Кафе 350ml
Drinkware Тип: Шишиња Со Вода
Применливи Луѓе: Возрасни лица
Бренд Име: К2 ДОМА
Отворено Активност: Авто-возење патување
Стил: Креативните
сертификација: CE / ЕУ,ОД FDA,SGS
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
Материјал: Стакло
Број На Модел На: KK217219JD997
Анти-корозија Слој: Опремени
Во Врела Вода: Применливи
Шише Устата: круг устата
Вода Да Тече, Метод: Директни Пиење
Термо Изведба: Никој
Снабдување Тип: Во Акционерско Предмети
Обликот: Со Чај Infuser
Главен Материјал: Стакло, КОМПЈУТЕР, SUS304
боја: Бела, Црна, Кафе
Големина: 208x65mm
Капацитет: 350ml
Шише За Вода Тип: вода стакло

Додатоци на производи

Керамички кригла шолја кафе marbled Phnom Penh појадок првенство љубители првенство Свеж Со попуст
2018 топла продажба 8oz унца од не ' Рѓосувачки челик 304 вотка хип колба Виски Москва cccp flagon со стп кожа црна подарок Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Метал Drinkware Чаши За Пиво Кафе, Чај Кригла Двоен Ѕид Бамбус Шема Кригла И Купот За Пријател, Љубовник Свеж Со попуст
Термос шолја Термос Кригла Вакуум Купот на 304 Нерѓосувачки Челик Изолирани Кригла 300ML Термички Шише Thermoses Вакуум Колба Свеж Со попуст
Преносни Силикони Стигнале Виткање Шише За Вода Отворено Патување Телескопски Расклопна Шише Пластичен, Со Капак Свеж Со попуст
Нова Кафе Леќа Емулација Камера Кригла Пиво во кригла Вино Со Капак Црна Пластична Чаша&Caniam Логото Чаши tazas кафе Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Кафе Леќа Кригла на Камерата Леќи на Купот на 24-105mm Чај Кафе Кригла Чаши Топлина Задржување на пример шолји Свеж Со попуст
Нови Креативни 200ml Сијалица Чаша Пијалок Чај Вода Пијат Шише Со Капак Терариум За Дома кафуле Оркестарот Идеја за Подарок Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Пивце Чаши Големи/Мали Трајни Деца Куп Метал Tumblers Сок Коктел Iced Чај Купот Дома Бар Кампување Чаши За Свеж Со попуст
8oz Луксузни Нерѓосувачки Челик Хип Колби Поставите Faux Кожа Чип Flagon Виски Шише Вино cccp Гравирање Алкохол Џеб Flagon Подарок Свеж Со попуст