100 метри Дијаметар 0.8 mm Нерѓосувачки Челични Јажиња Со ПВЦ Пластика Обложени Транспарентен (0.6 MM Челичното Јаже Со 0.2 ММ Слој)

100 метри Дијаметар 0.8 mm Нерѓосувачки Челични Јажиња Со ПВЦ Пластика Обложени Транспарентен (0.6 MM Челичното Јаже Со 0.2

15 %

DEN 362.00

DEN 426.24

Свеж

Во магацинот


100 метри Дијаметар 0.8 mm Нерѓосувачки Челични Јажиња Со ПВЦ Пластика Обложени Транспарентен
Изградба 1x7
0.6 mm Челичното Јаже + 0.2 мм Пластични Обложени =0.8 mm
Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Број На Модел На: 0.8 mm
Структура: F Менгеме
Употреба: Цевка Менгеме
DIY Материјали: Металугрија
Standard or Nonstandard: Стандард
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Нерѓосувачки Челик
MOQ: Било нозе или метри се достапни
Пакет: картонска Кутија
is_customized: Yes

Додатоци на производи

40mm Вретено мотор тела алуминиум Стегање Заградата 40mm алуминиум износ заградата За CNC Машини вретено мотор! Свеж
Нерѓосувачки челик телескопски гардероба виси пол минимум прилагоди на должината 85cm максимална должина 151cm шкафот прачка Свеж Со попуст
Нова 6 КОМПЈУТЕРИ Тешко Пластични Микро Пролет Стеги Поставите DIY Алатки Зафат Клипови Свеж Со попуст
Нова 6 КОМПЈУТЕРИ Тешко Пластични Микро Пролет Стеги Поставите DIY Алатки Зафат Клипови

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на тој микро пролет менгеме има компактен дизајн за поголема флекс

DEN 76.00 108.96
10мм ширина времето појас се стега времето појас врска 3d печатач делови 6pcs пакет Свеж
10мм ширина времето појас се стега времето појас врска 3d печатач делови 6pcs пакет

Овој вид на врска менгеме е многу погодно за времето појас.Додека појас е 6mm ширина,сите можат да го кори

DEN 230.40
4m Рамка Убодни Рамка Менгеме Свеж
4m Рамка Убодни Рамка Менгеме

Спецификација : N4m(L)*25mm(W)Пакетот Вклучува : 1*Најлон рака клип4*Полигон агол клипОнлајн маркетинг платфор

DEN 336.00
LIXF-2mm Алуминиум Двојно Дупка Челичното Јаже Менгеме Клип Ракав 80 Компјутери Свеж
LIXF-2mm Алуминиум Двојно Дупка Челичното Јаже Менгеме Клип Ракав 80 Компјутери

Име на производ : Челичното Јаже Алуминиум Ракав Главен Материјал : Алуминиум Главната Боја : Сребро Тон

DEN 59.04
10Pcs 8мм Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener Нови Свеж Со попуст
10Pcs 8мм Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener Нови

Материјал : 65 Mn Пролет Челик Боја : како што е прикажано на сл Одговара за воздух, цевка цевка, водовод, го

DEN 37.00 49.44
1000PCS М1.5 1.5 mm Алуминиум Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи Свеж Со попуст
1000PCS М1.5 1.5 mm Алуминиум Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи

1000 PCS М1.5 1.5 mm Алуминиум Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип ФитинзиМ1.5 големина На=1.7 ммле

DEN 380.00 431.52
10Pcs 18mm Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener Свеж Со попуст
10Pcs 18mm Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 65 Mn Пролет Челик Боја : како што е прикажано на сл Од

DEN 76.00 85.92
500PCS М1.2 1.2 mm 8 форма Алуминиум Ferrules Челичното Јаже Алуминиум Ferrules Crimping Ракави стеги Клип Swage Стапица Барел Свеж Со попуст
500PCS М1.2 1.2 mm 8 форма Алуминиум Ferrules Челичното Јаже Алуминиум Ferrules Crimping Ракави стеги Клип Swage Стапица Барел

500 PCS М1.2 1.2 mm 8 форма Алуминиум Ferrules Челичното Јаже Алуминиум Ferrules Crimping Ракави стеги Клип Swage Стапица Баре

DEN 206.00 234.24
SHGO ЖЕШКО-15 Компјутери од Нерѓосувачки Челик, 6mm да 12mm Цевка Цевка Стеги Клипови Fastener Свеж
SHGO ЖЕШКО-15 Компјутери од Нерѓосувачки Челик, 6mm да 12mm Цевка Цевка Стеги Клипови Fastener

Црвот се вози црево стегач, со 8мм ширина и 0.3 mm дебелина прилагодливи нерѓосувачки челик бенд.Продолжен

DEN 91.68
1000PCS М2 2mm Алуминиумска Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи Свеж Со попуст
1000PCS М2 2mm Алуминиумска Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи

1000 PCS М2 2mm Алуминиумска Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип ФитинзиМ2 големина На=2.1 mmле

DEN 506.00 575.52
1 Парче Универзална Нов Брз Метал 100Kg 220 Кг Задржете Одржување Капацитет Latch Рака Tool Toggle Менгеме VE679 P15 Свеж Со попуст
1 Парче Универзална Нов Брз Метал 100Kg 220 Кг Задржете Одржување Капацитет Latch Рака Tool Toggle Менгеме VE679 P15

Карактеристики : Одржување капацитет : 100 Kg / 220 Кг Материјал : Метал, Пластика Должина : околу.9cmОписи : Мет

DEN 73.00 92.64
1000PCS М2 2mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња Crimping Свеж Со попуст
1000PCS М2 2mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња Crimping

2mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња CrimpingМ2 големина На=2,5 mmле

DEN 333.00 378.24
MTGATHER 2 парчиња Триаголен Виткање Заградата Метал Ослободување Фати за Поддршка на Клупата Табела Виткање Полица Заградата Свеж Со попуст
3kg злато кастинг Графит Crucible 2 парчиња ,графит crucible за jewllery топење ,Злато Топење Crucible Свеж
3kg злато кастинг Графит Crucible 2 парчиња ,графит crucible за jewllery топење ,Злато Топење Crucible

HiTech Јаглерод Co., ОграниченГрафит CrucibleМатеријал : Чиста ГрафитПепел 0.1%Волуменска Густина 1.80 g / cm3Електри

DEN 2395.20
1Pc C-Менгеме G-Менгеме Тешки Метали Woodworks Handyman Столар менгеме на назад Зафат Алатка Капка Брод Свеж Со попуст
1Pc C-Менгеме G-Менгеме Тешки Метали Woodworks Handyman Столар менгеме на назад Зафат Алатка Капка Брод

Опис : Материјал : Железо Боја : Црвена Карактеристики : Тешки изградба Отстранлив мека вилица влошки...

DEN 81.00 97.44
MTGATHER Toggle Менгеме 227KG Одржување Капацитет Брзо Ослободување Вертикален Тип 12132 Toggle Менгеме Поцинкуван Железо Свеж Со попуст
MTGATHER Toggle Менгеме 227KG Одржување Капацитет Брзо Ослободување Вертикален Тип 12132 Toggle Менгеме Поцинкуван Железо

СпецификацииМодел : 12132Боја : СребренаГолемина : 95.2x46x154mmМатеријал : поцинкуван железоСтегање сила : 227 KGБ

DEN 443.00 520.80
50 МЕТРИ/Roll 1.2 mm 7*7 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Вкупно Кол. 1.2 ММ ПВЦ Пластика Обложени wtih 7x7 1.2 MM SS304 Свеж Со попуст
50 МЕТРИ/Roll 1.2 mm 7*7 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Вкупно Кол. 1.2 ММ ПВЦ Пластика Обложени wtih 7x7 1.2 MM SS304

50 МЕТРИ / Roll 1.2 mm 7*7 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Вкупно Кол 1.5 ММ ПВЦ Пластика Обложени wtih 7x7 1.0 MM SS304

DEN 777.00 863.52
М3 3мм кол двојно дупка shapeAluminum Ракав Челичното Јаже Прашка Swage Клип Свеж Со попуст
М3 3мм кол двојно дупка shapeAluminum Ракав Челичното Јаже Прашка Swage Клип

8 форма Алуминиум Ferrules Челичното Јаже Алуминиум Ferrules Crimping РакавГолемина : 3ммПакет : 50pcsНашите Услуги 1 Ус

DEN 306.00 599.52
Бесплатен превозот Цевка Менгеме Висок Квалитет на 25 КОМПЈУТЕРИ од не ' Рѓосувачки Челик 304 Еден Уво Црево Стеги Асортиман Свеж Со попуст
Таблет КОМПЈУТЕР носителот телефон носителот стојат погоден за GALAXY Tab P7000,balckberry playbook,HTC Флаер и сите 7 инчен Свеж Со попуст
Таблет КОМПЈУТЕР носителот телефон носителот стојат погоден за GALAXY Tab P7000,balckberry playbook,HTC Флаер и сите 7 инчен

Карактеристики : Повеќе прилагодливи агол до 170 степени Лесен и свитлива Едноставни и лесно поставување

DEN 49.00 56.64