Топла Продажба Во 2017 Животната средина се Прочисти Воздухот Не leaf Вентилатор Здрава Безбедност За Бебе Bladeless Фан Со Ладење Ветер

Топла Продажба Во 2017 Животната средина се Прочисти Воздухот Не leaf Вентилатор Здрава Безбедност За Бебе Bladeless Фан Со

5 %

DEN 846.00

DEN 890.40

Свеж

Во магацинот


Топла продажба на Мини преносни мода Bladeless Фан Bladeless фан usb Напојување
Модел : HM-05 Напон : 5v Моќ : 2 W Производ големина : 16.5 CM*22 CM*13.5 CM Пакет големина : 18 CM*25 CM*15 CM Бучава : <36db Пакување Листа : Bladeless Вентилатор *1

Големина: 1050-1199MM
сертификација: RoHS,CB,АДС,CE
Употреба: Дома
Тип: Ладење Само
Ротација Начин: Без Ротација
Брзината На Вентилаторот: Други
Материјал: Пластични
Бренд Име: ZUCZUG
Далечински Управувач Функција: No
Контролирање На Режимот: Механички Тајмер Контрола
Правец На Видот: Природен Ветер
Напон (V): 6V
Max. Моќност:
Број На Модел На: HM-05
Обратна Ротирачка Функција: No
Времето Функција: Не Мерењето
Max. Времето Граница: Не Мерењето
Тип: вентилација фан
Технологија: Други
Ротари Ване Количина: Без Ване
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита: Yes
Примена:
Снабдување воздух режим: Други
Извор На Енергија: USB
Капацитет на резервоар:
Моќност (W): 5w
Suspender Должина: Не Suspender
Инсталација: Bladeless Фан

Додатоци на производи

Топла Продажба LED Светло од Суштинско значење Ароматерапијата Масло Diffuser Ултразвучно Арома Овлажнител Прочистувач на Воздух Свеж Со попуст
550ML Далечински Управувач Smart Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Дрво Жито LED Светло Ултразвучно Кул Магла Арома Овлажнител Свеж Со попуст
Десктоп Мини Канцеларија Прочистувач на Воздух 110V-240V Активен Јаглерод воздушен за отстранување на Формалдехид Свеж Со попуст
DMWD Преносни електрични одвлажнување Мини Влага Апсорпција на Воздухот Фен LED дисплеј Автоматско исклучување Dehumidifiers Свеж Со попуст
USB Овлажнител Ултразвучно Овлажнител Воздух Арома Diffuser Магла Создателот, Етерични Масла diffuser на Дом и Автомобил Свеж Со попуст
Ароматерапијата Етерично Масло Nebulizing Diffuser Прочистувач На Воздух Фармацевт Воздух Два Парфем Фармацевт Ноќ Светлина Свеж Со попуст
Coronflow Плазма и Озонската Прочистувач на Воздух за Дом/Канцеларија за Прочистување на Воздухот и Водата Стерилизација Свеж Со попуст
220ML Првенство USB Воздух Овлажнител Ултразвучно Навлажнувачи Автомобил Магла Создателот Арома на Етерични Масла Diffuser со Свеж Со попуст
THANKSHARE Ароматерапијата арома diffuser ултразвучно Воздух овлажнител етерично масло diffuser менување на led светло арома Свеж Со попуст
Рачни Misting Фан Лични Магла Овлажнител Ладење Мини Фан Батерија Убавина Humidifie USB Вентилатор Портабл клима уред Свеж Со попуст
Етерично Масло Diffuser 500ml Арома Diffuser Ароматерапијата Дрво Жито Ултразвучно Кул Магла Овлажнител за Office Home Свеж Со попуст
Етерично Масло Diffuser 500ml Арома Diffuser Ароматерапијата Дрво Жито Ултразвучно Кул Магла Овлажнител за Office Home

Етерично Масло Diffuser 500ml Арома Diffuser Ароматерапијата Дрво Жито Ултразвучно Кул Магла Овлажнител за Office Home

DEN 1252.00 1391.52
GX.Diffuser Мини 150ML Преносни Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser USB Воздух Овлажнител Електрични Арома Diffuser Fogger Свеж Со попуст
GX.Diffuser Мини 150ML Преносни Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser USB Воздух Овлажнител Електрични Арома Diffuser Fogger

Добредојдовте на нашата продавницаОпис На ПроизводотGXW01 Метал USB Арома Diffuser1 USB Етерично масло Diffuser2 150 ML

DEN 1228.00 1535.52
Воздухот Прочистувач на Воздух Два 12V DC Мини Авто Автомобил Свеж воздух Ionic Прочистувач Кислород Бар Озонската Ionizer Почиста Свеж Со попуст
Супер Ултразвучно Магла Создателот Fogger Магла Чешма Езерцето Atomizer Овлажнител Свеж Со попуст
Супер Ултразвучно Магла Создателот Fogger Магла Чешма Езерцето Atomizer Овлажнител

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Нема топлина или хемикалии кои се користат Лесно да се р

DEN 208.00 245.28
5-99 ug/ml медицински озонската генератор 12VDC за дијабетична нога & стоматологија и крв Свеж Со попуст
5-99 ug/ml медицински озонската генератор 12VDC за дијабетична нога & стоматологија и крв

599 ug / ml медицински озонската генератор 12 VDC за дијабетична нога & стоматологија и крвПроизвод Преглед : ​

DEN 13644.00 22368.00
3D Овлажнител Етерично Масло Арома Diffuser Шарени 24V 12W 100ml Резервоарот Мирис Diffusers Ароматерапијата Fogger За Дома Свеж Со попуст
3D Овлажнител Етерично Масло Арома Diffuser Шарени 24V 12W 100ml Резервоарот Мирис Diffusers Ароматерапијата Fogger За Дома

Карактеристики : Item големина : 110*110*150mm околу Применливи напојување : DC24 V Работна фреквенција : 2.4 MHZ Работ

DEN 1426.00 4320.00
1Pc Мини USB Крофна Овлажнител Прочистувач на Воздух Арома Diffuser Home Office Автомобил Преносни Нова Мода Свеж Со попуст
1Pc Мини USB Крофна Овлажнител Прочистувач на Воздух Арома Diffuser Home Office Автомобил Преносни Нова Мода

Мини USB Крофна Овлажнител Прочистувач на Воздух Арома Diffuser Home Office Автомобил Преносни Карактеристики : в

DEN 114.00 142.56
Со ЕУ Plug / Не Plug 45mm Ултразвучно Овлажнител Магла Создателот Fogger Чешма Езерцето Atomizer Главата Воздух Овлажнител Свеж Со попуст
2017 Нов Автомобил Ароматерапијата Мат Diffuser со Двојна Моќ USB Полнач за во Автомобил Свеж
2017 Нов Автомобил Ароматерапијата Мат Diffuser со Двојна Моќ USB Полнач за во Автомобил

Автомобил арома diffuser Двојно Напојување : USB Приклучок во / Автомобил Полнач 5избор на боја се Користи во of

DEN 1017.60
Апарати за дома на Воздухот Навлажнувачи USB Fogger за Автомобил Home Office Мини Ултразвучно Овлажнител Ароматерапијата од Свеж Со попуст