1.1 KW Хемиски Отпорен на Корозија Масло за Пренос Пумпа RPP Пластични Барел Пумпа Хлороводородна/Sulphuric acid Електрични Течни Пумпа

1.1 KW Хемиски Отпорен на Корозија Масло за Пренос Пумпа RPP Пластични Барел Пумпа Хлороводородна/Sulphuric acid Електрични

DEN 6960.00

Свеж

Во магацинот


Напон: 1.1KW, 750W, 950W
моќност: Електричен
Теорија: Reciprocating Пумпа
Структура: барел пумпа
Број На Модел На: SP-RPP
Притисок: Висок Притисок
Standard or Nonstandard: Стандард
Примена: Масло за пренос, корозивни течности за пренос и транспорт
Употреба: Нафта, корозивни течности
Гориво: Електрична енергија
Напон: 220V
моќност: 1100W
глава: 3~10m
Проток: 180L/МИН
Штекер Калибар: 32-милиметри
Материјал: Инженеринг Пластика

Додатоци на производи

DC 12V 70W 130PSI 6L/Мин Вода со Висок Притисок Пумпи Дијафрагмата Само Priming Пумпа S18 Капка брод Свеж
DC 12V 70W 130PSI 6L/Мин Вода со Висок Притисок Пумпи Дијафрагмата Само Priming Пумпа S18 Капка брод

Карактеристики : DC12 V 6 L / Мин вода со висок притисок дијафрагмата самоpriming пумпа, широко се користи во зем

DEN 902.40
1100GPH мини брод bilge пумпа 12v bilge пумпа 12 v 24v dc 10A submerse кајак правило вода електрични 1100 gph volt градина исплакнете Свеж Со попуст
1100GPH мини брод bilge пумпа 12v bilge пумпа 12 v 24v dc 10A submerse кајак правило вода електрични 1100 gph volt градина исплакнете

Применливи индустрија : заштита на животната средина, медицина, бродоградба, рибарството aquaculture, како шт

DEN 1283.00 1283.04
1100GPH DC 12V/24V bilge пумпа за вода за пловилото/кајак,англиски Прирачник,Електрични Подводните Бустер пумпа,1100 GPH Bomba,12 Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 750GPH мини брод bilge пумпа 12v bilge пумпа 12 v 24v електрична пумпа за вода за кајак правило dc volt 750 Свеж
Висок Квалитет на DC 12/24V Пластични Подводните Дизел Гориво Вода Масло Пумпа Автомобилот Кампување Преносни 30L во Минута Свеж Со попуст
30W 12V Мини Потопна Пумпа за Вода Чиста Езерцето Grooving Машина за Дупчење Подобрување 12v Потопна Пумпа Свеж
30W 12V Мини Потопна Пумпа за Вода Чиста Езерцето Grooving Машина за Дупчење Подобрување 12v Потопна Пумпа

Ние само брод да се потврди цел адреси Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗА

DEN 504.00
1PC 180L/H Соларна Енергија Фонтана Пумпа за Вода Панел Пејзаж Базен Соларна Пумпа Градина Фонтани хидраулична пумпа за Вода Свеж Со попуст
Преносни висок притисок автомобил подлошки 12v 80w со висок притисок автомобил пумпа за вода 12v двојна цел - фабрика ourlet Свеж Со попуст
Нови DC 12V Micro Електрични Brushless Потопна Пумпа за Вода Транспорт За Аквариум Риба Фонтана, Градина C93U Dropship Свеж Со попуст
Нови DC 12V Micro Електрични Brushless Потопна Пумпа за Вода Транспорт За Аквариум Риба Фонтана, Градина C93U Dropship

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Brushless, постојано магнетно роторот Супер долг работен век

DEN 192.00 226.56
DC 12V/24V 1100GPH bilge пумпа,потопна брод пумпа за вода,електрична пумпа за чамци Bilge Пумпа Свеж Со попуст
DC 12V/24V 1100GPH bilge пумпа,потопна брод пумпа за вода,електрична пумпа за чамци Bilge Пумпа

Како bilge пумпа работи : Nonautomatic подводни пумпи нудат традиционалните операција активира со пловка или па

DEN 864.00 959.52
Нови Ултразвучно Магла Создателот Fogger Чешма Atomizer Воздух Овлажнител 24V M10 dropship Свеж Со попуст
Нови Ултразвучно Магла Создателот Fogger Чешма Atomizer Воздух Овлажнител 24V M10 dropship

ОЖ ДА ГО КОРИСТИТЕ : Потопен во вода, производот е 23cm од површината на водата Нема топлина или хемикалии

DEN 152.00 179.04
Priming Дијафрагмата Мини Пумпа Спреј Моторни 12V Micro Пумпи За Вода Диспензерот M10 Свеж Со попуст
Priming Дијафрагмата Мини Пумпа Спреј Моторни 12V Micro Пумпи За Вода Диспензерот M10

Priming Дијафрагмата Мини Пумпа Спреј Моторни 12 V MicroПумпи За Вода Диспензерот S20Користење на апарати за Дом

DEN 144.00 184.80
Новиот Мини DC12V 3m 240L/H Brushless Мотор Потопна Пумпа за Вода Дома се Откажат Брод Свеж Со попуст
Новиот Мини DC12V 3m 240L/H Brushless Мотор Потопна Пумпа за Вода Дома се Откажат Брод

Пумпа материјал : ABS Боја : Црна Спецификација : Ултративок DC 12 V 3 M 240 L / H Brushless Потопна Пумпа за Вода Висок Q

DEN 187.00 225.12
12V DC Пумпа за Вода 500 L/H G1/4влез и излез sc600 со Заградата R06 Капка Брод Свеж
12V DC Пумпа за Вода 500 L/H G1/4влез и излез sc600 со Заградата R06 Капка Брод

Опис : Материјали се висока температура отпорни на удари материјали Обликот е убава, факултативна и ант

DEN 473.76
Издржливи 80kpa Мини Електрични Вакуум Воздушна Пумпа Негативен Притисок Вшмукување 5L/min DC 12V Апаратот За Дома Свеж Со попуст
Издржливи 80kpa Мини Електрични Вакуум Воздушна Пумпа Негативен Притисок Вшмукување 5L/min DC 12V Апаратот За Дома

BI0004649Спецификација : Бренд новиМатеријал : пластика & металМоќност : 4 WНоминална проток : 5 L / minОперативе

DEN 801.00 1335.36
Преносни Рачен Рака Св Пумпа Црево Трансфер Пумпа Нафта Гас Течни Syphon Капка Брод Свеж Со попуст
Преносни Рачен Рака Св Пумпа Црево Трансфер Пумпа Нафта Гас Течни Syphon Капка Брод

Овој прирачник св пумпа се користи за пренос на вода, масло или на други течности брзо и лесно Сосема нов

DEN 62.00 74.88
DC12V NIDEC Brushless Дијафрагмата Пумпа Моторни Микро-Пумпа Мотор 1.3 L/M PWM Контрола Свеж Со попуст
DC12V NIDEC Brushless Дијафрагмата Пумпа Моторни Микро-Пумпа Мотор 1.3 L/M PWM Контрола

DC12 V NIDEC Brushless Дијафрагмата Пумпа Моторни МикроПумпа Мотор 1.3 L / M PWM КонтролаСпецификација : Моќност : 4 W Ма

DEN 882.00 937.92
Нови 24V DC Соларни Топла Вода Циркулација на крвта се Пумпа Brushless Мотор Пумпа за Вода 5M S08 Капка брод Свеж Со попуст
Нови 24V DC Соларни Топла Вода Циркулација на крвта се Пумпа Brushless Мотор Пумпа за Вода 5M S08 Капка брод

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.Опис : Карактерис

DEN 711.00 856.32
-35Kpa Минијатурни мини Дијафрагмата, Пумпа за Вода, Пареа Двојна Алкохол Анализа Инструмент вакуум Медицинска Нега Електронска Свеж Со попуст
DC 12V/AC напон 220V 36W Потопна Пумпа за Вода 10m 400L/Ч Автомобил Мие Бања Фонтана Капка Брод Свеж Со попуст
DC 12V/AC напон 220V 36W Потопна Пумпа за Вода 10m 400L/Ч Автомобил Мие Бања Фонтана Капка Брод

Карактеристики : Голем проток, ниско ниво на бучава, висок лифт, брзо брзо, нема истекување Потопна пумпа

DEN 202.00 242.88
220V-240V AC Електрична Мини Потопна Пумпа brushless мотор нема џем pumnp за Аквариум риба резервоарот 50Hz 20W 1000L/H T55 Свеж
220V-240V AC Електрична Мини Потопна Пумпа brushless мотор нема џем pumnp за Аквариум риба резервоарот 50Hz 20W 1000L/H T55

220 V240 V AC Електрична Мини Потопна Пумпа brushless мотор нема џем pumnp за Аквариум риба резервоарот 60 Hz 20 W 1000 L / H T

DEN 299.52
110V-120V AC Електрична Мини Потопна Пумпа brushless мотор нема џем pumnp за Аквариум риба резервоарот 60Hz 3W 200L/H T47 Свеж
110V-120V AC Електрична Мини Потопна Пумпа brushless мотор нема џем pumnp за Аквариум риба резервоарот 60Hz 3W 200L/H T47

110 V120 V AC Електрична Мини Потопна Пумпа brushless мотор нема џем pumnp за Аквариум риба резервоарот 60 Hz 3 W 200 L / H T47

DEN 93.60
12V/24V Голем Проток Лифт=70M Мини Подводните Соларна Енергија Пумпа за Вода Отворено Градина Длабоко Добро Автомобил Мие Bilge Свеж Со попуст