1 поставува 0.5 M 30 забите, црвот опрема за намалување на размер:1:30 црв род дијаметар 8мм , должина 20mm, создаден 5mm

1 поставува 0.5 M 30 забите, црвот опрема за намалување на размер:1:30 црв род дијаметар 8мм , должина 20mm, создаден 5mm

15 %

DEN 530.00

DEN 623.52

Свеж

Во магацинот

1 : 30 месинг црв опрема mod=0.5 црв опрема :
M=0.5
Забите=30
црв род :
dimeter : 8mm
должина=20mm
создаден=5mm
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Обработка: Hobbing
Забот Профил: Спирален Опрема
Материјал: Челик
Притисок Агол: 20
Standard or Nonstandard: Стандард
Обликот: Црв
Ветер: Десната Рака
Број На Модел На: 0.5m30t

Додатоци на производи

LUPULLEY V-Појас Б Машина Пренос Појас B1100/1150/1200/1250/1300/1350/1400/1450/1500/1550 Дебелина Црна Гума Вози Појаси Свеж Со попуст
LUPULLEY V-Појас Б Машина Пренос Појас B1100/1150/1200/1250/1300/1350/1400/1450/1500/1550 Дебелина Црна Гума Вози Појаси

LUPULLEY VПојас Б Машина Пренос Појас B1100 / 1150 / 1200 / 1250 / 1300 / 1350 / 1400 / 1450 / 1500 / 1550 Дебелина Црна Гума Вози ПојасиИм

DEN 522.00 600.00
10pcs/многу 14cm Периметар на Гумени Бендот DIY Играчка Возење Појас Делови Шарени Бесплатен Превозот Русија Свеж Со попуст
10pcs/многу 14cm Периметар на Гумени Бендот DIY Играчка Возење Појас Делови Шарени Бесплатен Превозот Русија

Време на испорака само за референца.Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи Ова е перимета

DEN 46.00 48.48
6804ZZ имајќи 20*32*7(mm) ABEC-5 Метал запечатени имајќи Тенок ѕид имајќи 10pcs/број 6804 61804 Свеж Со попуст
6804ZZ имајќи 20*32*7(mm) ABEC-5 Метал запечатени имајќи Тенок ѕид имајќи 10pcs/број 6804 61804

Точка бр : 6804 ZZВнатрешен дијаметар : 20 mmНадворешниот дијаметар : 32 ммВисина : 7 mmВид : Еден ред длабоко рита

DEN 324.00 360.00
LUPULLEY 4/5/6/7/8мм Внатрешна Понесе Дијаметар Месинг Вратило Моторни Крути Цевки Спојка Ширина 14mm Должина 22mm Хоби Рака Свеж Со попуст
Тркала Дијаметар:50mm (2inch) У Ритам Тркала Најлон Лизгање за Исклучување на Вратата Макара Вратата Имајќи Челик Железнички Свеж Со попуст
85PCS Опрема Комбинации WG031 Сите видови на опрема оска Играчка автомобил прибор за Моторни фитинзи појас Вратило ракав решетката Свеж Со попуст
1 поставува 1M25t 25 заби 1:25 црв опрема за намалување на размер:1:25 црв род ги понесе 6mm Свеж Со попуст
1 поставува 1M25t 25 заби 1:25 црв опрема за намалување на размер:1:25 црв род ги понесе 6mm

1 : 25 челик црв опрема mod=1 црв опрема : црв род : M=1 M=1Забите=25 заби=1создаден големина : 8mm понесе големина на

DEN 693.00 815.52
11pcs J255Y M0.5 11 Различни видови на Запчаници вклучуваат Црв Вратило Опрема Круна Опрема Двојно-дек Намалување Опрема Свеж Со попуст
LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА 2/3/3.175/4/5/6mm Дупка понесе Алуминиум Легура Сина Вратило Моторни Спојка Спојка Должина 20mm Хоби Рака Свеж Со попуст
Дијаметар:9.6 mm Минимум 0.3 М-30T Бакар Црв Опрема+Црв Род Минијатурни Комбинација Електрични Мотори Далечински Управувач Модел Свеж Со попуст
T5 заби времето макара 10мм ширина 6.3 mm создаден Свеж
T5 заби времето макара 10мм ширина 6.3 mm создаден

Опис На ПроизводотT5 заби времето макара 10мм ширина 6.3 mm понесе : Кружни теренот систем синхрони макараMXL

DEN 4608.00
4pcs/многу 267-HTD3M-17mm Времето појас должина 267mm ширина 17mm теренот 3мм Гума, Neoprene HTD 3M СПИ S3M појаси за електрични Свеж
LUPULLEY V Појас Еден Вид Затворен Гума Пренос Појас Инчен A30/31/32/33/34/35/36/37/38/39 подвижна Лента за индустриски Диск Свеж Со попуст
LUPULLEY V Појас Еден Вид Затворен Гума Пренос Појас Инчен A30/31/32/33/34/35/36/37/38/39 подвижна Лента за индустриски Диск

LUPULLEY V Појас Еден Вид Затворен Гума Пренос Појас Инчен A30 / 31 / 32 / 33 / 34 / 35 / 36 / 37 / 38 / 39 подвижна Лента за инду

DEN 285.00 379.20
3D Печатач Делови Додаток 2meter GT2-6mm Отвори Времето Појас Ширина 6mm GT2 Појас Hermet Појас Свеж
3D Печатач Делови Додаток 2meter GT2-6mm Отвори Времето Појас Ширина 6mm GT2 Појас Hermet Појас

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Ние нема да наплата на превозот об

DEN 76.32
Fixmee 2015 YKS 1Pcs 5x6.35 mm Мотор Вилица Вратило Спојка 5mm Да 6.35 mm Флексибилни Цевки OD 19x25mm Сосема Нов Свеж Со попуст
Fixmee 2015 YKS 1Pcs 5x6.35 mm Мотор Вилица Вратило Спојка 5mm Да 6.35 mm Флексибилни Цевки OD 19x25mm Сосема Нов

Карактеристики : Вратило спојка Често се користи за да се поврзете серво мотор, stepper мотор, енкодер, завр

DEN 82.00 96.00
LUPULLEY XL Времето Појас 5.08 mm Теренот 140/142/144/146/148/150/152/154/156/158XL Тип 10мм Ширина XL Црна Гума Макара Појаси Свеж Со попуст
LUPULLEY XL Времето Појас 5.08 mm Теренот 140/142/144/146/148/150/152/154/156/158XL Тип 10мм Ширина XL Црна Гума Макара Појаси

LUPULLEY XL Времето Појас 5.08 mm Теренот Црна Гума Затворенијамка Макара Појас140 XL / 142 XL / 144 XL / 146 XL / 148 XL / 150 XL / 152 X

DEN 226.00 278.40
Висок квалитет 1pc HTD3M 30 заби Времето Макара понесе 5/6.35/8/10/12/14mm одговара за ширина 10мм времето појас на HTD 3M S3M Свеж
Плус Долго Опрема Бела / Портокал 102A Висина 10мм Надвор Пречник од 6mm Играчка Модел Назабена Брзини (10pcs/многу) Свеж
Mayitr 75pcs Пластични Круна Еден Двоен Црв Grear + Вретено Директно Заб со Појас Макара DIY Алатка За Робот Свеж Со попуст
Mayitr 75pcs Пластични Круна Еден Двоен Црв Grear + Вретено Директно Заб со Појас Макара DIY Алатка За Робот

BI0002087Спецификација : 100% сосема нов75pcs на опрема може да одговараат едни на други, сите комбинираат во зап

DEN 89.00 148.80
HTD 3M-100T Времето Макара 8/10/12/14/20mm Внатрешна Понесе Заби Појас Макара 16mm Појас Ширина Алуминиум 100Teeth Тркала Опрема Свеж Со попуст
2 парчиња 0.5 Мо 0.5 Modulus 5*10 Висока Прецизност Месинг Опрема Рек должина 100mm Свеж Со попуст
2 парчиња 0.5 Мо 0.5 Modulus 5*10 Висока Прецизност Месинг Опрема Рек должина 100mm

2 парчиња 0.5 Мо 0.5 Modul*10 Висока Прецизност Месинг Опрема Рек должина 100mmширина 5mm, висина 10мм,должина 100

DEN 459.00 522.24
42Pcs/Пак се Меша Легура Механички Steampunk Cogs & Брзини DIY Pendant Накит Занает G08 Капка брод Свеж Со попуст
42Pcs/Пак се Меша Легура Механички Steampunk Cogs & Брзини DIY Pendant Накит Занает G08 Капка брод

Материјал : Алуминиум Боја : Како што е прикажано како слики Гроздобер Мешан стил опрема привезоци , моде

DEN 96.00 115.20
2pc Мо 1 M=1 1M40T CNC Поттикне Опрема назабена 40T 40Teeth Право Заби позитивни опрема 45 челик опрема рек пренос РК Свеж Со попуст
2pc Мо 1 M=1 1M40T CNC Поттикне Опрема назабена 40T 40Teeth Право Заби позитивни опрема 45 челик опрема рек пренос РК

позитивни опрема 45# челик опрема рек пренос РКТип : 1 M40 TMOD=1ЗАБИТЕ=40E=42F=40D=30создаден големина : d : d=10 / 12 / 12.7 /

DEN 526.00 618.24
LUPULLEY 3M Отвори Времето Појас 1M/2М/3М/4M/5M/6M/7M/8M/9M/10M Теренот Должина 3M-10мм ширина Црна Гума Отвори Времето Појас Свеж Со попуст
LUPULLEY 3M Отвори Времето Појас 1M/2М/3М/4M/5M/6M/7M/8M/9M/10M Теренот Должина 3M-10мм ширина Црна Гума Отвори Времето Појас

3 M Отвори Времето Појас 1 M / 2М / 3М / 4 M / 5 M / 6 M / 7 M / 8 M / 9 M / 10 M Теренот Должина 3 M10мм Црна Отвори Времето Појас

DEN 312.00 358.56
Црв Менувачот NMRV025 Црв Брзина Редуктор 7.5 - 60 :1 за 9mm Текст Вратило и Излез 11mm Свеж
Црв Менувачот NMRV025 Црв Брзина Редуктор 7.5 - 60 :1 за 9mm Текст Вратило и Излез 11mm

90 степени Црв Менувачот NMRV025 Црв Брзина Редуктор за 9mm текст окноAnswer : ___________________________ Note : Со cid 5 : 1, 7.5 : 1, 10 :

DEN 1789.44