Автомобил Прозорец Покрие Sunshade Снег Покрива со Магнет stciker Рефлексивни Фолија за сите Автомобил Шофершајбната се спречи мраз/претежно облачно Анти-УВ Пот

Автомобил Прозорец Покрие Sunshade Снег Покрива со Магнет stciker Рефлексивни Фолија за сите Автомобил Шофершајбната се спречи

5 %

DEN 193.00

DEN 203.04

Свеж

Во магацинот


Име : автомобил покритие
Материјал : Полиестер
Големина : околу 210*120cm
Боја/Дизајн : едната црна, другата страна е slivery
Тежина : околу 130 грама
Пакет :
вклучувајќи ги и 1 компјутер * автомобил покритие
P. S : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил школка е направен од железо. Овој производ го 6pcs на магнет да се држиме за автомобил школка.

Тип На Објект: Прозорецот Foils & Solar Protection
Бренд Име: rete
Ултравиолетови Блокирање Го Оценувате: 80%-100%
Топлинска Изолација Го Оценувате: 80%-100%
Материјал Тип: Полиестер
Име На Модел: 542715
Прозорецот Foils Тип: Пред Прозорецот Соларна Заштита
transmittance: 80%-100%

Додатоци на производи

Црна Прозорец Багра Филм 50*300cm Автомобил Налепница Топлинска изолација за Заштита на УВ Нијансирање За Страна на Прозорецот Свеж Со попуст
AuMoHall 50*300CM Автомобил Прозорец Затемнети Филмот Страна на Прозорецот VLT 22% 2 PLY Авто Куќа Комерцијални Соларни Заштита Свеж Со попуст
Новиот Автомобил Додатоци Автомобил Шофершајбната Сонцето сенка Очила Авто Стигнале Страна Сончање Сенка Автомобил SunVisor Свеж Со попуст
50*300cm Црна Прозорец Багра Филм Стакло 9% се Тркалаат 2 PLY Куќа Комерцијални Нијансирање Заштита УВ+Изолација Автомобил Страна Свеж Со попуст
Encell Автомобил Додатоци Автомобил Покритие Сребро Сонцето & УВ Заштита Половина Авто Покрие Дожд Снег Мраз Прашина Водоотпорен Свеж Со попуст
Dewtreetali 50cm*3m Прозорец Багра Филм Нијансирање се Тркалаат Комплет 15% VLT Црна УВ-Доказ Отпорен на Гребење за Авто Автомобил Свеж Со попуст
AuMoHall 50*300CM Автомобил Прозорец Затемнети Филм VLT 5% 2 PLY Авто Куќа Комерцијални Соларни Заштита Свеж Со попуст
AuMoHall 50*300CM Автомобил Прозорец Затемнети Филм VLT 5% 2 PLY Авто Куќа Комерцијални Соларни Заштита

Име на производ : Au Mo Hall 50*300 CM Автомобил Прозорец Затемнети Филм VLT 5% 2 PLY Авто Куќа Комерцијални Соларни З

DEN 367.00 431.52
Светло Сива Автомобил Прозорец Багра Филм за Заштита на Страничните Прозорци Соларни Налепници Автомобилот Налепница 3*0.5 m Свеж Со попуст
sunshade, сонцето сенка Stoopable сонцето-сенчење, задебелување на сончање на сонцето-shading одбор автомобил сенка сонцето Свеж Со попуст