Моден Бренд Нерѓосувачки Челик Прстен За Жените Австриската Кристално Сино Зелена Црвена Камен Прстен, Злато Боја Женски Прстен Свадба Бенд

Моден Бренд Нерѓосувачки Челик Прстен За Жените Австриската Кристално Сино Зелена Црвена Камен Прстен, Злато Боја Женски Прстен

35 %

DEN 206.00

DEN 316.80

Свеж

Во магацинот


5115 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар пар парче пар парче пар парче парче парче парче
Топла Продажба Модни Прстен Панк Неколку Прстени 18 K Розово Злато Позлатен Прстени За Жените од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Накит трговија на Големо
Направени од страна на 316 L не ' Рѓосувачки челик материјал,
Жолтото злато боја е 18 K злато позлатен,
Сребрена боја не е било позлатен,сјајна полиран.
Имаат САД големина 6#7#8#9#во парк.
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Сингапур Пост / Кина Пост, превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
да знам повеќе за детали на пратката
Се враќа
Ако нашите производи имаат проблем,како што се неисправни,оштетени или погрешно од вашата цел, пријави се дозволени во рок од 7 дена од денот на стока приемот и се враќа објект треба да си уште е во оригиналното пакување.Ние гарантираме за целосно враќање на средствата во рамките на 30days.
Прашања и Повратните информации
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да разговарате со мене сега или испрати е-маил до нас. Ние одговор на сите наши Пораки во рок од 24 часа или помалку. Ве молиме да ни остават 5 Ѕвезда Позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме за вашето време и со нетрпение да го прави бизнис со вас.

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9
Метална боја: Злато-боја, Платина Позлатен
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Повод: Партија
Материјал: Кристално
Обликотшема: Круг
Површината Ширина: 14mm
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Поставување Тип: Тензија Планината
Прстени Тип: Коктел Прстен
Бренд Име: LINGLEFENG
Функција: Фитнес Тракер
Број На Модел На: RMDH-0698
Пол: Унисекс
Број На Модел На: Римски Прстен numerals

Додатоци на производи

Trusta 925 Sterling Silver Мода Накит Еленски Коктел Прстен доста голем 5 6 7 Девојки Деца Божиќ DS359 Пад на Превозот Свеж Со попуст
Trusta 925 Sterling Silver Мода Накит Еленски Коктел Прстен доста голем 5 6 7 Девојки Деца Божиќ DS359 Пад на Превозот

5170109832254653 925 Фунта Сребрен Прстен парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

DEN 144.00 239.04
Гроздобер Црна 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Mens 11mm ширина Еден Ред Керамички Кристал Накит Свадба Бенд машки Прст прстен Свеж Со попуст
CHRAN Домот Австриската Кристал Златна Боја Бренд за Накит трговија на Големо Класичната Отвори Бенд Циркон Ангажман Прстени Свеж Со попуст
Двојно Срце Љубов Прстен Мода Се Зголеми Златна Боја Прстени За Жените Кубни Циркони Шупливи Надвор Дизајн Свадба Бенд Ангажман Свеж Со попуст
Гравитацијата Паѓа БИЛ CIPHER ТРКАЛА магија прстен Steampunk д-р лекар, кој 1pcs/многу панк готски прилагодливи прстени гроздобер Свеж Со попуст
CiNily Создадени Син Оган Опал Бела Циркон Кубни Циркон Сребро Позлатен трговија на Големо Мода за Жените Накит Прстен Големина Свеж Со попуст