БОБО ПТИЦА Види Дрвени Зебра Шема Мажите Часовници Кварц Вистинска Кожа бенд рачен часовник relogio masculino Б-H29

БОБО ПТИЦА Види Дрвени Зебра Шема Мажите Часовници Кварц Вистинска Кожа бенд рачен часовник relogio masculino Б-H29

34 %

DEN 887.00

DEN 1344.00

Свеж

Во магацинот

БОБО ПТИЦА Види Дрвени Зебра Шема Мажите Часовници Кварц Вистинска Кожа Бенд рачен часовник relogio masculino Б-H29
Бренд : BOBOBIRD
Случај Материјал : Дрвени
Стил : Fashion & Неврзан
Движење : Кварц Движење
Dial Прозорец Материјал Тип : Hardlex
Рака материјал : Кожа
Адвокатско Мода Рачен Часовник
Е ова се види водоотпорен?
Може да се носат кога се мијат рака без топла вода. Не може да се земе туш, када, пливање итн. Со цел да се заштити дрво занает производ, ќе е подобро да се избегне вода на штрек.
Дали ви се прифати прилагодено цел?
Да, логото позиција : dial, случај назад, тока, кутија. Патем, треба да плаќаат екстра логото такса, за $5 по парче.
Дали ова се види одговара на помали зглоб? Или може да се направи помала?
Ако бамбус или дрво се види е премногу голем за вашиот зглоб, може да се земе една или две зглобовите надвор од рака.
Како да ги пратите пратката?
Можете да ги пратите пратката од страна на овој веб-сајт https : //www.17track.net/zh-cn
Напомена :
Една година движење гаранција.
Поради шопинг сезона, Пост испорака е побавно од вообичаеното.
На часовникот е направен од природни бамбус или дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
На бамбус или дрво часовници се нареди во серии, и природни бои се малку различни едни од други, часовници може да има некои боја разлика.

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина: 21mm
Затворач Тип: Тока
Случај Материјал: Дрвени
Случај Дебелина: 8.8 mm
Број На Модел На: Б-H29
Бендот Материјал Тип: кожа
Движење: Кварц
Бендот Должина: 24cm
Кутии & Случаи Материјал: Хартија
Стил: Fashion & Неврзан
Бренд Име: БОБО ПТИЦА
Dial Дијаметар: 44mm
Функција: Никој
Dial Прозорец Материјал Тип: Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина: Не водоотпорен
Случај Обликот: Круг
Пол: Мажи

Додатоци на производи

Wealthstar Нов Дизајнер Види Мажи Спортски Силикони Рака Часовници Кварц relojes hombre marca famosa Авто Датум Мажите Луксузни Свеж Со попуст
Моден Скелет Кварц види Мажи Жени Бренд на Луксузни Часовници од Нерѓосувачки челик се Види на транспарентен Шупливи Часовници Свеж Со попуст
Мажите Креативни Полна Дрвена се Види Луксузно Black/Blue Sapphire Сјај Dial Бамбус Дрво Кварц-види Чисто Спортски Часовник Свеж Со попуст
БОБО ПТИЦА Висок Квалитет на Гроздобер машки Часовници Бамбус Woodies Луксузен Бренд Вистинска Кожа Дрво рачни часовници Дрво Свеж Со попуст
година CURREN Кварц Види Мажите Часовници Врвот Бренд на Луксузни Познатиот Машки рачен часовник Часовник на Зглоб Види Свеж Со попуст
OUYAWEI Машки Часовник Гроздобер Бронза Случај Кафеава Кожа Бенд Erkek Kol Satti Скелет Автоматски Механички Mens Зглоб Види Свеж Со попуст
БОБО ПТИЦА LM29 Луксузни Мажите Црвено Дрвени Часовници Дами Модерна Нерѓосувачки Челик Види го Персонализирате Капка Превозот Свеж Со попуст
Forsining 2018 Креативни Види Водоотпорен Луксузни Златна Скелет Механички Часовници Црна Вистинска Кожа Mens Рачни Часовници Свеж Со попуст
2018 Рачно Изработени Бамбус Дрвени Часовници Мажите Кварц Спортски Полно Дрво Хривнија Аналогни Рачен Часовник Подарок Свеж Со попуст
Aimecor 2018 Часовници Кварц Мажите Тока Бизнис Мажите Се Види Кварц Аналогни Кожа Дигитални Календар Uomo Часовници Мажите Свеж Со попуст
МИНИ ФОКУС Класичен Стил Вистинска Кожа Мода Машки Види Црното Злато 3D Dial Датум Функција Види Мажите polshorloge kol saati Свеж Со попуст
Домот Аналогни mens часовници врвот бренд на луксузни Спортски СТП Кожа за на Рака Кварц Mens Зглоб Види relogio masculino Тајмер Свеж Со попуст
SKMEI Бренд Мажи Спортски Часовници Pedometer Мултифункционален Relojes Водоотпорен Relogio Masculino LED Дигитални рачни часовници Свеж Со попуст
БОБО ПТИЦА V-H30 Mens Дрвени Види Лавра Боја Dial Изложени Кварц Движење рачен часовник со Кожа за на Рака reloj de los hombres Свеж Со попуст
Спорт Види Мажите Подароци Часовник Машки LED Дигитални Кварц Зглоб Часовници Мажите Врвот Бренд на Луксузни Digital-види Relogio Свеж Со попуст
41mm corgeut црна dial прозрачна Sapphire Стакло Автоматско mens нуркање Види C05 Свеж Со попуст
41mm corgeut црна dial прозрачна Sapphire Стакло Автоматско mens нуркање Види C05

Ако не примите објект по 29 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши пробле

DEN 5640.00 7140.00
LIGE Бренд Мажите Кожа за на Рака Воена Часовници Мажите Хронограф Водоотпорен Спорт Датум Кварц рачен часовник Подароци relogio Свеж Со попуст
LIGE 2018 Види Мажите Мода Спорт Кварц Часовник Mens Часовници Бренд на Луксузни Целосна Челик Бизнис Водоотпорен Види Relogio Свеж Со попуст
Жените Часовници дами Фустан Модни Чисто Злато Кварц Зглоб часовници montre femme Кожа за на Рака Часовник reloj mujer Свеж Со попуст
Жените Часовници дами Фустан Модни Чисто Злато Кварц Зглоб часовници montre femme Кожа за на Рака Часовник reloj mujer

xfcs НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ Дами Види Жените се Облекуваат за врвка за околу Часовници Мода Обичните рачни ча

DEN 624.00 960.00
БОБО ПТИЦА V-H29 Mens Зебра Дрво Кварц рачен часовник Лавра Печати Dial Прозрачна Рака Бамбус Дрвени Види Црна Кожа uhren мажи Свеж Со попуст
CADISEN Кварц Види Мажите Бренд Воена Зглоб Часовници Целосна Челик Познатиот Бизнис Мажите се Види на Часовникот Водоотпорен Свеж Со попуст
Нова Мода Транспарентен Часовници Мажите Луксузен Бренд Триаголник Шупливи Кварц Види Платно Рака Унисекс Рачен Часовник Relogio Свеж Со попуст