Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За HTC One М8 Мини Една Мини 2 4.5 Заштитна Фолија Guard W/ Ткаенина за Чистење

Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За HTC One М8 Мини Една Мини 2 4.5 Заштитна Фолија Guard W/ Ткаенина за Чистење

-1 %

DEN 42.72

Свеж

Во магацинот

Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена однос на сите прашања. *Анти-Отпечатоци Од Прсти, Анти-Отсјај, Убаво Чувство На Допир. Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот. *Заштита од гребнатини, нечистотија. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа (со исклучок на викенди и празници).5" Заштитна Фолија Guard W/ Ткаенина за Чистење
Љубезно потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За HTC One М8 Мини Една Мини 2 4.5 Инчен Пакет се Вклучени : 1 x Екран Заштитник (Екран заштитник како ваш избор) 1 x Влакна Текстил Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод во исто време. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран. На увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни.
Answer : ___________________________ Note :
Ако предметите се уништуваат од страна на mail превозникот, ние може да ви понуди замена или дел наплата според објектот е состојбата. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. *Јасни, Сјајни, Со Висок Transparence.
Превозот :
Ние брод во 1-2 работни ден на по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници), ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ќе биде многу ценет.[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1.
Функција : Јасно Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. Ако објектот не е како што е опишано, ние може да се направи враќање на парите или замена за вас. Не се Менува откако ќе се плати цел.
Повратни информации :
Елени клиент, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство, ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.
Контакт со НАС на :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Се враќа и Размена Политика :
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект.

боја: Јасно, Мат
Употреба: Мобилен Телефон
Пакет: Yes
Карактеристики: Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет: No
Тип: Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд: HTC
Бренд Име: HANPINYOU
На работ на работ Покриеност: No
Компатибилен Модел: За HTC ONE М8 Мини Една Мини 2 4.5 Inch
Карактеристики: Анти-Нула, Ултра Тенки, Перат
Тип: Пред Заштита Shield Покрива Кожата
Материјал: домашно милениче
Екран Заштитник Тип: Јасно, Мат
Transparence: Во 99%
Дебелина: 0.1 mm
Количина: 1 Компјутер
Пад на превозот: Поддршка
Трговија на големо: Поддршка

Додатоци на производи

Најдобри Експлозија Доказ Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси J5 J500 2015 J 5 500 Свеж Со попуст
Најдобри Експлозија Доказ Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси J5 J500 2015 J 5 500

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

DEN 198.00 239.04
Nilkin за LG G6 Калено Стакло Екран Заштитник Nillkin 9H Тешко Анти-Експлозија Неверојатни H / H+Pro 0.2 ММ Стакло Филм за LG Свеж Со попуст
Nilkin за LG G6 Калено Стакло Екран Заштитник Nillkin 9H Тешко Анти-Експлозија Неверојатни H / H+Pro 0.2 ММ Стакло Филм за LG

Неверојатни H = 0.33 мм, рамни работ H Плус Pro = 0.2 мм, 2.5 D лак работ, тоа е побезбеден и посилнаВе молиме Имајте

DEN 362.00 402.24
Напред / Назад Целосна Покриеност Јасно Мека TPU Филм Екран Заштитник За Apple iPhone X 5.8, се Покрие Криви Делови (Не Калено Свеж Со попуст
Оригинални Seyisoo Премиум 2.5 D 0.3 mm 9H Екран Заштитник Калено Стакло За Xiaomi Redmi 5A Xiomi Redmi 5 Заштитен Филм Свеж Со попуст
Оригинални Seyisoo Премиум 2.5 D 0.3 mm 9H Екран Заштитник Калено Стакло За Xiaomi Redmi 5A Xiomi Redmi 5 Заштитен Филм

МоделКалено Стакло Екран Заштитник за Xiaomi Redmi 5 AБрендSeyisoo (100% Оригинални)КарактеристикиАнтиотпечаток, А

DEN 273.00 287.52
3FT Алуминиум Најлон Микро USB Синхронизација & Брзо Држачи за Кабел за BLACKVIEW R7, A8 Max, A8, A5, Омега Pro/ V6S Податоци Свеж Со попуст
3FT Алуминиум Најлон Микро USB Синхронизација & Брзо Држачи за Кабел за BLACKVIEW R7, A8 Max, A8, A5, Омега Pro/ V6S Податоци

Брз преглед : Овој USB 2.0 Машки да се Микро Б Кабел со Стандардни Конектори ви дава целосна перформанси со

DEN 111.00 123.84
EYON Чи Безжична Брз Полнач Количка за Полнење Стојат Подлога За SAMSUNG S8 S8 Плус S7 Работ S6 Работ+Забелешка 5 8 За iPhone Свеж Со попуст
EYON Чи Безжична Брз Полнач Количка за Полнење Стојат Подлога За SAMSUNG S8 S8 Плус S7 Работ S6 Работ+Забелешка 5 8 За iPhone

10 W Свитлива ЧИ Безжична Брз Полнач се Залагаме За SAMSUNG S8 Плус S6 S7 Работ+ Забелешка 5 8 За i Phone X Брзо Полнење

DEN 819.00 1092.48
2 ПАРЧИЊА Екран Заштитник Стакло Huawei P8 Лајт 2017 Калено Стакло За Huawei P8 Лајт 2017 Стакло Чест 8 Лајт 2017 Анти-нула Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Екран Заштитник Стакло Huawei P8 Лајт 2017 Калено Стакло За Huawei P8 Лајт 2017 Стакло Чест 8 Лајт 2017 Анти-нула

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска с

DEN 91.00 95.52
3D Карбонски Влакна Задниот Екран Заштитник За Huawei Колега 10 9 Pro Lite X Задниот Поклопец Заштитна Guard Филмот (Не Калено Свеж Со попуст
0.26 mm 9H Вистински Калено Стакло За Meizu MX6 Про 6 Meilan E 3 У20 U10 Забелешка 5 Метал 2 Заштитна Фолија за Екран Заштитник Свеж Со попуст
За Garmin Forerunner 935 калено Стакло Ултра-тенок 0.3 mm 2.5 D 9H Јасно Филм Екран Заштитник За Garmin 935 Свеж Со попуст
За Garmin Forerunner 935 калено Стакло Ултра-тенок 0.3 mm 2.5 D 9H Јасно Филм Екран Заштитник За Garmin 935

За Garmin Forerunner 935 калено Стакло Ултратенок 0.3 mm 2.5 D 9 H Јасно Филм Екран ЗаштитникПакување детали : Како да го

DEN 194.00 239.52