925 Sterling Silver Шарм Црвено Глеѓ Срцето Pendant Европската Привлечност Сребро Монистра За Змија Синџир Нараквици DIY Накит S165-30

925 Sterling Silver Шарм Црвено Глеѓ Срцето Pendant Европската Привлечност Сребро Монистра За Змија Синџир Нараквици DIY Накит

30 %

DEN 534.00

DEN 762.24

Свеж

Во магацинот


Q4 : можам Да направам за корисниците D esign? Сакам да се одбележи нашите сопствени L ogo на шарм. Превозот начин зависи од вашата нарачка вредност.
Детали Име
925 Sterling Silver Шарм Црвено Глеѓ Срцето Pendant Европската Привлечност Сребро Монистра За Змија Синџир Нараквици DIY Накит S165-30
Реден Број
S165
Стил
Се Вклопи Во Европски Стил
Материјал
100% Вистински 925 sterling silver
Тежина(грам)
4. Б razil,Повеќето E uropean држави : F ree N etherlands пост 10-40 дена ја испорача (износ над $60)
5. и ние имаме свои фабрика, така што ние може да обезбеди
измената и О EM услуга. Ако не сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние сакаме висока оценка купување искуство, било прашање, контактирајте со продавачот пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации или за да ги отворите некој спор.Вкупно M руда од US$360 Бесплатен Превозот со ЕМС/UPS/DHL,и ЕМС,DHL,UPS-от изразат испорака обично се 5-7 работни дена зависи од дестинацијата земји.
A3 : Оваа ставка е М arked со S925.Разговор со НАС!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
1.
П5 : тоа Може да биде на бродот на мојата земја и обичај проблем?
А5 : Ние може да се испрати на стоки за w дупка светот и да ја прогласи како подарок со ниска вредност.
ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА
1. Носат внимателно, тоа може да се скршени или изгуби камен кога ќе падне на земјата. ние ќе се направат напори да им помогне на вас.
A4 : Тоа е, секако, во ред, можеме да ви понудиме голем трговија на големо цена според
крајната цел количество. Ве молиме не го носат кога перење, туширање, капење, спиење, и потење. Можеме да го прифатиме E SCROW или C redit картичка. Погрешно предмети, исчезнати предмети, ве молиме Стр rovide јасни слики контактирајте со нас во рок од 3 дена ,ние ќе го замени или да организира наплата за вас.1*5
Пакет
OPP Вреќа со Оригинален Бренд Ознака
Подарок
Висок Степен на Сомот Pounch Подарок Замолчени или Полирање Платно
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Q1 : Што е материјал од оваа точка, sterling silver или позлатен сребрен?
А1 : Оваа ставка е направен на 1 00% вистински 925 фунта сребро, било лажни ќе целосна наплата директно.
Q2 : За Злато Производи, тие се вистински злато шарм или злато позлатен?
А2 : Тие се 18 K злато позлатен, ако сакате цврсти злато шарм, ве молиме контактирајте со продавачот. Сите предмети ќе се испраќаат во 3-5 работни дена по исплата е расчисти. Тоа може да се гребење или лабава камен при триење со други накит.Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок на плаќање при увоз.20
Забелешка
S925
Големина(мм) 28. П uality проблем, ве молиме осигурете се да контактирате со нас во рок од 15 дена и да се обезбеди јасни фотографии. Надминува 15 дена или одбие да обезбеди фотографии, ние не ќе ја преземе одговорноста. Го стави во торба или кутија кога не се носи.
Q6 : јас сум мало/веледрогеријата, вашиот цена е толку скап, може да биде помал?
A6 : Ако сте мало или веледрогеријата во вашата земја, ве молиме c ontact продавачот, тој/таа ќе ви каже како да се справи со бизнис.

Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: GW
Стил: Тренди
Број На Модел На: Pety024
Метали Тип: Сребро.
Шарм Тип: Срцата
Материјал: 925 Sterling silver
Материјал: 100% Автентични 925 Sterling Silver
Метал Печат: s925
Тип На Објект: Sterling Silver Сина Глеѓ Цвет Pendant Ѓердан Pendant
Објектот Камен: Австралиската Кристално
Употреба: Diy Хривнија Накит Синџир Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
испорака: Бесплатен Превозот преку AliExpress Стандард за Испорака
Потекло: Фабриката за Директна Продажба и Is_Customized
Применливи повод: Божиќ, на Вљубените, Роденден,Забава, Свадба Годишнината ,ноќта на Вештерките
Применливи Толпата: жени,Мажи,Љубители',Унисекс,Девојки,Момчиња,Мајка,Сестра,Брат
Категории: Монистра & Изработка На Накит

Додатоци на производи

мојата форма 19.5*15 mm 40pcs метал една страна одбојка нето спортски шарм Свеж Со попуст
мојата форма 19.5*15 mm 40pcs метал една страна одбојка нето спортски шарм

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 19.5 мм*15mm(за 0.77*0.59 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски напра

DEN 455.00 479.04
Моден Топла Меки Bunny Keychain на Жените торба Вистински Trinket Зајакот Крзно копче синџир Pompom Харе Копче Прстен За Автомобил Свеж Со попуст
3pcs Бренд Дизајн брошеви Мода Жените Авион Brooch Златна Легура иглички Накит Дами Шамија Hijab Иглички авиони pin накит за Свеж Со попуст
10 Бои, Меки Rayon Snood Коса Нето Капчиња Headwear Капа Домот Жени Секси Hairband Накит Додатоци Свеж Со попуст
10 Бои, Меки Rayon Snood Коса Нето Капчиња Headwear Капа Домот Жени Секси Hairband Накит Додатоци

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Мека RayonБоја : Како на сликите покажуваатГолемина : НикојСтил :

DEN 90.00 131.04
Бесплатен Превозот Мода Накит Овална 30x40MM Природни Лаванда Вени Carnelian КАБИНАТА Cabochon 1Pcs K1701 Свеж
Бесплатен Превозот Мода Накит Овална 30x40MM Природни Лаванда Вени Carnelian КАБИНАТА Cabochon 1Pcs K1701

Состојба : Нова* Големина на(Приближно) : 30x40 MM* Тежина(Приближно) : 15g* Количина : 1 Pcsза објектитеБојата мож

DEN 138.72
Персоналните Круг Keychain Engrave Копче за фотографирање синџир од не ' Рѓосувачки Челик Custom Name Копче синџир Подарок Dropshipping Свеж Со попуст
Almei Булчински Симпатична Делфин Ѓердан со Earring Камен Мода Сребрена Боја бижутерија Комплети За Жени Животинско Bijoux TN324 Свеж Со попуст
BoYuTe 10 Парчиња 3*130MM Метал Коса се Држи со Една Јамка 7 Бои Позлатен Месинг Материјал на Коса и Накит Свеж Со попуст
BoYuTe 10 Парчиња 3*130MM Метал Коса се Држи со Една Јамка 7 Бои Позлатен Месинг Материјал на Коса и Накит

Точка ИМЕ : Bo Yu Te 10 Парчиња 3*130 MM Метал Коса се Држи со Една Јамка 7 Бои Позлатен Месинг Материјал Коса, Нак

DEN 180.00 225.12
1PCS Месинг Цвет со Круг Циркон Уво Tragus Уво ' Рскавица Усна Прстен Earring Студ Пирсинг на Тело Накит Свеж Со попуст
1PCS Месинг Цвет со Круг Циркон Уво Tragus Уво ' Рскавица Усна Прстен Earring Студ Пирсинг на Тело Накит

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : Месинг,Хируршки Челик*Тежина : 1.6 g / Еез*Мерач : 16g / 1.2 mm* Lengh : 6mm,8mm*Врвот со Голе

DEN 60.00 66.72
EVERYSHINE 2017 DIY Накит цвет Самовила самовила Античките Европската Шарм Легура Капе производ Монистра Одговара Braclets За Свеж Со попуст
10pcs Masonic Бог со Меч Ѕидани Иглички и Значка Глеѓ Brooch Freemason Професија Адвокат Правда Адвокат Lapel Pin Свеж
10pcs Masonic Бог со Меч Ѕидани Иглички и Значка Глеѓ Brooch Freemason Професија Адвокат Правда Адвокат Lapel Pin

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

DEN 1103.52
HSIC Dropshipping Царство Срца Круна Анимација Филм Околните Keychain Легура Pendant Околната Реалност Покаже 3.3x3.6cm Свеж Со попуст
HSIC Dropshipping Царство Срца Круна Анимација Филм Околните Keychain Легура Pendant Околната Реалност Покаже 3.3x3.6cm

HSIC Dropshipping Царство Срца Круна Анимација Филм Околните Keychain Легура Pendant Околната Реалност Покаже 3.3x3.6cm Penda

DEN 92.00 100.32
Рачно изработени Јоркшир Terrier Brooch Женски/Машки Подарок Накит Brooch--12pcs/Многу(6 Бои Слободен Избор) Свеж Со попуст
Рачно изработени Јоркшир Terrier Brooch Женски/Машки Подарок Накит Brooch--12pcs/Многу(6 Бои Слободен Избор)

Уникатни рачно изработени Boho Шик Јоркшир Terrier Brooch Femal и Машки Подарок Накит Brooch 12pcs / Многу(6 Бои Слободен

DEN 710.00 1092.96
BoYuTe 20 Парчиња 6 Бои Позлатен 10ММ Cabochon База на Косата Клип Жените Diy Коса Додатоци Свеж Со попуст
BoYuTe 20 Парчиња 6 Бои Позлатен 10ММ Cabochon База на Косата Клип Жените Diy Коса Додатоци

Точка ИМЕ : Bo Yu Te 20 Парчиња 6 Бои Позлатен 10ММ Cabochon База на Косата Клип Жените Diy Коса Додатоци БРЕНД : BOYUTE М

DEN 146.00 162.72
10pcs Симпатична Мала Сина Црвена петокрака Ѕвезда Накит Одлуки Шарм Накит Одлуки Додаток рачно изработени Занаетчиски Глеѓ Свеж Со попуст
Anniyo Африка Мапата Pendant Ѓердани Обетки Сребрена Боја Етиопија Накит Жените,Африкански Мапи поставите 047906 Свеж Со попуст
Жешка ! 9 компјутери Антички сребрен Алуминиум Микс Був Шарм Со hummer затворач Одговара Шарм Нараквици DIY Накит (nm216) Свеж Со попуст
Showlove1pcs различна Боја Сон Catcher Фитили Синџир Обетки Уво на Уво Хеликс Tragus ' Рскавица Studs Пирсинг Barbell Накит Свеж Со попуст
Showlove1pcs различна Боја Сон Catcher Фитили Синџир Обетки Уво на Уво Хеликс Tragus ' Рскавица Studs Пирсинг Barbell Накит

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : 316 L Хируршки ЧеликИмплант Одделение*Бруто Тежина : 25*Бар Diamater : 1.2 mm*Бар Lengh : 6m

DEN 86.00 114.72
Julie Ванг 14pcs Легура Позлатен Шарм Симулирани Мешани Морска Школка Starfishes Суспензија Приврзоци Хривнија Ѓердан Додаток Свеж Со попуст
Волкот Главата Значка Brooch Pin Ретро Европа Lapel Pin За Мажи Жени Кошула Одговараат Додаток Значка Новиот Божиќ Подарок broches Свеж Со попуст
10pcs сакаат да читаат лебди шарм за стакло locket Мин износ $15 по цел мешани предмети,ФК-355 Свеж Со попуст
10pcs сакаат да читаат лебди шарм за стакло locket Мин износ $15 по цел мешани предмети,ФК-355

pls забелешка : нашата минимум за сума е ДОЛАРИ 15.00можете да количка избрани различни стилови за да се зад

DEN 74.00 86.40
Бесплатен Превозот Мода Накит Овална 30x40MM Природни Злато Песочник КАБИНАТА Cabochon 1Pcs K1685 Свеж
Бесплатен Превозот Мода Накит Овална 30x40MM Природни Злато Песочник КАБИНАТА Cabochon 1Pcs K1685

Состојба : Нова* Големина на(Приближно) : 30x40 MM* Тежина(Приближно) : 15g* Количина : 1 Pcsза објектитеБојата мож

DEN 138.72