Професионални Бач Труба Плоча Сребро Цевка Тело позлатени Копче Врежан Бб Труба Капка Прилагодливи Trompete Инструмент TR-197GS

Професионални Бач Труба Плоча Сребро Цевка Тело позлатени Копче Врежан Бб Труба Капка Прилагодливи Trompete Инструмент TR-197GS

DEN 10656.00

Свеж

Во магацинот


Бах Труба TR-197 GS Плоча сребро цевка тело позлатени Копче Врежан Труба Капка бб прилагодливи Труба Врвни музички инструмент

Тон: Bb
Тело Материјал: Жолта Месинг
Број На Модел На: TR-197GS
Pisiton Материјал: Нерѓосувачки Челик
Површината Материјал: сребро позлатен
Бренд Име: L&К

Додатоци на производи

sliver боја 3C/5В/7C Труба Отворот Мега Богата Тон Труба додатоци Свеж Со попуст
sliver боја 3C/5В/7C Труба Отворот Мега Богата Тон Труба додатоци

Вашите пари се плаќа за Aliexpress.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се

DEN 310.00 413.28
MoonEmbassy Profissional 1-1/2C Труба Отворот Јапонски Концерт Сребро Позлатен Труба Додатоци Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
MoonEmbassy Profissional 1-1/2C Труба Отворот Јапонски Концерт Сребро Позлатен Труба Додатоци Бесплатен Превозот

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитетНаправени од висококвалитет бакар легура.Сребро позлата дизајн, тр

DEN 1230.00 1295.04
2017 Американски Бач труба инструмент LT180S-39 Б рамен phosphor бронза труба почетник Оценување професионални Свеж
2017 Американски Бач труба инструмент LT180S-39 Б рамен phosphor бронза труба почетник Оценување професионални

2017 Американски Бач труба инструмент LT180 S39 Б рамен phosphor бронза труба почетник Оценување професионални

DEN 14208.00
Роуз Месинг Бб Предизвика Flugelhorn Monel Клипот Abalone Школка Копче Со Случајот Свеж Со попуст
Роуз Месинг Бб Предизвика Flugelhorn Monel Клипот Abalone Школка Копче Со Случајот

ви благодаримеДруги повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се ра

DEN 13634.00 14352.00
Француски Рог Лист Музички Клип Од Не ' Рѓосувачки Челик Lyre Лист Музика Менгеме На Носителот На Нови Свеж
MUKU Труба Додатоци 1-1/2C 7C 5C 3C Големина Труба Отворот Бакар Злато 1 сет Со кутија Музички инструмент додатоци Свеж Со попуст
MUKU Труба Додатоци 1-1/2C 7C 5C 3C Големина Труба Отворот Бакар Злато 1 сет Со кутија Музички инструмент додатоци

Бродот време зависи од купувачот царинење време или други фактори како времето или местото на дестинац

DEN 1330.00 1927.68