Моден Жените Глуждот Чизми Мода Високи Потпетици со Црвени Чевли Жена Платформа Стадото Тока Чизми Дами Чевли Женски OR643401

Моден Жените Глуждот Чизми Мода Високи Потпетици со Црвени Чевли Жена Платформа Стадото Тока Чизми Дами Чевли Женски OR643401

35 %

DEN 876.00

DEN 1347.84

Свеж

Во магацинот


Пакет : 1 пар/многу
Ако не сте сигурни која големина да изберат, можете да ни се обратите за совет ,
Предмет БР. : 643401-643412
Боја : како на сликата Специфики : 1cm=0.393 инчен, 1inch= 2.54 см, висината на пета : 10cm
НИ Szie
(големината може да ред)
ДОН Големина
(големината на чевлите)
Погоден нога должина 6 35 22.5 6.5 см 36 23cm 7 37 23.5 7.5 cm 38 24cm 8 39 24.5 8.5 cm 40 25cm 9 41 беа 25,5 cm 10 42 26cm Љубезно Совет : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали differencesin на colour tone на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. 2. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 0.1-0.2 cm различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Чевли Големина: 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10
Бренд Име: hengsong
Горниот Материјал: Стадото
Подигнете Висина: Глуждот
Затворање Тип: Zip
Подигнете Тип: Основни
Пети Форма: Круг Пети
Пета Висина: Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип: Тенки Потпетици
Број На Модел На: жените глуждот чизми
Сезоната: Пролет/Есен
Insole Материјал: Гума
Шаблон Тип: Цврста
Outsole Материјал: Гума
Со Платформи: No
is_handmade: No
Обвивка Материјал: Краток Кадифен
Вратило Материјал: Стадото
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент: Се сврте-над Работ
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Чизми
боја: како Слика
Сандала Тип: Моден Црвени Чевли Жена Платформа Стадото Тока Чизми
Повод: Моден

Додатоци на производи

G&ZaCo Луксузен Бренд Природни Голема Фокс Крзнени Чизми За Снег Жените Зима Nubuck Кожени Чизми За Снег Крава Велур Вистинска Свеж Со попуст
Пролет, Есен Високи Потпетици Жените Глуждот Чизми Пумпи Жена Кратки Чизми Со Висока Пета Чевли Плус Големина 33 - 40 41 42 Свеж Со попуст
ANNYMOLI Жените Глуждот Чизми Зимски Мото Платформа Екстремно Високи Потпетици Чизми Секси Тенка Пета Кратки Чизми Чевли Црна Свеж Со попуст
Meotina Жените Глуждот Чизми Високи Потпетици Оптоварување Чевли Зимски Чизми Чипка Zip Сомот Чевли Bling Кратки Чизми Потпетици Свеж Со попуст
TONGPU Топло Кадифен Поставата Зимски Чизми Жените Дожд Чевли Водоотпорни Чизми за Дожд 20-293 Свеж Со попуст
TONGPU Топло Кадифен Поставата Зимски Чизми Жените Дожд Чевли Водоотпорни Чизми за Дожд 20-293

* Се направи Поздравниот со нашите TONGPU ® Дожд Чизми и да Уживате во Rainshine!!* Водоотпорен, Лесни Синтетички

DEN 2520.00 3359.52
Asumer 2018 нови пристигне жените чизми мода стадото патент посочи пети во текот на коленото чизми црно вино црвено есен зима Свеж Со попуст
jialuowei коленото Високи чизми Патент Кожа Крст-врзани жена Секси Фетиш 18cm/7 Тенка Висока Пета +3cm Платформа чизми дами Свеж Со попуст
MORAZORA 2018 Средината на теле чизми во пролет, есен високи потпетици чевли жена мода чизми партија zip солидна платформа чизми Свеж Со попуст
Yomior Нови Пристигнувањето На Пролетта, Жените Чизми Оптоварување Чевли Црна, Розова Бели Чевли Мода Мека Кожа Глуждот Чизми Свеж Со попуст
Ms Noki Крзно Топло Внатре Моден Стил Црна Глуждот Чизми Оптоварување Платформа Круг Пети Црни Чизми Жена Чевли Со Девојки Свеж Со попуст
ENMAYLA Посочи Пети Бели Чевли Жената Високи Потпетици Оптоварување Глуждот Чизми за Жените Зима Chelsea Чизми на Платформа Свеж Со попуст
ZJVI Водат вистинска мека кожа бедрото високи чизми жените коленото високи чизми 2018 велур есен зима жена синџири чевли за Свеж Со попуст
ESVEVA 2018 Есенски Чевли Краток Кадифен Мотоцикл Чизми Плоштадот Висока Пета Патент Глуждот Чизми Sliver Свадба Пролет Чевли Свеж Со попуст
MORAZORA Нови жените чевли глуждот чизми пред чипка-up посочи пети патент кожа солидна пролет, есен големи димензии чизми 34-43 Свеж Со попуст
Careaymade-серија Сен женски литературен волна устата краток зимски чизми и рачно изработени волнени круг дебели soled глуждот Свеж Со попуст
ASUMER нови пристигнување благородна високи дебели потпетици платформа глуждот чизми токи страна патент цврсти бои уникатен Свеж Со попуст