Алатка За Сечење Дијамант Совет Antislip Метална Рачка Челик Сечилото Масло Се Хранат Стакло Машина H02

Алатка За Сечење Дијамант Совет Antislip Метална Рачка Челик Сечилото Масло Се Хранат Стакло Машина H02

DEN 86.40

Свеж

Во магацинот


100% сосема нов и висок квалитет
Се применува на стакло, дијаманти и минерали сечење
Мини големина, лесно да се носат околу
Идеална алатка за домаќинство и сечење на работа
Погоден за : 5-12mm стакло
Материјал : Метал Главата и да се Справи, Карбид Тркала Сечилото
Големина : стан.16.5x1.8cm/6.49x0.70"
Боја : Како на слики прикажани
Количина : 1 Компјутер
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Стакло Машина

Бренд Име: OOTDTY
DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: D11525
Употреба: Стакло Сечење
Должина: 16.5cm
Се Намали Дебелината: 5-12mm стакло

Додатоци на производи

Економија и Популарен Тип DIY 310ml 10.3 оз Кертриџ Пломби Прирачник Коноп Пиштол се Справи со Силиконски Пиштол Пломби Пиштол Свеж Со попуст
Економија DIY Употреба 600ml Пломби Пиштол Свеж Со попуст
Економија DIY Употреба 600ml Пломби Пиштол

Pls имајте на ум дека овој вид коноп пиштол е само за колбаси употреба Ако ви е потребно за кертриџ употре

DEN 176.00 191.04
40cm Max.Круг Кол Compasses Стакло Круг Кружни Машина Свеж
40cm Max.Круг Кол Compasses Стакло Круг Кружни Машина

Карактеристики compasses стил, доаѓа со круг knob се справи со тоа се вклопува во вашата дланка.Лост е направен

DEN 280.80
Caulk Далеку Смена Finisher Коноп Неспокојот Плочка Почиста L15 Свеж
Caulk Далеку Смена Finisher Коноп Неспокојот Плочка Почиста L15

Карактеристики : Висока јачина бонд, 1,500 psiSmooths и Брзо ги Отстранува Епоксидна лепак поставува во 5минути

DEN 59.04
3-28mm Цевка Цевка Секачи Тешки Намалувања Бакар Месинг Алуминиум Пластична Цевка Нови L15 Свеж Со попуст
3-28mm Цевка Цевка Секачи Тешки Намалувања Бакар Месинг Алуминиум Пластична Цевка Нови L15

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : АлуминиумскиБоја : ЦрвенаКарактеристики : Цевки Машина 1 / 8" да

DEN 237.00 288.48
HUAFENG ГОЛЕМА СТРЕЛКА Алуминиумско Куќиште Коноп Пиштол Стакло Лепак Пиштол Лепак Пиштол Силикони Пиштол со 2PC Nozzels Свеж Со попуст
Економија DIY Употреба 310ml Капацитет Пломби Пиштол 9 инчи Свеж Со попуст
Економија DIY Употреба 310ml Капацитет Пломби Пиштол 9 инчи

Pls имајте на ум дека овој вид коноп пиштол е само за колбаси употреба Ако ви е потребно за кертриџ употре

DEN 176.00 191.52
Топла Продажба 40cm 1 парче Трева Машина 6 Тркала Compasses Кружни Сечење Со Вшмукување Чаша Црно Mayitr Круг Машина Свеж Со попуст
Топла Продажба 40cm 1 парче Трева Машина 6 Тркала Compasses Кружни Сечење Со Вшмукување Чаша Црно Mayitr Круг Машина

GY0001137Карактеристики : Скалата е јасна и план е точна.Опремен со шест висока цврстина легура нож тркала, с

DEN 201.00 286.56
Професионален Нафта Исполнет Волфрам Карбид Стакло Машина Сечење на Метални Тркала Рачка Страна Tools Висок квалитет на Дијамант Свеж Со попуст
Пластични Пломби Млазницата за Меки Пакување Пломби Користете Мека Тип на Млазницата Направени од ЈП Свеж Со попуст
Пластични Пломби Млазницата за Меки Пакување Пломби Користете Мека Тип на Млазницата Направени од ЈП

Пластични млазницата за колбаси пломби Делови за коноп пиштоли; Pls се чувствуваат слободни да ни кажете

DEN 441.00 479.04
Нови Пристигнување Стаклено Шише Машина,Шише Вино Резен Алат,Стакло Сечење Поставите Намали Стакло Алатка Чаша Нож+Резервни Свеж Со попуст
1pc по Цел инјекциска смеса за чистење со четка плочка четка коноп другар четка направена од Градители Избор Алатки Ограничен Свеж Со попуст
трговија на големо,слободни shiping bosi Дијамант Стакло Машина,кина топ десет бренд Свеж
трговија на големо,слободни shiping bosi Дијамант Стакло Машина,кина топ десет бренд

бесплатен превозот BOSI 15 во 1 електричар алатки во собата,апарати за домаќинство алатка поставите парчеБ

DEN 316.32
WSFS Топла Продажба 16 Тешки-должност Кружни Стакло Машина Со Вшмукување Чаша Свеж
WSFS Топла Продажба 16 Тешки-должност Кружни Стакло Машина Со Вшмукување Чаша

Вшмукување чаша функција држи машина мирно.6сечилото карбид тркалаЗа сечење кружни форми.,16" Тешкидолжн

DEN 219.84
2 парчиња 360 степени BeadBuddy 45 степени Агол Млазницата за Кертриџ и 4pcs Лесна Работа Коноп Scraper и 3pcs Млазници со Црвена Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 2 парчиња 360 степени се Врти Кертриџ Млазницата и 1set Силикони Trowel и Пломби Scraper Плус Млазницата Свеж Со попуст
бесплатни shiping BOSI Дијамант Стакло Машина 2-19mm,кина топ десет бренд Свеж
бесплатни shiping BOSI Дијамант Стакло Машина 2-19mm,кина топ десет бренд

58 / парчетрговија на големо алуминиум 5" блиц светлина, рака факел парчеБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ домаќинство

DEN 316.32
2 парчиња Обновлив 360 степени свиткана 45degree свиткана млазницата Сите Агол Користи и 1set коноп млазницата за кертриџ пломби Свеж Со попуст
UXCELL 100Ml Индустриски Јасно Пластика Лепак Гел-Масло Ставете Шише Фармацевт 5Pcs Свеж Со попуст
UXCELL 100Ml Индустриски Јасно Пластика Лепак Гел-Масло Ставете Шише Фармацевт 5Pcs

Име на производ : Стискаш Шише;Материјал : Пластични Боја : Clear;Одговара за : Лепак / Гел / Масло Капацитет

DEN 126.00 139.68