Малку Maven Нови Лето Бренд Децата за Спиење Куќи Шарени О-вратот на Квалитетот на Памук, Плетени Момчиња Повик Краток Tshirt Поставува

Малку Maven Нови Лето Бренд Децата за Спиење Куќи Шарени О-вратот на Квалитетот на Памук, Плетени Момчиња Повик Краток Tshirt

40 %

DEN 506.00

DEN 842.88

Свеж

Во магацинот


Материјал : 100% Памук
Сезони : Лето
Пол : Момчиња
Големина : 18 МИЛИОНИ да 6 T
Тежина : Околу 150 g/парче
Возраст : Околу 2-6yrs
Бои : Спиење Куќи
Број : BT039
Големина
Дете НИ Големина
Облека Долго cm
Биста*2 см
Шорцеви Должина cm
Половината cm
Се препорачува см Висина
18 МИЛИОНИ
18 МИЛИОНИ
38.5
29
24
40
80-85cm
24 M
2 T
40
30
25
41
85-95cm
3 T
3 T
42
31
26.5
43
95-100cm
4 T
4 T
44
32
28
45
100-110cm
5 T
5
46
33
29.5
47
110-120cm
6 Т
6
48
34
31
49
120-130cm
Забелешки :
Поради прирачник мерка, разликата околу 1-3 см е дозволено. Ве молиме изберете во зависност од вистинската големина на вашето бебе.
1.Ве молиме сигурни дека вашиот пост порака е точна(Полно име е потребно за руските купувачи) за да се избегне било пост задоцнување.
2.Боја разликата не е избегнува целосно за боја аберација на компјутер disaplays.
1.Нарачките обично се испраќаат во рок од 7 дена по уплатата,освен на некои посебни предмети.
2.Објектите се дадени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта,што е многу економска за вас,иако trasportation време генерално потребите 15-60days.
Вашиот позитивен фидбек е толку важно за нас,кој ќе ни ги охрабри да ги подобриме нашите услуги подобро.Ве молиме дозволете ни да знам дали има било какви проблеми или прашања.Без разлика колку далеку помеѓу нас,ние сме заедно.

Дете НИ Големина: 2T, 3T, 4T, 5, 6, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име: Малку maven
Стил: Новина
Материјал: Памук
Пол: Момчиња
Sleeve Должина(cm): Краток
Шаблон Тип: Цртан филм
Јака: О Деколте
Sleeve Стил: Редовни
Број На Модел На: BT039
Outerwear Тип: Шорцеви
Затворање Тип: Pullover
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името: Деца
Тип На Објект: Се поставува

Додатоци на производи

Топла Продажба Формално Момче Одговара на Чиста Четири Бои Полиестер Момчиња Кошула + 1 Бесплатно во Врзуваат за Појавување Свеж Со попуст
Нови Лето Деца Облека Облека Новородено Бебе Бебе Момчиња Писмо Print T-shirt Деца Момче Блузи Зелени Панталони 2 ПАРЧИЊА Облека Свеж Со попуст
LZH Деца Облека 2017 Есен Зима Момчиња Облека Поставите Т-маица+Панталони 2 парчиња Облека Деца Спорт Одговараат на Деца Момчиња Свеж Со попуст
МОМЧИЊАТА Облека 2017 Бренд Девојки Облека Поставува Детска Облека Цртан филм Риба Деца Облека Дете МОМЧЕ Блузи+Здолниште 9M-5T Свеж Со попуст
2017 Нова Мода Пролет & Есен Висок квалитет Деца Момчиња Панталони Секојдневен Памук Средината на Еластичен Појас Молив Момчиња Свеж Со попуст
Момчиња девојчиња Пролет, Есен облека поставува Деца Т-маица+ панталона топло убави девојки блузи undershirt ноќна облека поставува Свеж Со попуст
5PCS/ПОСТАВИ Нови 2018 Момче Свадба Облека Момчиња Costums Формално Одговара на Деца Свадба Блејзери Групи Момчиња Магија Облека Свеж Со попуст
бебе момчиња облека поставува 2017 есен деца момче палто одговара шарени свадби и матурски формално фустан едно копче јакни+2 Свеж Со попуст
лето нов стил foral моден облека поставите бебето момчиња облека т-маица+ црвени шорцеви/сива/бела детска облека Свеж Со попуст
Daivsxicai Мода Дете Чорапи Дише Секојдневен Симпатична Момче Чорапи Цртан филм Крои Боја Памук Деца Чорапи 5pairs/многу Свеж Со попуст
Лето 2018 Нови Panty Девојки Leggings Отвори Вилушка Поени Молив Панталони Деца Панталони Обоени Бонбони Молив Девојки Leggings Свеж Со попуст
Бебе Нога Warmers Цртан филм Безбедност Бебе Деца Краток Kneepad Девојка Памук, Коленото Влошки Индексирање Заштитник на Децата Свеж Со попуст
Бебе момчиња нов стил момчиња панталони симпатична цртан филм панталони со applique прекрасна диносаурус глави врвот бебе момчиња Свеж Со попуст
Hooyi Роди Бебе Момче Облека Одговара На Новороденото, Т-Маица, Дрес Панталони Момчиња Облека Поставите Деца Тимови Памук Девојка Свеж Со попуст
Нова Мода Децата 2017 Есен Облека Хип Хоп Танц Harem црвено plaid Слободно Спортски Панталони деца Момчиња Голема Crotch мрачно Свеж Со попуст
LCJMMO 2017 Цртан филм Бебе Девојки Џемпер скокач Есен Зима Деца Плетени Pullovers Turtleneck Топло Outerwear Момчиња Џемпер Свеж Со попуст
LCJMMO 2017 Цртан филм Бебе Девојки Џемпер скокач Есен Зима Деца Плетени Pullovers Turtleneck Топло Outerwear Момчиња Џемпер

имаме големина 14 големина 16 големина 18 Должина : 363840cm Биста : 566064cm Ракав : 303234cm 23 T=14 size ,одговара за 7585cm вис

DEN 321.00 479.52
Лето Бебе Девојка Облека Поставува 2017 Нови Симпатична Писмо Момче Облека Тимови Ѕвезди Круна Т-маица+Harem Шорцеви 2 парчиња Свеж Со попуст
2017 Нова Мода Детска Облека Пролет, Есен Бебето Момчиња Поставува Деца Долг Ракав Спортски Одговара на Деца Дуксери+Панталони Свеж Со попуст