Пет Ѕвезди Хотел памук сатен Луксузни бела постелнина сет постелнина bedspreads прекривки покрие Крал и Кралица големина убава folllower

Пет Ѕвезди Хотел памук сатен Луксузни бела постелнина сет постелнина bedspreads прекривки покрие Крал и Кралица големина

48 %

DEN 3719.00

DEN 7152.00

Свеж

Во магацинот


.
4pcs Вклучуваат : 1pc* Прекривки маска + 1pc Лист + 2pc pillowcase
кралот големина : кревет(1.5 метар/5feet)или(1.8 метри /6feet )или(2meter)
Задебелена
Постелнината Поставите производ кралицата големина на :
1pcs прекривки ги покрие : 200cm * 230cm
1pcs рамни листови : 250cm *260cm
2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm
Постелнината Поставите производ цар големина на :
1pcs прекривки ги покрие : 220cm * 240cm
1pcs рамни листови : 250cm *280cm
2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm
Важно Потсетување!!!
1.Овој производ е 4 ПАРЧИЊА постелнина сетови, тоа е не содржи ватенка!
е прекривки покрие , не ватенка! без пополнување
2.Прирачник за мерење,3-5cm грешка е nomal.Ви благодариме!
3.Ако не можете да изберете ,по плаќањето,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Ви благодариме!
4.Имаме wholesaleprice за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба.
5.Ве молиме да обрнете attation големина : друга земја различни стандард, ве молиме проверете ја големината на настава кога ќе го купите
6.Различни цената врз основа на различен квалитет.
Сите дизајни во avalible, ве молиме прочитајте го опис на производот внимателно и избор на присвојувањето за вашиот кревет,кога ти се молам на цел.
01↓
02↓
03↓
04↓
05↓
06↓
07↓
08↓
09↓
10↓
11↓
12↓
13↓
14↓
15↓
16↓
магацин
Ако не сте Задоволни со производот, ве молиме кликнете на следниот линк

Големина: King size 4pcs, Queen size 4pcs
Техника: Quilted
Ткаенина Count: 80
Бренд Име: Midune
Апликација Големина: 2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Тип: Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Број На Модел На: gkzsh
Количина: 4 парчиња
Употреба: хотел
Постојаност На Боја (Одделение): Националните Стандарди
тема count: ≥600TC
одделение: одделение А
Шаблон Тип: Цврста
Тежина: 3
Материјал: 100% Памук
Стил: Twill
Ткаенина Густина: 133X72
Шема: Печатени
is_customized: No
Пополнување: Памук

Додатоци на производи

CLORIS Топла Продаде Москва Мода Постелнина Поставите Најдобри Памук Крал и Кралица Големина Жакард Постелнина Удобно чаршаф Свеж Со попуст
Y517 персиската мачка уметност Pillowcase Перница Опфаќа Декоративни Памук, Лен Pillowcase 45x45cm Обичај Перница Маска Свеж Со попуст
Y517 персиската мачка уметност Pillowcase Перница Опфаќа Декоративни Памук, Лен Pillowcase 45x45cm Обичај Перница Маска

Опис : 1 Обичај Кул Zippered Фрли Навлаки2 Материјал : Памук, Лен3 Боја : Како на сликата (Боите можат да се разл

DEN 175.00 239.52
3 Големини Комарец Нето Завеса Магнети Вратата Мрежа Инсекти Sandfly Пребивање со Магнети на Вратата Мрежа Екран Магнети Пад Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Тинејџерски Волкот 187 Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај Прилагодите Подарок За Перница CoverW&17212 Свеж Со попуст
Писмо за Печатење Постелнина Поставува Прекривки Покрие Сет Постелнина RU САД Големина,Ватенка покрие чаршаф сет постелнина Свеж Со попуст
2018 бела Зима утешителот кралот ватенка надолу-доказ ткаенина кралицата прекривки ќебе 220*240cm 200*230cm камила розова постелнина Свеж Со попуст
1 компјутер 2017 Супер се Справи Домот Круг Чипка Инсекти Кревет Крошна Пребивање Завеса Купола Полиестер Постелнина Комарец Свеж Со попуст
JaneYU Памук Еластична Опремени Лист Солидна Круг Душек Покрие Дома Кревет Заштитни Случај Круг Кревет Покрие Кралицата Кралот Свеж Со попуст
CHAUSUB Европската Ватенка Поставите 3PCS Памук Јоргани Quilted Bedspread Кревет Покрие Листови Pillowcase Coverlet Цар Големина Свеж Со попуст
CHAUSUB Европската Ватенка Поставите 3PCS Памук Јоргани Quilted Bedspread Кревет Покрие Листови Pillowcase Coverlet Цар Големина

Постелнината поставени од страна на CHAUSUB брендНие само го продаде најдобар квалитет на производи и најг

DEN 5921.00 8111.52
Fanaijia Бохемски утешителот постелнина поставува Dreamcatcher пердув Прекривки Покрие сет со pillowcase 3pcs кралицата големина Свеж Со попуст
Кралската Лен Извор Бренд 3 ЕЕЗ ПО ПОСТАВИТЕ Снег wolf pack 3d животинско кревет поставен 3d Постелнина Поставите 3d кревет Свеж Со попуст
Топла Обичај My Chemical Romance Плоштадот Pillowcases патент Мода Обичај Перница Случај 20x20cm 35x35cm 40x40cm Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Топла Обичај My Chemical Romance Плоштадот Pillowcases патент Мода Обичај Перница Случај 20x20cm 35x35cm 40x40cm Бесплатен Превозот

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

DEN 181.00 201.60
Нови Пристигнување Памук Розова Слатка Глуварче Постелнина Поставите Романтична 4pcs кралицата цар големина Печатени Bedsheet Свеж Со попуст
Моден Висок Квалитет Памук, Лен Татко Јенки Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие A10.17 Свеж Со попуст
Сладолед точки фантазија боја, мека супер абсорбента крпа сува коса крпа, бебе ќебе, роденденски подароци, Божиќ подароци Свеж Со попуст
3/4 Парчиња Модни Кинески Сатен Свила бела/сребрена/црна/сина/розова Прекривки Покрие Pillowcases Сет Постелнина Свеж Со попуст
3/4 Парчиња Модни Кинески Сатен Свила бела/сребрена/црна/сина/розова Прекривки Покрие Pillowcases Сет Постелнина

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Нарачки обработени навремено по плаќање

DEN 1316.00 2192.64
G0309 натприродни Дин Винчестер Pillowcase Zippered Перница Маска Свеж Со попуст
G0309 натприродни Дин Винчестер Pillowcase Zippered Перница Маска

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

DEN 171.00 210.72
Хоби Изразат Izaya Orihara и Shizuo Heiwajima Dakimakura Јапонски Hugging Тело Перница Случај ADP66039 Свеж Со попуст
Хоби Изразат Izaya Orihara и Shizuo Heiwajima Dakimakura Јапонски Hugging Тело Перница Случај ADP66039

Брз Преглед : Dakimakura Hugging Тело Перница МаскаЧетири Ткаенини за да Изберете Од : Праска Кожата, Природни Со

DEN 1339.00 1439.52