Далечински Контролер Растеглив 3.5-5.5 во Телефонот Продолжен Менгеме 7-10in Таблета Поддршка Држачот за DJI Фантом 3 Стандард Летало

Далечински Контролер Растеглив 3.5-5.5 во Телефонот Продолжен Менгеме 7-10in Таблета Поддршка Држачот за DJI Фантом 3 Стандард

DEN 419.52

Свеж

Во магацинот


Далечински Контролер Држачот за DJI Фантом 3 Стандард
За Таблет :
- Растеглив Опсег : околу 110-190mm
- Погоден за 7-10in таблети
За Smartphone :
- Растеглив Опсег : околу 54-83mm
- Погоден за 3.5-5.5 во smartphones
(Забелешка : прирачник за мерење на големини, може да биде малку грешка.)

Беспилотни Летала Додатоци Тип: Далечинска Контрола
Тежина: 110g
Бренд Име: SUNNYLIFE
Број На Модел На: ZJ009
Компатибилен Летало Бренд: DJI

Додатоци на производи

CYS-S8218 Дигитални 6V-7.2 V 0.18 дик/60 164g Метал Опрема 40KG Висок вртежен момент Серво Свеж
CYS-S8218 Дигитални 6V-7.2 V 0.18 дик/60 164g Метал Опрема 40KG Висок вртежен момент Серво

ОписCYSS8218 Дигитални 6 V7.2 V 0.18 дик / 60°a 164g Метал Опрема 40 KG Висок вртежен момент Серво СпецификацииCYSS8218 40kg в

DEN 1370.40
4.7 5.5Remote Controller Sunhood за DJI Mavic ПРО паметен Телефон Sunshade Капа Следи Сонцето Стакло Висат Рака за паметен Телефон Свеж Со попуст
4.7 5.5Remote Controller Sunhood за DJI Mavic ПРО паметен Телефон Sunshade Капа Следи Сонцето Стакло Висат Рака за паметен Телефон

4.7" 5.5"Remote Controller Sunhood паметен Телефон Sunshade Капа Следи Сонцето Стакло Висат Рака за iphone паметен Телефон DJI Ma

DEN 393.00 446.88
F17985 ОЕМ 9450S Брзо Ослободување Пропелери за DJI Фантом 4 РК Камера беспилотни Летала Хеликоптер на далечински управувач Свеж Со попуст
F18034 2 Пара 10x4.7 3K Карбонски Влакна Пропелер Г.С. CCW 1047 Реквизити лошите страни За DJI Quadcopter Hexacopter НЛО Свеж Со попуст
F18034 2 Пара 10x4.7 3K Карбонски Влакна Пропелер Г.С. CCW 1047 Реквизити лошите страни За DJI Quadcopter Hexacopter НЛО

Важен Informaiton на Клиенти : Ве молиме да забележите дека од Февруари.1во до Февруари 21от е Кинески Пролетни

DEN 465.00 511.20
НОВИ Водоотпорен Налепници Кожата, DJI Mavic Про Додатоци 3М водоотпорен ПВЦ Decals Летало РК Quadcopter Делови F19520 Свеж
НОВИ Водоотпорен Налепници Кожата, DJI Mavic Про Додатоци 3М водоотпорен ПВЦ Decals Летало РК Quadcopter Делови F19520

НОВИ Водоотпорен Налепници Кожата, DJI Mavic Про Додатоци 3М водоотпорен ПВЦ Decals Летало РК Quadcopter ДеловиКара

DEN 504.00
LEPY ЛП-838 3 Канал Мини Засилувач од w/ Subwoofer Надвор Свеж
LEPY ЛП-838 3 Канал Мини Засилувач од w/ Subwoofer Надвор

LEPY ЛП838 3 Канал Мини Засилувач од w / Subwoofer НадворКарактеристики : РКА, MP3 Текст, Може да се користи како IPod,

DEN 777.12
2 Пара/Set Пропелер Сет за MJX Б3 РК Quadcopter Резервни Делови Додатоци на Главниот Ножеви B30005 Свеж
2 Пара/Set Пропелер Сет за MJX Б3 РК Quadcopter Резервни Делови Додатоци на Главниот Ножеви B30005

2 Пара / Set Пропелер Сет за MJX Б3 РК Quadcopter Резервни Делови Додатоци на Главниот Ножеви B30005Опис : Точка Име :

DEN 408.00
Далечински Контролер Вратот Рака Појас Тока Заградата Кука Закачалка за DJI ИСКРА & MAVIC ПРО Додатоци Свеж
JMT Топлина-Отпор Експлозија-Доказ Lipo Батерија Безбедно Безбедноста Стража Торба Торбичка Полнење Складирање Држачот за DJI Свеж Со попуст
DJI Фантом 2 Визија Quadcopter FC200 Посебни 2-оската Brushless Gimbal Постави w/Мотори & Gimbal Контролер Свеж
DJI Фантом 2 Визија Quadcopter FC200 Посебни 2-оската Brushless Gimbal Постави w/Мотори & Gimbal Контролер

DJI Фантом 2 Визија Quadcopter FC200 Посебни 2оската Brushless Gimbal Постави w / Мотори & Gimbal КонтролерКарактеристики : Ед

DEN 2790.24
4Pair Г.С. CCW 8330F Брзо Ослободување Пропелери Свитлива Реквизити за DJI Mavic Про Futural Дигитални JUN27 Свеж Со попуст
4Pair Г.С. CCW 8330F Брзо Ослободување Пропелери Свитлива Реквизити за DJI Mavic Про Futural Дигитални JUN27

4 Pair Г.С CCW 8330 F Брзо Ослободување Пропелери Свитлива Реквизити за DJI Mavic ПроОпис 4 Пар Карбонски Влакна Кол

DEN 483.00 626.88
FrSky предавателот Taranis X9D/+плус Haptic Вибрации Компонента се тресат Шок дел Свеж
FrSky предавателот Taranis X9D/+плус Haptic Вибрации Компонента се тресат Шок дел

ОписFr Sky предавателот Taranis X9 D / +плус Haptic Вибрации Компонента се тресат Шок дел Висок квалитет на ОЕМ анте

DEN 391.20
Стандард Gimbal Yaw Рака Замена Дел CNC Алуминиум за DJI Фантом 3 F19250 Свеж Со попуст
Стандард Gimbal Yaw Рака Замена Дел CNC Алуминиум за DJI Фантом 3 F19250

Стандард Gimbal Yaw Рака Замена Дел CNC Алуминиум заDJI Фантом 3​Ефект на сликите само :

DEN 221.00 320.16
( Не Оригиналниот ) Камерата & Gimbal Заштита Одбор DJI Надградба на Делови за DJI Фантом 4 РК Летало Свеж
( Не Оригиналниот ) Камерата & Gimbal Заштита Одбор DJI Надградба на Делови за DJI Фантом 4 РК Летало

Карактеристики : Материјал : Пластика Боја : Бела, Црна, Црвена Одговара за : DJI Фантом 4 РК Quadcopter Функциј

DEN 479.52
102004 Алуминиум Шок Апсорбер 60mm 1/10 Скала За HSP Himoto РК Автомобил 02114 Свеж
102004 Алуминиум Шок Апсорбер 60mm 1/10 Скала За HSP Himoto РК Автомобил 02114

Des cription102004 Алуминиум Шок Апсорбер 60mm 1 / 10 Скала За HSP Himoto РК Автомобил 02114Опис : HSP Делови за Автомобили Лег

DEN 249.60
2 Пара Замена Пропелери за Mavic Воздух Летало Брзо Ослободување Пропелери CCW/Г.С. Реквизити Свеж Со попуст
2 Пара Замена Пропелери за Mavic Воздух Летало Брзо Ослободување Пропелери CCW/Г.С. Реквизити

2 Пара Брзо Ослободување Пропелери CCW / Г.С Реквизити За DJI Mavic Воздух ЛеталоКарактеристики : Компатибилен

DEN 216.00 239.52
2 за 2.5 Пропелери Guard Браник Реквизити Заштитник за 90-130 Мини Затворен Brushless Racer Летало 1103 1104 1105 Мотор Свеж Со попуст
2 за 2.5 Пропелери Guard Браник Реквизити Заштитник за 90-130 Мини Затворен Brushless Racer Летало 1103 1104 1105 Мотор

2" за 2.5" Пропелери Guard Браник Реквизити Заштитник за 90130 Мини Затворен Brushless Racer Летало 1103 1104 1105 Моторни F2058

DEN 88.00 95.52
4pcs Моторни Монтирање Заштитна Планината се Зајакне & Заштита Моторни Монтирање за DJI Фантом 3 Свеж
4pcs Моторни Монтирање Заштитна Планината се Зајакне & Заштита Моторни Монтирање за DJI Фантом 3

Мала Тежина : 2g (1pc)Функција : да се спречи моторни монтирање од напукнувањеПакетот Вклучува : 4pcs x моторни

DEN 213.60
30AMP 30A SimonK фирмверот Brushless ESC w/ 3А 5V UBEC четири мулти copter APM2 Свеж
30AMP 30A SimonK фирмверот Brushless ESC w/ 3А 5V UBEC четири мулти copter APM2

30 AMP 30 A Simon K фирмверот Brushless ESC w / 3А 5 V UBEC четири мулти copter APM2Ова е НАЈДОБАР 30 A европската социјална повелб

DEN 259.20
Нови Пристигнување 4730F Целосна Карбонски Влакна Пропелери 4730 Брзо ослободување Свитлива Реквизити за DJI ИСКРА за DJI ИСКРА Свеж Со попуст
FrSky предавателот Taranis X9D/X9D+ (плус) резервен дел Трим Префрлате Свеж
FrSky предавателот Taranis X9D/X9D+ (плус) резервен дел Трим Префрлате

ОписFr Sky предавателот Taranis X9 D / X9 D+ (плус) резервен дел Трим Switch Висок квалитет на ОЕМ антена од Fr SKY за Taranis

DEN 146.40
Flex Камера Gimbal Рамен Кабел Поправка на Жица Замена Лента за DJI Фантом 3 SE Верзија Летало Бесплатен Превозот Свеж
20 кг 2S lipo Метални тешки Серво Титаниум Опрема XQ-S4120D Висок напон coreless 56G Свеж
20 кг 2S lipo Метални тешки Серво Титаниум Опрема XQ-S4120D Висок напон coreless 56G

1x 20 кг 2 S lipo Метални тешки Серво Титаниум Опрема XQS4120 DПроизводи спецификацијаТехнички параметри7.2 V8.5 VГо

DEN 2056.32