2018 Врвни Мода Ограничен Корсет Ортопедски Табани Вратот Поддршка На Грлото На Јака Држење Пенкалата Се Подготвуваат Влечење Бесплатен Превозот

2018 Врвни Мода Ограничен Корсет Ортопедски Табани Вратот Поддршка На Грлото На Јака Држење Пенкалата Се Подготвуваат Влечење

DEN 2399.52

Свеж

Во магацинот


100% Оригинални & Бесплатен Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Тип На Објект: Протези & Поддржува
Број На Модел На: HK-A001
Материјал: ABS
Бренд Име: HKJD
Ефект: Коска Нега
точка Име: вратот поддршка
Број На Модел На: HK-A001
боја: слика
Големина: Free
Спецификации: Универзална
Сертификати: CE, FDA, ИСО
Effecion1: Превенција и помошни третман на грлото на spondylosis како cer
Материјали: PP пластика, леплива лента, сунѓерот подлога
Забелешка: 100% оригинални
Effection 2 : Фиксна и намалување на дислокација на цервикален ' рбет фрактура и suppor

Додатоци на производи

Спиење 'Рчењето Затка анти-' рчи Заби, Протези се Запре ' рчењето Решение за здравствена заштита Свеж Со попуст
Спиење 'Рчењето Затка анти-' рчи Заби, Протези се Запре ' рчењето Решение за здравствена заштита

Применливи толпата : 1 благи и повремени спиење ' рчи;2 еден човек кој се разбуди од страна на ' рчи и паузи

DEN 132.00 153.60
60piece= 2 pack/многу Anion санитарни салфетка Shuya менструалниот влошки жените здравствена заштита љубов anion санитарни влошки Свеж Со попуст
Tcare Lumbar Поддршка Појас, Дише Мрежа во Долниот дел на Половината Поддршка Подготвуваат Терапија,Прилагодлив Ремени за Ослободување Свеж Со попуст
20 компјутери Удобност трговија на Големо Обновливи Медицински Одделение Силиконски Менструалниот Првенство Женски Хигиена на Свеж Со попуст
50pcs/пакет Анти 'Рчи Полесно Дишам, Ленти Право Подобро Носната Ленти Вистинскиот Начин Да се Запре' рчењето Подобро Дишат Свеж Со попуст
16 Momme природна свила Преносни Патување Спиење Око Маска Остатокот Помош на Мека Корица Око Печ Дише Eyeshade Спиење Случај Свеж Со попуст
OPER Рамо Назад Појас Назад Поддршка Половината се Подготвуваат Прилагодливи на Телото во Пенкалата Болка Ортопедски Lumbar Свеж Со попуст
Feie Слушалки со апаратче за Слушање Аналогни Зад Увото Слушалки Глуви апаратчиња за Слушање S-8B Силика Гел Earplug Бесплатен Свеж Со попуст
Нова Батерија Пластични апаратчиња за Слушање Звук Глас Засилувач Зад Увото ЕУ Plug АЈ-1088F За Стари лица Губење на Слухот Свеж Со попуст
100 Компјутери Симпатична трговија на Големо Обновливи Медицински Одделение Силиконски Менструалниот Првенство Женски Хигиена Свеж Со попуст
Tcare Авто Греење Коленото Поддршка Подготвуваат Kneepads Вратот Заштитник Massager Магнетна Терапија Турмалин Подготвуваат Свеж Со попуст
18pcs Уво Приклучок + 6 цевки Siemens Resound BTE апаратче за Слушање Сида Eartips Куполи ( S M L) Свеж Со попуст
18pcs Уво Приклучок + 6 цевки Siemens Resound BTE апаратче за Слушање Сида Eartips Куполи ( S M L)

18pcs Уво Приклучок + 6 цевки Siemens Resound BTE апаратче за Слушање Сида Eartips Куполи ( S M L)Карактеристики : 1.Меки и у

DEN 273.00 287.52
50pcs/многу 10*15cm стерилни медицински лепила не-плетени рана грижа преливи со absorbant подлога хируршки гипс Свеж Со попуст
50pcs/многу 10*15cm стерилни медицински лепила не-плетени рана грижа преливи со absorbant подлога хируршки гипс

Структура : се Користи од страна на spunlace nonwoven, водоотпорен nonwoven, spunlace nonwoven опфатени со СТП филм и други тр

DEN 1183.00 1392.00
Трговија на големо 3000pcs/многу Расположливиот Медицинска Масажа Посебно Не-Плетени Кревет Подлога Салон за Убавина СПА Посветен Свеж Со попуст
Нови пристигнување Силикони нога нега Лагер Силика гел нозете на Перница Влошки Insole Висока Танц Чевли Зафат Заштитник MR032 Свеж Со попуст
Назад Нега на Телото во Пенкалата Прилагодливи Clavicle Подготвуваат Рамо Поддршка Рака за Жените се Подобри Седат Прошетка Свеж Со попуст
10pairs/многу Топла продажба Мека Пена Уво Приклучоци Заострените Патување Спиење материјали Бучава Превенција Earplugs MR017 Свеж Со попуст