Флексибилни Велосипед Светлина Носителот Велосипедизам Светилка Stand LED Светилка Факел Менгеме Клип Планината Заградата Додатоци За Велосипед Handlebar

Флексибилни Велосипед Светлина Носителот Велосипедизам Светилка Stand LED Светилка Факел Менгеме Клип Планината Заградата Додатоци

36 %

DEN 57.00

DEN 88.80

Свеж

Во магацинот


Велосипед Факел Носител на Планината Заградата се Стега Носителот Светилка се Справи со бар lockbloc S#S9
Спецификации :
Може да одговара на повеќето големини на факелот (20mm-40mm)
Easymount и easyrelease универзална велосипед планината менгеме
Одговара на Повеќето handlebars (20mm-40mm)
Лесно да се инсталира и да се обезбеди вашиот фенерче
Направен од тешки силиконски материјал
Може да се залепи за некои шлемови каде рамења се кандидира од уво до уво
1 x Универзални Велосипед Светлина Носителот
[relateproductdetail/]
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Бренд Име: ROBESBON
Број На Модел На: Универзална Велосипед Светлина Носителот
Монтажа Сместување: Рамка
Напојување: Универзална Велосипед Светлина Носителот

Додатоци на производи

2017 BoGeer Велосипед Додатоци Увезени Сензори позадинско осветлување на LCD Велосипед Брзинометар Броило Компјутер - Црна Свеж Со попуст
WasaFire Бакар патот велосипед светлина велосипед вентил адаптери правец на оган тркала адаптери гас млазницата воздушен вентил Свеж Со попуст
Leadbike USB Полнење LED Велосипедот Пред Светлина Супер Светло Водоотпорен MTB Патот Велосипед возење Велосипед Светла LED Свеж Со попуст
Прилагодливи Планински Велосипед Циклус Страна Заден Удар Мирување Велосипед Паркинг Рек Потпирачот Тешки Заградата за 16 20 Свеж Со попуст
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Заклучување 5 Дигитални Лозинка 94cm Челик Солидна Анти-Кражба Синџир за Заклучување Безбедност Метал Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА целосна јаглерод влакна шише кафези шише носителот со картичка велосипед додатоци мат финиш 2 боја mtb патот велосипед Свеж Со попуст
Fouriers ХА-S014 Велосипед Handlebar Матични Планината адаптерот/држач За GARMIN Edge810 800 510 500 200 Компјутер&GoPro ХЕРОЈ Свеж Со попуст
Fouriers ХА-S014 Велосипед Handlebar Матични Планината адаптерот/држач За GARMIN Edge810 800 510 500 200 Компјутер&GoPro ХЕРОЈ

Fouriers ХАS014 Велосипед Handlebar Матични Планината адаптерот / држач За GARMIN Edge810 800 510 500 200 Компјутер&Go Pro ХЕРОЈ HERO

DEN 1080.00 1439.52
Топла Продажба Велосипед Циклус Трајни 2 x T6 блиц Пред Главата Светлата USB Полнење Велосипед Светлина Факел 4 Режими 2000lm Свеж Со попуст
Светлото Мини 3500LM Zoomable П5 LED Светилка 3 Режим Факел Супер Светлина Светилка 2017JULY,4 Свеж Со попуст
Светлото Мини 3500LM Zoomable П5 LED Светилка 3 Режим Факел Супер Светлина Светилка 2017JULY,4

Мини 3500 LM Zoomable П5 LED Светилка 3 Режим Факел Супер Светлина СветилкаВовед : Нашите Небото Волкот Око XML П5 3500

DEN 99.00 141.60
Прозрачна Ноќ Рефлексивни Појасот Ноќ Се Кандидира Armband За Надворешна Спортски Ноќно Трчање, Велосипедизам Џогирање Рака Свеж Со попуст
1Pcs/5Pcs/10Pcs Presta Да Schrader Воздушна Пумпа Велосипед Велосипед Вентил Тип Адаптер Конвертор Адаптер Цинк Легура Поправка Свеж Со попуст
Водоотпорен Headlamp 6000LM 3x XM-L2 блиц Пред Велосипед Светлина Велосипедизмот Пред Handlebar Светилка Главата Факел Без Батерија Свеж Со попуст