летото 2017 мода секси девојка се облекуваат анкара, восок за печатење на ткаенина Африка batiks жените фустани без ракави Бесплатен превозот

летото 2017 мода секси девојка се облекуваат анкара, восок за печатење на ткаенина Африка batiks жените фустани без ракави Бесплатен

DEN 1726.08

Свеж

Во магацинот


Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1~3cm разликата се должи на рачно мерење. не избере големина во зависност од вашите вообичаени навики за купување,ве молиме внимателно да ја видите големината пред да го купат. Имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да се реши за вас
2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. fferent тела, како на модел. Ви благодариме и среќно купување! Одобрението за промет на големо се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст, попуст зависи од количината сакате ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Ние дури и може да ви обезбеди со свој заштитен знак и чанти
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. За Повратни информации Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. ние негува секој искрен и искрено купувачот.Се надеваме дека нашите долгорочна соработка.

Големина: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Посебни Употреба: Традиционална Облека
Тип На Објект: Африка Облека
Пол: Жените
Материјал: Памук
Бренд Име: Shenbolen
Број На Модел На: ZH-081
Тип: Африкански Фустан
Сезоната: Лето
функција 1: Секси
Карактеристика 2: Памук
Повод: секоја прилика
функција 3: Нема надеж
карактеристика 4: Висок квалитет за шиење
Карактеристика 5: Доби zip

Додатоци на производи

2018 африкански фустани за жени Моден Дизајн dashiki жените bazin riche долги памук фустан dashiki плус големина редовни 6xl Свеж Со попуст
2018 африкански фустани за жени Моден Дизајн dashiki жените bazin riche долги памук фустан dashiki плус големина редовни 6xl

2017 африкански фустани за жени Моден Дизајн dashiki жените bazin riche долги памук фустан dashiki плус големина редо

DEN 2462.00 2591.52
Жените Исламот Макси Чупка Облак Hijab Шамија Shawl Муслимански Долго Shawl Украл Заврши Свеж Со попуст
Жените Исламот Макси Чупка Облак Hijab Шамија Shawl Муслимански Долго Shawl Украл Заврши

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Супер меки материјали те прави многу удобно...

DEN 171.00 225.12
2018 нов африкански фустани за жени Моден Дизајн dashiki жените bazin riche о деколте, долга лабава облека dashiki плус големина Свеж Со попуст
2018 Жените Муслимански Фустан О Вратот Долг Ракав Appliques Комбинација Плус Големина 3XL Абаја Jilbab Дубаи турски Облека Свеж Со попуст
Моден Жените Памук Удобно Муслимански Исламската Рамадан Hijab Долго Шамија Shawl Headwear AIQQ Свеж Со попуст
Моден Жените Памук Удобно Муслимански Исламската Рамадан Hijab Долго Шамија Shawl Headwear AIQQ

Жените Памук Удобно Муслимански Исламската Рамадан Hijab Долго Шамија Shawl Заврши Headwear Карактеристики : Же

DEN 82.00 115.68
2017 Мода Есен Африкански Фустани за Жени Bazin Труба ракави Vestidos Фустани Dashiki Kanga Анкара Африкански Облека WY1579 Свеж Со попуст
2017 Мода Есен Африкански Фустани за Жени Bazin Труба ракави Vestidos Фустани Dashiki Kanga Анкара Африкански Облека WY1579

2017 Мода Есен Африкански Фустани за Жени Bazin Труба ракави Vestidos Фустани Dashiki Kanga Анкара Африкански Облека WY

DEN 2410.00 2677.92
Детето Новина Cosplay Floaral Фустан Јапонското Кимоно Бебе Гроздобер Yukata Фустан Девојка Obi Гроздобер Јапонски Традиционални Свеж Со попуст
Плус Големина зимски фустани жените 2017 традиционалните африкански модни Облека Африка Восок Dashiki долги памук макси фустан Свеж Со попуст
Топла Продажба Црвено Гроздобер Јапонски Жените Свила Сатен Кимоно Yukata Вечер Фустан Цвет Една Големина Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Јапонското Кимоно Гроздобер Оригинални Традиција Свила Yukata Фустан со Obi Секси костими ZF051 Свеж Со попуст
Јапонското Кимоно Гроздобер Оригинални Традиција Свила Yukata Фустан со Obi Секси костими ZF051

Нашето ветувањеНашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот sНие само се обезбеди нај

DEN 1591.00 1871.52
Моден Жените Yukata Јапонското Кимоно Пижами Поставува Памук Печати Шорцеви Панталони Nightgown Sleepwear Bathrobe Слободно Свеж Со попуст
Моден Жените Yukata Јапонското Кимоно Пижами Поставува Памук Печати Шорцеви Панталони Nightgown Sleepwear Bathrobe Слободно

Моден 100% Памук Мажите Јапонски Пижами Поставува Едноставни Кимоно Yukata Девојка Лабава Nightgown Sleepwear Bathrobe С

DEN 732.00 1241.76
Жените Памук Удобно Муслимански Исламската Рамадан Hijab Долго Шамија Shawl Headwear BJ5H Свеж
Жените Памук Удобно Муслимански Исламската Рамадан Hijab Долго Шамија Shawl Headwear BJ5H

Жените Памук Удобно Муслимански Исламската Рамадан Hijab Долго Шамија Shawl Headwear Карактеристики : Жените Па

DEN 101.76