Преносни Цртан филм Печати Изолирани Платно Торба Корисна Дебелина Пикник Училиштето Ручек Кутија, Торба Tote за Жени, деца Мажи

Преносни Цртан филм Печати Изолирани Платно Торба Корисна Дебелина Пикник Училиштето Ручек Кутија, Торба Tote за Жени, деца

23 %

DEN 145.00

DEN 188.16

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
Дебелина изолирани пикник ручек торба
Прекрасна цртан филм изглед со свежа боја.
Водоотпорен и високо квалитетен материјал : трајни производи за употреба.
Патент дизајн за практично користење.
Голем капацитет : Држи вашиот ручек кутија, овошје, и мали објекти во исто titme.
Спецификации :
Производ : Ручек Торба
Материјал : оксфорд ткаенина + најлон поставата
Боја & Шема : Како на сликата
Големина : Прибл. 25 X 21 X 14cm/9.84 X 8.27 X 5.51 во.
Топло Прашува :
Таму може да се 1-2cm на големината на отстапување се должи на рачно мерење.
1 X Ручек Торба
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Стил: Модерна
Бренд Име: SANGEMAMA
Материјал: Oxford
Материјал: оксфорд ткаенина + најлон поставата
Боја & Шаблон: како Слика
Големина: Approx. 25 X 21 X 14cm/9.84 X 8.27 X 5.51in.

Додатоци на производи

BF040 задната врата рамка тип goblet помине бесплатен простор за складирање рек Вино чаша со висока нога виси првенство рамка Свеж Со попуст
1 Тркалаат 15/20cm Свежи-одржување на Вакуум Sealer Заштеда Торба Кујна Храна Складирање Торба Храна Организација Торба Свеж Со попуст
Кујна Намирници Торба Носителот Фармацевт Recycler Пластични Шопинг Торба За Чување Бела Свеж Со попуст
Кујна Намирници Торба Носителот Фармацевт Recycler Пластични Шопинг Торба За Чување Бела

100% сосема нов и висок квалитетСимпатична дизајн;мала тежинаПреносниНабори надолу лесно за чување кога

DEN 143.00 180.96
Труба Исклучителна Легура Lotus Овошје Фах Верски Церемонијалниот Декорација Чинија со Дијаметар од 12.5 cm Будистички Храм Свеж Со попуст
Алуминиумска Фолија Zip Заклучување Торба ,9*16cm Resealable Мало Пластична Амбалажа Кеса resealable ziplock кеси Свеж Со попуст
Алуминиумска Фолија Zip Заклучување Торба ,9*16cm Resealable Мало Пластична Амбалажа Кеса resealable ziplock кеси

Станот Јасно / Сребрена Фолија Mylar Zip Заклучување Кеси Водоотпорен, повторно запечатува, може да се корис

DEN 212.00 282.24
Луксузна Европски Стил СТП Кожа Дом, Канцеларија, Хотел Автомобил Лицето Ткиво Кутија Случај Носителот serviette papier Носителот Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Мрежа Ѓубре Торба Екстракција Торба Торбичка Кујна Шупливи Кромид Компир Складирање Мрежа Торба Кујна Организатор-TN Свеж Со попуст
10/50/100Pcs Големи Памук Муслин Drawstring Обновливи Кеси за Сапун Билки Чај Продавница 207 Свеж Со попуст
10/50/100Pcs Големи Памук Муслин Drawstring Обновливи Кеси за Сапун Билки Чај Продавница 207

Спецификации : Користете цврсто, еднократно.Не треба белење третман, не содржат хемиски агенси, како што

DEN 56.64
Вратата Чај Крпа Рек Бар Виси Носителот Железнички Организатор Бања Кабинет Шкафот Закачалка Кујна Додатоци ТБ Продажба Свеж Со попуст
Автоматско вакуумско пакување машина, мали апарати за домаќинство чување на храната машина, сува и влажна вакуум запечатување Свеж Со попуст
1PCS Погодно Кујна Складирање Куки за Перење Крпа Закачалка Рек Крпа Носителот Морон Ѕид Прозорец Бања Алатка Случаен Боја Свеж Со попуст
Корисни Најлон Растителни Плодови Виси Мрежа Организатор Лук Ѓубре Торба за Чување од Носителот на Сад во Нова Кујна Складирање Свеж Со попуст
1PC Нерѓосувачки Челик Тоалетна Хартија Носителот на Полица на Ѕидот Монтирани Тоалет Ткиво Кутија Мобилен Телефон се Тркалаат Свеж Со попуст
Силна Храна Торба Запечатување Клип Печат Дома Клипови Влага-доказ Запечатување Ефект се Стега Со Испуштање на Млазницата Sealer Свеж Со попуст
Супериорен 2017 бренд 5pcs Храна Снек Складирање Печат Запечатување Торба Клипови Sealer Менгеме Пластични Алатка Стилски Свеж Со попуст
Висок Квалитет 5pcs 10.8 cm Силикони Свежи Ужинка Храна Складирање Торба Клип Поблиску Запечатување Клип топла продажба Свеж Со попуст
Двојно Слоеви 24 Мрежи Јајца Носителот Кутија Херметички Пластичен Контејнер Чување 09WG Свеж Со попуст
Двојно Слоеви 24 Мрежи Јајца Носителот Кутија Херметички Пластичен Контејнер Чување 09WG

Спецификации : Двојно слоеви 24 мрежи складирање кутија да се одржи јајца.Уникатен дизајн за лесен за рак

DEN 362.00 362.40