Anmor Нов Суштински Сенката за Очи Четка Поставите Виножито Висок Квалитет Коза Коса, Шминка Четки CFCB-YF06

Anmor Нов Суштински Сенката за Очи Четка Поставите Виножито Висок Квалитет Коза Коса, Шминка Четки CFCB-YF06

44 %

DEN 510.00

DEN 911.52

Свеж

Во магацинот


Четка име : 5 компјутери Сенки Четки
Материјал : Изработени од мек Коза коса, Дрво рачка , Бакар Ferrule
Големина : Вкупната Големина на Големи Сенки Четка : 16.6 cm
Вкупната Големина на Средината Сенки Четка : 16.8 cm
Вкупната Големина на Мали Сенки Четка : 17.2 cm
Вкупната Големина на Аглеста Четка за Сенки : 17cm
Вкупната Големина на Заострените Меша Четка : 16.6 cm
Нето тежина : 0.06 kg
Функција : Направи добра работа за око шминка. Мека коса нема да му наштети на вашата кожа.
Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,
па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само donot грижете се, ние ќе ве информира
за прв пат. Се надеваме дека ќе може да се разбере, благодарам, драги.
Ако вашата цел е многу итна, pls изберете го изразат како што курирската служба DHL , EMS, FEDEX, итн. Бидејќи кина пост времето за испорака е
не се многу стабилни. формат како што следува може да се земе како референца.
ПРЕВОЗОТ НАЧИН
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Кина Пост
15-60 Работни Дена
HK Пост
10-35 Работни Дена
ТНТ
3-10 Работни Дена
USPS
3-10 Работни Дена
DHL
3-10 Работни Дена
EMS
15-25 Работни Дена
Fedex
5-15 Работни Дена
Epacket
20-25 Работни Дена
1. Дали вашиот производ се појави квалитет проблем , pls правите фотографии и да ни да се провери, по проверка, ние ќе ја вашата парцели
или целосно враќање на средствата.
2. Ако вашиот парцела се губи или не се примени во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата.
3. Ве молиме имајте во предвид ние не преземат одговорност на сопствени clearence и данок.
Ако сте задоволни со нашите производи & servicer , pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек "5 звезди" , тоа е
нашиот предлог да се направи подобро за вас , а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. Откако ќе ја добиете вашата парцела, проверете pls
квалитетот и квантитетот, ако најдете било какви проблеми, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни испрати фотографии , ние ќе се реши
тоа побрзо. Никакви проблеми, само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред да комуницира со нас ако ви се исполнат
проблеми. Само контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни. Ви благодарам многу!
Ако ви се исполнат со прашања : парцели се уште е на пат; има некои квалитетот, како кај производите; постои некој
количина со производи; има помалку време да добијат парцели итн. Pls контактирајте со нас побрзо, ние ќе го реши вашиот про-
blems во првиот момент. Оставете neutal или негативни повратни информации не можам да ти помогнам нешто, па pls контактирајте со нас
пред да ја напушти neutal или негативни повратни информации .

Тип На Објект: Шминка Четка
Бренд Име: ANMOR
Број На Модел На: CFCB-YF06
Големина: 16.7cm-17.2cm
Количина: 5 компјутери/set шминка четки
Четка Материјал: Коза Коса
Рачка Материјал: Дрво
Се Користи Со: Сенката За Очи
Материјал: бакар ferrule
боја: виножито бела
четка стил: Од Суштинско Значење Шминка Четки
Функција: Примена на крем, прав, или течни сенки на вашиот eyelids
Се Поставува Вклучува 1: заострените меша четка
Се Поставува Вклучува 2: Голем сенката за очи четка
Се Поставува Вклучува 3: Средината сенката за очи четка
Се Поставува Вклучува 4: Мали сенката за очи четка
Се Поставува Вклучува 5: Медиум Аглеста Засенчување Око Четка
Четка Ниво : Висок квалитет
Пакет: Добро спакувани од меур торба

Додатоци на производи

CrownLash обновливи Лепак прстен со расположливиот хартија, лепак влошки Круна Lash одбраната Свеж
CrownLash обновливи Лепак прстен со расположливиот хартија, лепак влошки Круна Lash одбраната

Crownlash нуди еколошки лепак палета.Прстените се прилагодливи за да се утврдат различни прсти.2cm лепак прст

DEN 96.00
2017 индивидуални мека Веѓа продолжување јас навивам, црна, темно кафена, средни браун fasion веѓа Свеж Со попуст
2017 индивидуални мека Веѓа продолжување јас навивам, црна, темно кафена, средни браун fasion веѓа

2017 индивидуални мека Веѓа продолжување јас навивам, црна, темно кафена, средни браун fasion веѓа

DEN 259.00 287.52
30/50/100pairs/Многу Eyelash Закрпи под Око Влошки, Гел за Око Влошки за Eyelash Проширување, Око Влошки Lint Бесплатно со Бесплатен Свеж Со попуст
Преносни Жените Веѓа Тример Шминка Тример Жилети За Бричење Нерѓосувачки Челик Веѓа Коса Revomal Scraper Розова/Сино Свеж Со попуст
Луксузна Пред Fanned Краток Корен 3D Русија за Јачина на Трепките Premade Фанови Индивидуални Eyelash Продолжување Направи од Свеж Со попуст
48Pcs/Многу Веѓа Матрицата Чешлање Матрицата Комплет Сочинуваат Алатки Насликани Модел Матрицата Веѓата Форма Шаблони За Веѓи Свеж Со попуст
Висок Квалитет На Заострените Око Веѓата Сенка Меша Четка Дрво Се Справи Со Шминка Засенчување Четка Свеж
Висок Квалитет На Заострените Око Веѓата Сенка Меша Четка Дрво Се Справи Со Шминка Засенчување Четка

1 PCS Висок Квалитет на Заострените Меша Сенки Четка Lip Balm Дрво се Справи со Шминка Четка Бесплатен Превоз

DEN 95.04
Нови 3 Пара mink трепки природно долго лажни трепки 3d mink трепките шминка 3d eyelash екстензии лажни око трепките maquiagem Свеж Со попуст
10 Пара Рачно Изработени Лажни Лажни Трепки Екстензии Природни Транспарентен Око Трепките Шминка Црна Лажни Eyelash Лажни Трепки Свеж Со попуст
YOKPN Прирачник Памук Конец Труп Лажни Трепки Густа Крстот Неуредна Природна Вода Mink Лажни Трепки Пушеле Шминка на Очите удари Свеж Со попуст
Водоотпорен Лажни Трепки Шминка Лепило Око Lash Лепак Јасно Белата Дама DX M01121a Свеж Со попуст
Водоотпорен Лажни Трепки Шминка Лепило Око Lash Лепак Јасно Белата Дама DX M01121a

Водоотпорен Лажни Трепки Шминка Лепило Око Lash Лепак Јасно Белата Дама DX Карактеристики : Добро Лепило Т

DEN 34.00 39.36
година Мода лажни трепки crisscross 3D топла продаде трепки продолжетоци рачно изработени лажни трепките невидливи полна Свеж Со попуст
YOKPN 5 парови Дебели Лажни Трепки Стереоскопски 3D Крстот Празник Природно Неуредна Трепките Голи Шминка Алатката Лажни Трепки Свеж Со попуст
15pcs Шминка Четка Сет алатки шминка Toiletry Комплет Волна Сочинуваат Четка во Собата Свеж Со попуст
15pcs Шминка Четка Сет алатки шминка Toiletry Комплет Волна Сочинуваат Четка во Собата

15pcs Шминка Четка Сет алатки шминка Toiletry Комплет Волна Сочинуваат Четка во СобатаОпис : 100% сосема нов и ви

DEN 144.00 174.24
10 кутии/многу Микс Големина 7 до 15 mm 20 реда Висок квалитет mink синтетички eyelash индивидуални природни лажни трепки очите Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик LED Светло Eyelash Веѓа Отстранување на Лицето Коса Смена Веѓа Tweezer Козметички сочинуваат алатки врвен Свеж Со попуст