1 Тркалаат Двојно Страна Лента Водоотпорен Отпорност на Топлина За Коса Екстензија H7JP

1 Тркалаат Двојно Страна Лента Водоотпорен Отпорност на Топлина За Коса Екстензија H7JP

20 %

DEN 90.00

DEN 112.32

Свеж

Во магацинот

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. 1cm, 2cm (ве Молиме изберете вистинската големина според вашата желба, цената е само за една големина објект)
Должина : Околу. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост.
Водоотпорен и отпорност на топлина
Многу лесен за употреба, само peal исклучување и стап
Специјално користи за Коса Екстензија
Боја : Транспарентна
Ширина : Прибл. 300cm
1 x Двојно Страна Лента
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).1 Тркалаат Двојно Страна Лента Водоотпорен Отпорност на Топлина За Коса Екстензија H7 JP 100% Сосема нов и висок квалитет
Тоа ви овозможува да се држиме за коса многу блиску да вашата косата без откривање и нема да го оштети вашиот коса
Тоа може да трае долго време по инсталација и косата е целосно повторно употребливи и не-оштетување. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. да 18 : 00часот. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.

Материјал: Лента
Број На Модел На: N/A
Количина: 1Roll
Тип На Објект: Adhesives

Додатоци на производи

Supertape селотејп За Коса Перика Лепак 0.8 х 22 Двор Двојно Страна Супер Лента За Перика И Toupee Чипка Пред Поддршка Лента Свеж Со попуст
3PCS 120ml Голема Празна Сина, Темно Килибар Јасно 4 Мл Бостон Шампон Туш Крем Стаклено Шише Со Црна Пумпа Свеж Со попуст
3PCS 120ml Голема Празна Сина, Темно Килибар Јасно 4 Мл Бостон Шампон Туш Крем Стаклено Шише Со Црна Пумпа

За производотДијаметар : 49mm; Висина : 113mmКапацитет : 120ml, 120cc, 4ozЗапечатување Капа : Лосион пумпаМатеријал :

DEN 547.00 576.00
3ML Парфем шишиња, 3ML Стакло се Тркалаат на Шишиња, Етерични Масла Шишенцето, Преносни Пакување Шише, Плоштад Стакло Шишенцето, Свеж Со попуст
1PC Помине Уметност Четка Градител УВ Гел Цртање Сликарство Пенкало, Четка За Нокти 4BL4 Свеж Со попуст
1PC Помине Уметност Четка Градител УВ Гел Цртање Сликарство Пенкало, Четка За Нокти 4BL4

1 PC Помине Уметност Четка Градител УВ Гел Цртање Сликарство Пенкало, Четка За НоктиОваа помине уметност

DEN 24.00 36.96
Ноктите Buffers Крива Директно Пескарење Сунѓерот Датотеки Мелење Полирање На Нокти Датотека Нокти Помине Уметност Алатка Свеж Со попуст
MUB - 12ML Преносни Стакло Refillable Парфем Шише Со Спреј&Празни Парфем Празна Чаша Парфем Шишиња Atomizer Свеж Со попуст
MUB - 12ML Преносни Стакло Refillable Парфем Шише Со Спреј&Празни Парфем Празна Чаша Парфем Шишиња Atomizer

Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем / Aftershave / ШминкаСмена во помал сад без да се земе целио

DEN 90.00 120.00
2017 Нови Ткаење Капа Gorras Целата Продажба 100pcs Hairnet 5mm Најлон Балет Пунџа Косата, Невидливи за Еднократна употреба Свеж
3PCS 120ml Голема Refillable чистење ароматерапијата Спреј Шишиња 4oz Бостон Круг Стаклено Шише со црна предизвика sprayer Свеж
50мл Преносни Пластични LDPE Празни Пластични Squeezable Dropper Шишиња Око Течни Dropper Шишиња со Капа Свеж Со попуст
50мл Преносни Пластични LDPE Празни Пластични Squeezable Dropper Шишиња Око Течни Dropper Шишиња со Капа

50мл Преносни Пластични LDPE Празни Пластични Squeezable Dropper Шишиња Око Течни Dropper Шишиња со Капа 100% Сосема нов

DEN 674.00 822.72
Топла продаде олеснува нога болка силикони пети засилувач bunion shield hallux valgus orthotics како и нога нега алатка висока Свеж Со попуст
Нови 64 Совети Поп Стапови Помине Уметност Совети Помине Екранот Стојат Помине Пракса Обука Алатка Отстранлив Рек + Екранот Свеж Со попуст
Топла Продажба Професионални 36w Бела Гел лак Cur-инг УВ Фен Светилка 12 Бои Помине Уметност Нокти Алатки за Полнење За Убавина Свеж Со попуст
1PC Црна Справи со Најлон Ombre Коса Четка Помине Уметност Четка УВ Гел Професионални Помине Алатки Свеж Со попуст
1PC Црна Справи со Најлон Ombre Коса Четка Помине Уметност Четка УВ Гел Професионални Помине Алатки

1 PC Црна Справи со Најлон Ombre Коса Четка Помине Уметност Четка УВ Гел Професионални Помине АлаткиСпецифи

DEN 67.00 95.52
1 Buc Розова И Зелена Единствен Камен Нокти Датотека За Cuticle Отстранување Чистење Стап Мелење Род Тример Бафер Нокти Помине Свеж Со попуст
Прекрасен Дизајн 50 X 5 G Мини Метал Тегла, 5 CC Око Крем Калај Сад, Мали Sliver Крем Примероци Тегла Свеж Со попуст
Прекрасен Дизајн 50 X 5 G Мини Метал Тегла, 5 CC Око Крем Калај Сад, Мали Sliver Крем Примероци Тегла

ПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.

DEN 889.00 936.00
бесплатен превозот 10/30/50/100pcs / многу 5ml мода висок квалитет 5ml бамбус цевки за кармин, 5ml бамбус восок цевки Свеж Со попуст
бесплатен превозот 10/30/50/100pcs / многу 5ml мода висок квалитет 5ml бамбус цевки за кармин, 5ml бамбус восок цевки

Здраво,драг пријател : Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.Ние имаме многу видови на �

DEN 1104.00 1200.00
Paronychia Корекција Датотека Еластична Печ Пенкалата Третман Алатки 10pcs/кутија Пети Ноктите Ingrown Корекција Налепница Печ Свеж Со попуст