VODOOL Црна 2 Pin Безбедност Агент Слушалки Слушалките Микрофон Тајните Акустична Цевка Слушалката Слушалката за полнење За Motorola Две Начин Радија

VODOOL Црна 2 Pin Безбедност Агент Слушалки Слушалките Микрофон Тајните Акустична Цевка Слушалката Слушалката за полнење За

11 %

DEN 208.00

DEN 234.24

Свеж

Во магацинот


Применливи Модели : Компатибилен за полнење за MOTOROLA : GP300/308/68/88/88s/2000,CP88/100/150/200,CT150/250/450/450,LS,P080/2000,PRO1150/2150/3150,P040/080/110/2000/1225/1225,LS,PR400,SP10/50/21,XTN500/600/466,PMR446,LTS2000,XU1100/2600,CLS1110/1410 итн. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Тактички Скриени : Транспарентна акустична цевка слушалка може да бидат невидливи со трансформирање во околината.
Зрачење-доказ : Воздух акустична цевка заштити вашето тело со намалување на радио бранови зрачење. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Анти-бучава : Мека пластика earbud се вклопува удобно или лево или десно уво и дава одличен звук дури и во бучни места со авион акустична цевка. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Време На Испорака :
1.
Поврзани со персоналот : полицијата, војската, нешто големо, ШУНКА аматерски семејство бизнисмен и Тимски член. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Карактеристики :
100% Сосема Нов. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 1 x Цевка Слушалки Слушалките 1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Приклучок Тип: Линија Тип
Водоотпорен: No
Чувствителност: 95±3dB
Безжичен: No
комуникација: Жичен
Поддршка Apt-x: No
Поддршка За Мемориска Картичка: No
Безжична Тип: Никој
Бренд Име: VODOOL
Стил: Во Уво
Отпорот: 32Ω
Контрола На Јачина На Звук: Yes
Број На Модел На: 127826
Vocalism Принцип: Други
Со Микрофон: Yes
Активен Бучава Отказ: Yes
Функција: за видео игра
Конектори: 3.5 mm
Контрола На Копчето: Yes
Поддршка СТАН: No
Зачестеност Одговор Опсег: 20-2000Hz
Линија Должина: прилагодлив
Тип: Цевка Слушалка Слушалки

Додатоци на производи

SAMSUNG Слушалка EHS64 Слушалки со Вграден Микрофон 3,5 мм Во Уво Жичен Слушалка за паметни телефони / Компјутери Официјален Свеж Со попуст
PIZEN BT40 mmcx bluetooth интерфејс кабел за shure se215 se846 se535 кабел и за ie80 ie8 поправка слушалки звучници со кабел Свеж
PIZEN BT40 mmcx bluetooth интерфејс кабел за shure se215 se846 se535 кабел и за ie80 ie8 поправка слушалки звучници со кабел

Paragon recommen предмети : padear за kz zs6 kz zs5 kzzs3 kz zsr kz zst надградба 0.75 мм bluetooth wire кабел за xiaomi слушалки слушалкаPIZEN Bi

DEN 959.04
Marsnaska Про Меки Силиконски Уво Приклучоци Уво Заштита За Звучна Изолација Анти Бучава ' Рчењето Спиење За Патување Редукција Свеж Со попуст
Безжичните Слушалки за телефон Стерео Bluetooth Heaphone Слушалка Слободни раце Слушалки Со Микрофон За Android, IOS iPhone, Свеж Со попуст
Безжичните Слушалки за телефон Стерео Bluetooth Heaphone Слушалка Слободни раце Слушалки Со Микрофон За Android, IOS iPhone,

НИ купувачот може да одберете превозот од сад.Ние ќе брод парцела од нашите НИ склад.Тоа ќе ве однесе око

DEN 856.00 1007.52
KZ ZSE Двојна Динамичен Возачи Слушалка Во Увото Слушалки Аудио Набљудувачите на Бучава Изолирање на HiFi Музика Спортски Earbuds Свеж Со попуст
Универзална Bluetooth 3.0 Безжична Професионални Гејмерски Слушалки Слушалки Играч за PS3 КОМПЈУТЕР Со Mircophone Паметни Телефони, Свеж Со попуст
Мини 5 Боја Во уво Bluetooth Безжична Слушалка Стерео Слушалки Earbud Слушалка со Микрофон за Xiaomi за iPhone За Huawei Свеж
Мини 5 Боја Во уво Bluetooth Безжична Слушалка Стерео Слушалки Earbud Слушалка со Микрофон за Xiaomi за iPhone За Huawei

Кога ќе се направи ред, ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница Повратни и

DEN 269.28
Најновите TRN V10 Замена на Кабел 2Pin Надгради Позлатен Сребрен Кабел се Користи За TRN V10 KZ ZS6/ZS5/ZS3/ZST KZ ZSR RT-1 Свеж Со попуст
Најновите TRN V10 Замена на Кабел 2Pin Надгради Позлатен Сребрен Кабел се Користи За TRN V10 KZ ZS6/ZS5/ZS3/ZST KZ ZSR RT-1

Најновите TRN V10 Замена на Кабел 2 Pin Надгради Позлатен Сребрен Кабел се Користи За TRN V10 KZ ZS6 / ZS5 / ZS3 / ZST KZ ZSR RT1

DEN 336.00 480.00
Уво-Кука Безжични Слушалки V4.1 Bluetooth Слушалка Стерео Бас Слушалки Спортски Музика fone де ouvido за Xiaomi Iphone 6/6S/7 Свеж Со попуст
Најновите TRN V20 DD+BA Хибрид Во Уво Слушалка HIFI DJ Следи Работи Спорт Слушалка Earplug Слушалки Со 2PIN Кабел KZ ZS5 Свеж Со попуст
Најновите TRN V20 DD+BA Хибрид Во Уво Слушалка HIFI DJ Следи Работи Спорт Слушалка Earplug Слушалки Со 2PIN Кабел KZ ZS5

Најновите TRN V20 DD+BA Хибрид Во Уво Слушалка HIFI DJ Следи Работи Спорт Слушалка Earplug Слушалки Со 2 PIN Кабел KZ ZS5О

DEN 912.00 1140.00