Бесплатен Превозот на Големо 50pcs/многу Пакување Персоналните Азија Џеб Виткање Фан со Organza Подарок Торба Свадба Партија Материјали

Бесплатен Превозот на Големо 50pcs/многу Пакување Персоналните Азија Џеб Виткање Фан со Organza Подарок Торба Свадба Партија

29 %

DEN 3572.00

DEN 5030.40

Свеж

Во магацинот

2017" Чекор 2. ЧЕКОРИ ЗА КУПУВАЊЕ ФАНОВИ СО КОРИСНИЧКИ ТЕКСТ. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Изберете за печатење фонт видови од следната слика. Ние ќе бидеме одговорни и позитивно да ги реши проблемите, но не прифаќаме никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. За превозот време, тоа зависи од тоа кој метод сакате, Пост нормално ќе биде подолго од Express начин. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Нормално пост ќе биде подолго од Експрес, тоа зависи од тоа во која земја сте во, Изразат нормално ќе чини 3-6 работни дена.2017" црно со "Tiranti Солидна ДОЗВОЛЕТЕ", 10 сетови. Внесување на боја : забелешка како што се "text боја црна" Нормалното печатење во боја е црна, но исто така постојат и црвена, зелена, темно сина, кафена, сива и виолетова бои на располагање. Сите слики се зеде од shopkeeper, сликите може да изгледаат различно, бидејќи за разлика од мониторот на компјутерот, ве молиме да се разбере. Само кога вкупната тежина е поголема од 2 килограми, ние ќе го користат Express. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски fes, давачки и даноци за увоз во вашата земја.За време на испорака, стандардно време е 7 дена откако ќе се плати, нормално тоа ќе биде порано. Ние исто така ќе се обидеме потрудиме да се покаже вистинската боја на сигурно. Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме проверете на квалитетот (ако пакетот скршен?) и квантитетот (било недостаток?) на вашите производи, во тој случај, ве молиме да се одбие и да не контактирате на време.
ПАКЕТ : organza торба
ЗАБЕЛЕШКИ 1. Искрено се надевам дека нема да ја користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Текстуални содржини, забелешка како што се "Mr & Г-ѓа Џонс 01. Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Исто така, ве молиме контактирајте ме во времето. Испорака метод : ние испрати стоката по пошта (ЕМС) ако телесната тежина е помала од 2kg, и express (DHL/UPS/Федекс/ТНТПродавачот ќе го изберат за вас) на друг начин.Ве молиме да го потврдите плаќањето откако ќе ја прими стоката и да ни даде соодветен оценува, ви благодарам многу. Забелешка како што се "Tiranti Солидна ДОЗВОЛЕТЕ" забелешките пример : Фан 1 беж, поле 1 беж, текстот "Mr & Г-ѓа Џонс 01. Царински и увозни даноци Наредби може да треба да се расчисти царината во вашата земја. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Навивачите се направени во Кина.АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ КОЛИЧИНА, ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ КАКО СЛЕДНОВО : Пред да се одржи редот, прочитајте внимателно : 1. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.

Големина: Engraving, Printing
Повод:
Шема: Пеперутка,Цвет,Растенијата
Број на Компјутери: 1pc
is_customized: No
Бренд Име: goodland
Број На Модел На: HF0006-1
Материјал: бамбус
Име: Персоналните Азија Џеб Виткање Фан
Маска Материјал: Платно
Ребра,' материјал: бамбус
Големина на Должината: 21cm
отвори големина: 38cm
боја: 5 бои за избор
Тежина: 0.048KG
дизајн: Персонализирани
Употреба: свадба партија материјали

Додатоци на производи

2018 Промоција Вистински Бонбони Кутија Свадба Декорација Велигден 7.41x4.87inch 4 Бои Подарок Кутии Обвиен Напишан Услуги И Свеж Со попуст
свадба корист подарок за гости -- керамички Услуги Цртичка на Љубовта Керамички Срцето Сол & Пипер Shakers партија корист подарок Свеж Со попуст
Топ Одделение Латекс Туѓо Маска, Големи Очи Ужасна Копнена Страна Хорор Гума Латекс Целосна Маски За Костимот Партија Cosplay Свеж Со попуст
Токио Ghoul Маска Аниме Cosplay Kaneki Кен Маска со Перики Косата ноќта на Вештерките Партија Свеж Со попуст
Токио Ghoul Маска Аниме Cosplay Kaneki Кен Маска со Перики Косата ноќта на Вештерките Партија

Точка Име : Токио Ghoul МаскаStye : Маска , Перика, Маска и Перика Материјал : Висок Квалитет на СТП КожаНајчес

DEN 380.00 575.52
нане зелена боја Полиестер Tulle се Тркалаат 100yards За Туту фустан Свеж Со попуст
нане зелена боја Полиестер Tulle се Тркалаат 100yards За Туту фустан

Количина : Еден Гајтанот Се ТркалаатUseageИмаме и други бои се достапни сега,pls да го видам мојот GXClassifieds пр

DEN 265.00 408.00
7pcs/многу Голем 116cm Пурпурна Еднорог Виножито Еднорог Алуминиумска Фолија Балони Божиќ Декорација Среќен Роденден Свеж Со попуст
2018 Кинеската Нова Година за Декорација Кинески Собираат Крпа Риба Кинески Јазол Pendant 'секоја година повеќе од' Риба Pendant Свеж Со попуст
25pcs Црвена Свадба Покани Кина Домот Луксузни Свадба Покана Картички со Коверти Свеж
25pcs Црвена Свадба Покани Кина Домот Луксузни Свадба Покана Картички со Коверти

Прочитајте ги внимателно пред да го купат со цел да се избегне недоразбирање Покана картичка : 25 компјут

DEN 1776.00
Трговија на големо 100pcs/многу 11x16cm Бела Organza Кеси Свадба Корист Накит Бонбони Пакување Кеси Organza Drawstring Подарок Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pcs/многу 11x16cm Бела Organza Кеси Свадба Корист Накит Бонбони Пакување Кеси Organza Drawstring Подарок

4 mmОбјектот Useage Одговара Накит Бутик Бонбони Подарок Божиќ Свадба Пакување ЕкранотЗа Кориснички1.Понек

DEN 389.00 432.00
Lychee Мини 3D Еднорог Свеќи Деца Роденден Материјали Тема Партија Торта Topper Декорација Свеќи Свеж Со попуст
Lychee Мини 3D Еднорог Свеќи Деца Роденден Материјали Тема Партија Торта Topper Декорација Свеќи

Материјал : свеќа Големина : Еднорог должина 7.8 см, ширина 4cm, висина 4.5 cm Информации : 1.Поради светлината и

DEN 136.00 153.12
FENGRISE Еднорог Партија Декорација Среќен Роденден Банер Деца Услуги Бебе Туш Балони Торта Topper Еднорог Роденден Материјали Свеж Со попуст
Персоналните Круг Селски Свадба Дрвени Прстен Кутија Прстен Носител Свадба Прстен Перница Свеж Со попуст
Персоналните Круг Селски Свадба Дрвени Прстен Кутија Прстен Носител Свадба Прстен Перница

Политика На Враќање : Клиентите мора да се врати Ставки во добра состојба во рок од 3 дена од приемот на н

DEN 412.00 457.44
1 Сет свадба бисер Шампањ Toasting Очила +бисер Торта нож Свадба Булчински Туш Подарок За Свадба декорација Свеж Со попуст
1 Сет свадба бисер Шампањ Toasting Очила +бисер Торта нож Свадба Булчински Туш Подарок За Свадба декорација

1 Сет свадба бисер Шампањ Toasting Очила +бисер Торта нож Свадба Булчински Туш Подарок За Свадба декорацијаД

DEN 911.00 959.04