Професионални Главен Removers да Помине Puller со Гумена Рачка Мулти Рака Алатка MAR11_40

Професионални Главен Removers да Помине Puller со Гумена Рачка Мулти Рака Алатка MAR11_40

25 %

DEN 180.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот


Ние прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти. Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 19-50 дена да пристигне ( понекогаш ќе ви го одложи за 60-90 дена ) International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), Исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање. Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот. Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае се до 60. ден, ве молиме контактирајте со нас. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола. Искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите. Ви благодариме за вашето време и соработка. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на било какви НЕГАТИВНИ повратни информации, или подигање на евентуалните СПОРОВИ да Aliexpress. Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни ! Повратни информации од корисниците е многу важна за нас. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да дадете повратна информација, доколку постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент satisf.

DIY Материјали: Дрво
Бренд Име: BENGU
Извор На Енергија: упатство
is_customized: Yes
Капацитет: Ширина на повеќе од 4.5 мм ноктите
Број На Модел На: Romovers Помине Puller
Тип: Други
Материјал: Пластични + Нерѓосувачки Челик
боја: Blue + Црна/жолта+црна
Опсег: Ширина на повеќе од 4.5 мм ноктите
како да се користи: Користи принцип на лост да pry на ноктите
Ноктите дебелина: 1mm
Опсегот: главно се користи за врата врамени ноктите, вратата рамки, табела кутии и така натаму

Додатоци на производи

B10 Вежба Чак Поврзување Прачка Вежби Менгеме Ракав Висока Прецизност Поврзани Јаглероден Челик Ракави Спојка 3.17-10мм Месинг-sleeve Свеж Со попуст
Мултифункционален 100V-240V Мини Електрична Мелница за Гравирање Пенкало DIY Engraver Се Постави Алатка За Накит Метал и Стакло Свеж Со попуст
Електростатско прскање машина PC03-5 мали прскање опрема преносни 5 опрема прилагодливи спреј машина 110/220V 1PC Свеж
AC напон 220V Електричен Мотор Роторот 5 Заби се Вози во Окното за Bosch 24 Влијание Вежба Свеж
AC напон 220V Електричен Мотор Роторот 5 Заби се Вози во Окното за Bosch 24 Влијание Вежба

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Бош 24 Номинална AC 220 V Номинална Струја 100 A Вози во Б

DEN 955.20
DC 3V-24V Мини Електрични Рака Вежба Ротари Алатка DIY 385 Моторни w/ 24V Напојување Свеж Со попуст
DC 3V-24V Мини Електрични Рака Вежба Ротари Алатка DIY 385 Моторни w/ 24V Напојување

DC 3 V24 V Мини Електрични Рака Вежба Ротари Алатка DIY 385 Моторни w / 24 V Напојување 100% сосема нов и висок квали

DEN 765.00 956.16
NEWACALOX 20W DIY Топла Топи Лепак Пиштол со 60pcs 7mm Шарени Лепливи Топла Топи Лепак Стапови Хоби Нож Фиксна Клип за Рака Свеж Со попуст
WGFJ Гас Отпуштен Компресор WGFJ-G006 /WGFJ-G009 Нови вистински гас печка компресор Стандард за Општа Намена Свеж
WGFJ Гас Отпуштен Компресор WGFJ-G006 /WGFJ-G009 Нови вистински гас печка компресор Стандард за Општа Намена

Стандард фан рерна WGFJG006,овој фан однесува на нов Јужен, Јужна Моќ, Ванг, Li, Li Xiang, Li Џија, Мингтаи, плус бога

DEN 3600.00
12V Воздух Вшмукување Brushless DC Центрифугални Моторни внатрешни вози Компресор за Колонист 1200LPM 150W 7kPa 49m3/h Висок Свеж
Borntun Пневматски Воздух Шрафцигер 4-5мм Воздух Завртка Возачот 9000rpm Воздух Screwdrivers Пиштол Алатка Screwdriving Пиштол Свеж Со попуст
Borntun Пневматски Воздух Шрафцигер 4-5мм Воздух Завртка Возачот 9000rpm Воздух Screwdrivers Пиштол Алатка Screwdriving Пиштол

Пневматски Воздух Шрафцигер заварување машина, половината алатка торба,voltmeter, voltimetros y amperimetro digitales, vettweeze

DEN 2645.00 2784.00
Dremel Мини Вежба 220V Електрична Енергија Алатки Мини Вежба Dremel DIY алат Додатоци Поставите Мелење Машина Со 211pcs. Свеж Со попуст
Dremel Мини Вежба 220V Електрична Енергија Алатки Мини Вежба Dremel DIY алат Додатоци Поставите Мелење Машина Со 211pcs.

Dremel Мини Вежба 220 V Електрична Енергија Алатки Мини Вежба Dremel DIY алат Додатоци Поставите Мелење Машина Со

DEN 2150.00 2687.52
EMS DHL, НОВА 2014 Рака чудак масло притиснете, масло expeller, апарати за Домаќинство ' рѓосувачки челик масло extractor , Свеж Со попуст
EMS DHL, НОВА 2014 Рака чудак масло притиснете, масло expeller, апарати за Домаќинство ' рѓосувачки челик масло extractor ,

Подносителот на барањето : За поголемиот дел од масло е поголема од 25% на масло култури, како што се кикир

DEN 4188.00 5438.40
ACEHE Трајни 2 Ножеви Алуминиум Црна Топлина Електричен Шпорет Фан Гориво и Заштеда на Еко-пријателски Дрво Режач Шпоретот Фан Свеж Со попуст
LOMVUM 12/16/24V Моќ Вежба Алатка Електрични Вежба ВЛИЈАНИЕ cordless вежби 2 Литиум-Јонска Батерија завртка ротари алатка за Свеж Со попуст
5Pcs/многу 60 Мрежа Airless Пиштол Филтер од Нерѓосувачки Челик Airless Боја Спреј Пиштол Филтер Екран Елементи За Вагнер Свеж Со попуст
1/2 инчен Тешки Жица Индустрија Воздух Спојувач Пиштол N851 (не се вклучуваат во царинската такса) Свеж
1/2 инчен Тешки Жица Индустрија Воздух Спојувач Пиштол N851 (не се вклучуваат во царинската такса)

СпецификацииВоздухот Спојувач 851Вози 16 GA, 7 / 16" Круна, 2" должина на Воздухот staples..16 GA, 7 / 16" Круна на Воздух

DEN 3840.00
GOXAWEE 10000RPM Мини Клупата Мелница Полирање на Мелење Машина Клупата Струг Чистење Машина За Метал, Стакло, Камен Накит Алатки Свеж Со попуст
НОВИ 2000 Вати напон 220V ЕУ Plug Топлина Пиштоли Индустриски Електрична Топол Воздух Пиштол Thermoregulator се Намали за Завиткување Свеж Со попуст