Рачни 3X 45X Осветлени Зголемувачот 3 LED Висок Квалитет ABS Тело Микроскоп Читање лупа Помош за Постарите loupe

Рачни 3X 45X Осветлени Зголемувачот 3 LED Висок Квалитет ABS Тело Микроскоп Читање лупа Помош за Постарите loupe

DEN 327.36

Свеж

Во магацинот


11 Тема :
- Главното тело дизајн е роман, едноставен и исклучителна, презентирајќи нов изглед за луѓето.
- Независни високо - зголемување накит зголемувачот може да се користи за да се оценува помали објекти.
- Мали и големи леќа дизајн со три LED светилки може да се обезбеди подобро светлосен ефект, повеќе погодно.
- Независни триаголен поклопуваат батеријата дизајн е компактен, го прави полесно за замена на три AAA батерии ( не се вклучени ).
- Да се префрлате копчето усвојува еластичен материјал кој може да се обезбеди удобен операција. Тип : Зголемувачот
За : Домашна употреба, Експеримент, Секојдневна Употреба
Материјал : Очила, ABS Led Кол : 3
Боја : Мулти-Боја Пакет тежина : 0.181 kg
Производ големина (L x W x H) : 19.20 x 8.50 x 3.21 cm / 7.55 x 3.34 x 1.26 инчи
Пакет содржина : 1 x 3 LED Светла 3 X / 45 X Рачни Читање Зголемувачот, 1 x Двојазичен Прирачник за Корисникот на англиски и Кинески
производ слики :

Број На Модел На: 6902B
Материјал: ABS
Бренд Име: Деветтиот Светот
Со Светлина Или Не: Yes
Стил: Рачни
Видови на: Рачен лупа
Модел: 6902B
Добивка: 3 пати (голема леќи), 45 пати (мали леќи)
Ефективна дијаметар: 75mm (големи леќи), 22mm (мали леќи) (mm)
Материјал: Пластика, стакло леќи
Спецификација: 6902B
Големина: 190 * 83 * 28mm

Додатоци на производи

3.5 X-90X Континуирано зум Стерео Бинокуларна Микроскоп 56 LED прилагодливи извор на светлина 0.5 2.0 X X Цел Леќа 10X/20X окуларот Свеж Со попуст
2.0 ПРАТЕНИК HD Индустриски Дигитален Микроскоп Камера VGA CVBS USB AV ТВ Излези+8X-130X Оптички C-Планината Леќа+LED Светла+Носителот Свеж Со попуст
USB Бела Rechargable LED Светло за Осветлување Дното Светлина Светилка Извор на Биолошки Микроскоп Стерео Микроскоп Бесплатен Свеж Со попуст
2018 Зголемувачот Led Lupa Нови Мини 60X Џеб Микроскоп Накит Зголемувачот Loupe Стакло LED УВ Светлина Сосема Нов Свеж Со попуст
2018 Зголемувачот Led Lupa Нови Мини 60X Џеб Микроскоп Накит Зголемувачот Loupe Стакло LED УВ Светлина Сосема Нов

Пријателски Потсетување : Ве молиме да добијат сини картони пред шопинг!2 018 Зголемувачот Led Lupa Нови Мини

DEN 355.00 590.88
FYSCOPE 0.5 X Barlow Објектив за Индустриски Микроскоп Камера Цел леќа за ZM45 C-ПЛАНИНАТА леќа Свеж Со попуст
FYSCOPE 0.5 X Barlow Објектив за Индустриски Микроскоп Камера Цел леќа за ZM45 C-ПЛАНИНАТА леќа

Ние сме FYSCOPE, и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат некол

DEN 929.00 1548.00
(Брод од ДЕ) Автоматски Црвен Зрак Ротари Ротирачки Ласерски 500m Спектар Само-израмнување на Ротари Ласерски Ниво Далечински Свеж Со попуст
Топла Продажба 30x25 60x12 90x8mm Валута Накит Оценување Loupe 3 Леќа LED Зголемувачот Сосема Нов Свеж Со попуст
Топла Продажба 30x25 60x12 90x8mm Валута Накит Оценување Loupe 3 Леќа LED Зголемувачот Сосема Нов

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Двојно Леќа, една мала и една голема3 вид на леќа со разли

DEN 139.00 139.20
Мини Џеб 5X 45mm Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Стакло Loupe Леќа H02 Свеж
Мини Џеб 5X 45mm Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Стакло Loupe Леќа H02

100% сосема нов и висок квалитет на Виткање зголемувачот џеб стакло со Мала торбичка дизајн, преносни и ле

DEN 61.92
висок квалитет на Ласерски точка индикатор за Ниво Leveler ротација Хоризонтална Вертикална Линија Мерење алатка со Tripod количка Свеж Со попуст
10pcs 20mm 45 степени LED Леќа Рефлектор За 1W 3W Висока Моќност 5W LED Светилка Светлина Свеж
10pcs 20mm 45 степени LED Леќа Рефлектор За 1W 3W Висока Моќност 5W LED Светилка Светлина

Freeshipping!10pcs 20mm 45 степени LED Леќа Рефлектор За 1 W 3 W Висока Моќност 5 W LED Светилка СветлинаДетали за леќа : Ле

DEN 143.52
Најдобар Квалитет на САД Inported ZnSe Дијаметар CO2 Ласерско Сечење Означување на Гравирање Машина Зрак Combiner Свеж
Најдобар Квалитет на САД Inported ZnSe Дијаметар CO2 Ласерско Сечење Означување на Гравирање Машина Зрак Combiner

Најдобар Квалитет на САД Inported Zn Se Dameter CO2 Ласерско Сечење Означување на Гравирање Машина Зрак CombinerЗрак com

DEN 3312.00
MG19161 2x Пластичен Џеб големина бар зголемувачот, лесни Владетел лупа со мм и инчен Мерење на Обем Свеж Со попуст
MG19161 2x Пластичен Џеб големина бар зголемувачот, лесни Владетел лупа со мм и инчен Мерење на Обем

ОбјектотВладетел читање зголемувачотДимензија210*25*12mmТежина / pc52gМ aterialАкриликЗголемување2 XФункција s1)

DEN 243.00 264.00
GOXAWEE 120cm Ласерски Ниво Tripod за Прилагодливи Род Израмнување Меур 5/8 Инчи со Продолжување Род и Прилагодлива Висина на Свеж Со попуст
100X Микроскоп Џеб Валута LED Светло Накит Зголемувачот Леќа Loupe Стакло Нови H02 Свеж
100X Микроскоп Џеб Валута LED Светло Накит Зголемувачот Леќа Loupe Стакло Нови H02

100% сосема нов и висок квалитет на Овој џеб микроскоп е идеален за onthego наука Тоа е 100 X зголемување опсег ш

DEN 237.12
40mm Големи Adjsutable Стерео Дигитална Индустрија Лабораторија Микроскоп Леќа Маса Стојат Двоен Прстен Носителот+100X Зум C-планината Свеж Со попуст
Hilti точка | ласерски | вертикална collimator вертикална точка метар | Hilti ЧАСОТ 2-P Свеж
Hilti точка | ласерски | вертикална collimator вертикална точка метар | Hilti ЧАСОТ 2-P

Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа

DEN 9024.00
Мини призма за вкупно станица. НАЈЛОН рамка. 25.4 mm призма Свеж Со попуст
Мини призма за вкупно станица. НАЈЛОН рамка. 25.4 mm призма

ИнформацииМини призма за вкупно станицаМоже да се Користи за Да се Leica или Topcon Призмата ПолПризмата Кол.

DEN 1538.00 1728.00
AmScope SM745TP 7X-45X Trinocular Зум Стерео Микроскоп Simul-Фокусна Глава Свеж Со попуст
AmScope SM745TP 7X-45X Trinocular Зум Стерео Микроскоп Simul-Фокусна Глава

Карактеристики : 7 X да 45 X Континуирано Зум Зголемување на Моќта 45 степени Склони Trinocular Simulфокусна Глават

DEN 12312.00 12960.00
2017 НОВИ слабовидните рачен зголемувачот Читање зголемувачот Помош, Дигитални Видео Зголемувачот електронски микроскоп 2-25X Свеж Со попуст
5pcs/многу! Полу-Круг Plano-Конвексни 23mm Дијаметар 8мм Висина Оптичко Стакло LED Леќа Рефлектор за Висока Моќност Led диоди Свеж Со попуст
Сите Метални Призмата Постави w/ Перница за вкупно станица анкетирање, ЦРВЕНА ПРИЗМА Свеж Со попуст
Сите Метални Призмата Постави w/ Перница за вкупно станица анкетирање, ЦРВЕНА ПРИЗМА

Сите Метални Призмата Постави w / Перница за вкупно станица анкетирање, ЦРВЕНА ПРИЗМАПризмата Сет со То

DEN 2307.00 2592.00
НОВИ ЖОЛТА 64mm Призма со Алуминиумска Студ (Конец M20) Свеж Со попуст
НОВИ ЖОЛТА 64mm Призма со Алуминиумска Студ (Конец M20)

НОВИ ЖОЛТА 64mm Призма со Алуминиумска Студ (Конец M20)Информации : Призмата Сет со Торба за вкупно станица

DEN 1111.00 1248.00
Од 0,05 ММ Стакло Слајд-Скала за Мерење на Микроскоп Микрометар Калибрација за Микроскоп Фаза Окуларот Цел Леќа Свеж Со попуст