2017 Стилски Нов Материјал За Житни Слама Спортски Шише За Вода Двоен Ѕид Кригла Јапонски Стил DrinkwareJuice Пијалаци Литургија

2017 Стилски Нов Материјал За Житни Слама Спортски Шише За Вода Двоен Ѕид Кригла Јапонски Стил DrinkwareJuice Пијалаци Литургија

DEN 478.56

Свеж

Во магацинот


На ny прашања, ве молиме контактирајте со нас. (Како, на пример, EMS, DHL, fedex, ТНТ)
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди добар превозот услуга.Опис на производот Спецификација за керамички чаши Точка Име 2017 Стилски Нов Материјал за Житни Слама Спортски Шише за Вода Двоен Ѕид Кригла Првенство Јапонски Стил Drinkware Juice Пијалаци Литургија Објектот Нема чај кригла / кафе кригла Материјал за Житни слама Големина 19cm*8cm Тежина / Капацитет 450ml Розова Боја/Зелена/Беж/Сино ОЕМ Повеќе од 1000 КОМПЈУТЕРИ Прифатливо MOQ 1 парчиња секој објект Пакување, Логистика пакување Завршувањето на компресија Тип Сликарство Услуга за Контакт во Рок од 12 часа се Обрне внимание на
Целосно се обновува degradable и храна-безбедно, без тешки метали; машина за миење Садови, микробранова, фрижидер и замрзнувач безбедно.
Повеќе поволни Ако следбеник продавница
. (Оставете порака од aliexpress) ќе одговори на вашата порака во 12hrs. Повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат. Со цел да ви обезбеди најдобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате & нашите превозот фреквенција. Ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение пред вас ќе замине на неутрален или Негативен фидбек оценка негативни повратни информации
3. Ве молиме да ни ме преку "МОИ ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување.
Лесен и Трајни ,180 степени Celsiusheat отпорни. така, некои парцели ќе биде одложен или објектот brokened, но не грижете се за тоа, ако тоа се случи pls контакт со нас, прво, ќе се справи со тоа, Ако не ја прими пратката пред времето на крајот ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе контакт со кина пост за да се провери тоа и потоа да ви ги задоволи решение ќе се носат косата, ако пратката изгубени или предмет brokened на превозот начин, па pls контактирајте со нас ако тоа се случи, Ако примите погрешен точка или не како на објект, или можете да ги примите неисправни производи, pls контактирајте со нас веднаш. Детални Слики
Кафе кригла е обично се користи за пиење топли пијалоци, како што се кафе или чај
Тоа карактеристики специјално дизајниран за големи удобен зафат рачка за да се спречи вас од горење на вашата страна.
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
Во случај, ако не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да ја поднесете вашата оценка. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и локација пост превозот или времето, далечински местото на вашиот престој.
-Направен од врвен квалитет Пченица слама
-Одличен Подарок за Роденден Соработници, Мажи, Жени, Татко, Син, Ќерка, Сопруг или Сопруга
-Обновливи Кафе може да се користи за кафе, чај или било каква течност
-Висок квалитет за печатење за да се обезбеди цитирам зборовите не се лесно да се отстранат
-Да се направи некој насмевка со смешна, симпатична, или изразено уметнички дела
Јас f сакате да се избере express до превозот тоа, ние треба да ви наплатат превозот надомест.

Drinkware Тип: Чаши
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Обликот: Со Капак
Додатоци: Со Никој
Спецификација: 1
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име: HTH РАБОТИЛНИЦА
Број На Модел На: житни слама mugA
Тип: Млеко Филџани
Стил: Краток
Материјал: житни слама
Обликот: Цилиндар
Капацитет: 450ML
Големина: 19cm*8cm
Пакување: Логистика пакување
Услуга: Контакт во Рамките на 12 часа
Употреба: Пијат кафе / млеко / чај / вода
По завршувањето: компресија
ОЕМ: Повеќе од 1000 КОМПЈУТЕРИ Прифатливо
Тип: Сликарство
Функција: Еко-Пријателски,Порибено,Не Превртена

Додатоци на производи

500ml Вода Шише Со Нерѓосувачки Челик Покрие Спортски Млеко Сок од Зеленчук Шише за Вода Преносни Патување Шише за Вода HD0147 Свеж Со попуст
рик и morty кригла филџани кафе првенство канцеларија чај првенство moring млеко чаши купот најдобриот подарок за вашите пријатели Свеж Со попуст
700ml Мојот Шише за Вода Спорт Качување Пластика Мојот Шише за Вода со чај infuser Слободни BPA Директни Пиење Гимнастик Преносни Свеж Со попуст
МЕНЕ.FAM Мода Прекрасна Срце облик на Силиконски Првенство Покрие 11cm Печат Прашина-доказ Може да Клип Лажица Copa Капак Стакло Свеж Со попуст
Топла Продажба!! 200ML/280ML Симпатична Мини Кафе Вакуум Колби Термос Нерѓосувачки Челик Пијат Шише за Вода Termos Termo Чаши Свеж Со попуст
termos 900ml отворено thermocup со Висок капацитет од не ' рѓосувачки челик вакуум термос ми чаша шише termica termo copo вода Свеж Со попуст
termos 900ml отворено thermocup со Висок капацитет од не ' рѓосувачки челик вакуум термос ми чаша шише termica termo copo вода

900ml Висок капацитет отворено термос нерѓосувачки челик вакуум termos ми чаша шише garrafa termica copos termo copo колба t

DEN 1134.00 1303.68
Arshen 300ml Примитивни Пиење Кригла рачно изработени Дрвени Кригла Природен Чај Кафе Пиво Drinkware Кригла Патување Teaware Свеж Со попуст
Нова Мода 1pcs Нови 220ml 300ml 400ml Нерѓосувачки Челик Преносни Кригла Првенство Двоен Ѕид Патување Гимнастик Кафе Кригла Свеж Со попуст
Behogar Прилагодливи Paracord Шише за Вода се Справи со тесно грло Јаже Превозникот Опстанок Рака Безбедност Прстен за Campers Свеж Со попуст
2 мл 60ml персоналните хип колба мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcool Свеж Со попуст
2 мл 60ml персоналните хип колба мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcool

2 мл 60ml персоналните хип колба со Инка мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcoolИме :

DEN 283.00 404.16
Изгради-На Тули Кригла DIY Bulding Блокови Филџани Кафе 350 мл Креативни Drinkware BPA Free кригла Роденден Подароци Tazas Свеж Со попуст
Изгради-На Тули Кригла DIY Bulding Блокови Филџани Кафе 350 мл Креативни Drinkware BPA Free кригла Роденден Подароци Tazas

Опис На Производот : 【Материјал】 : BPA free пластика【Тежина】 : 280g【Капацитет】 : 350ml【Големина】 : 13*10*14 cm【Па

DEN 333.00 664.80
J34 Преносни Пластични Стигнале Виткање Првенство Телескопски Расклопна Отворено Патување Z07 Пад На Превозот Свеж Со попуст
400ML Стаклено Шише за Вода Со Чај Infuser Цедилка Отпорни на Топлина Патнички Автомобил Канцеларија за Пиење Шишиња Teacups Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Метал Drinkware Чаши За Пиво Кафе, Чај Кригла Двоен Ѕид Бамбус Шема Кригла И Купот За Пријател, Љубовник Свеж Со попуст
1 Парче 6oz Пијам и јас ги Знаат Работите Хип Колба од не ' Рѓосувачки Челик Индивидуални Колба Свеж
1 Парче 6oz Пијам и јас ги Знаат Работите Хип Колба од не ' Рѓосувачки Челик Индивидуални Колба

1 Материјал : Не ' Рѓосувачки 2 Количина : 1 парче колба3.Капацитет : 6ozГолемина на Колба : 9.0 Cm 2.0 Cm 10.5 СмПлаќа

DEN 348.96
Дизни 580ml Деца Слама Пластични Шише за Вода BPA Free Tritan Материјал Деца Вода Собори Со Јаже tudent Пешачење Свеж
Дизни 580ml Деца Слама Пластични Шише за Вода BPA Free Tritan Материјал Деца Вода Собори Со Јаже tudent Пешачење

Тужба за канцеларија ,дома ,на патување употреба.Ако сте незадоволни со нашата услуга или објект,или бил

DEN 518.88
BAISPO 600ml Електрични Автоматизација Протеини Shaker Blender Мојот Миксер Шише за Вода Автоматско Движење Надворешна Турнеја Свеж Со попуст
1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w/ Бамбус Капак -SA3 Свеж Со попуст
1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w/ Бамбус Капак -SA3

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ 1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w / Бамбус Капак SA3 Вклучуваат :

DEN 663.00 770.88