90 степени виткање зглоб конверзија 180 степен табела поддршка зглоб плоча сокриени зглоб Заградата

90 степени виткање зглоб конверзија 180 степен табела поддршка зглоб плоча сокриени зглоб Заградата

DEN 475.20

Свеж

Во магацинот

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Гаранција :
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
2) Payan не исходот коментар мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
3) Ако веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
90 степени виткање зглоб конверзија 180 степен табела поддршка зглоб плоча сокриени зглоб Заградата
Долго : 305mm
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Враќање :
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Превозот :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

боја: Црна
Тип: Мебел Зглоб
Материјал: Железо
DIY Материјали: Дрво
Број На Модел На: 305
Страна Панел Дебелина: 1.2
Барел Должина: 305

Додатоци на производи

Кујна се Справува Ynizhure 10pcs 23*30мм Украсни Бронзени Обоени Цинк Легура Една Дупка Јагода Мебел Knob/повлечете/рачка Свеж Со попуст
50Pcs 30 * 22MM Мини овал зглоб антички дрвени вино кутија зглоб рамен зглоб 6 мали дупки со завртки Свеж
50Pcs 30 * 22MM Мини овал зглоб антички дрвени вино кутија зглоб рамен зглоб 6 мали дупки со завртки

Име на производ : Овална Зглоб Зглоб Големина : 30 * 22 MM (Вкупна должина* ширина) Боја : бронзени Материјал :

DEN 575.52
192mm мода делукс сребро злато кристал мебел рачки 128mm 160mm 96mm кристално стакло салон победи кабинет цврсти рачки Свеж
10 Компјутери Гроздобер Кабинет Копчиња и Рачки Шкафот Вратата на Кабинетот Фиока оков за Мебел Антички Месинг Школка Повлече Свеж Со попуст
Ретро Черепот Бронза Копчиња Фиока Салон Knob DIY Шкафот Knob Гроздобер Шик Кујната Кабинет Вратата се Справи со оков за Мебел Свеж Со попуст
Куфер Повлече Прачка Кутија Се Справи Со Фитинг Повлече Прачка Се Справи Со Куфер Утврдат Носителите Кутија Се Повлече Носат Свеж Со попуст
40mm Европа Керамички Вратата Кабинети Шкафот Тикви Копчиња се Справува Повлече Фиока Салон Копчиња Свеж
40mm Европа Керамички Вратата Кабинети Шкафот Тикви Копчиња се Справува Повлече Фиока Салон Копчиња

Карактеристики : Материјал : Керамички+Цинк легура Големина : 40mm x37mm(15(1(1 5 / 8" x1 4 / 8") 5 / 8" x1 4 / 8") 6 / 8" x14 5 / 8") Ти

DEN 143.52
DRELD 12pcs Антички Месинг Кабинет Копчиња И Рачка Накит Кутија Мебел се Справи со Кабинетот Фиока Knob Прстен Мебел Повлече Свеж Со попуст
Туш стаклена врата се справи со мала дупка се справи со бања стаклена врата се справи со цинк легура се справи со Свеж Со попуст
Мазна Нерѓосувачки Челик Т Бар Кујната Кабинет Рачка на Вратата Фиока Притисни Справи со Мебел Kont Должина 50мм-250mm Дијаметар Свеж Со попуст
10PCS KAK ПРЕДВОДЕНА од Кабинетот Зглоб Светлина Универзална Кујна, Спална соба Дневна Соба Шкафот Гардероба 0.25 W Внатрешен Свеж Со попуст
NAIERDI 5pcs Ретро Бронза на Ѕвонење се Справува со Фиока Кабинет Биро Вратата Накит Кутија Повлекува Справи со Гардероба Копчиња Свеж Со попуст
12pcs 20x17mm Мини Пеперутка Шарки Накит за Подарок Вино Кутија Дрво куклена куќа Вратата Зглоб Кабинет Фиока Накит Кутија DIY Свеж Со попуст
BQLZR Сребро 2 Парчиња Воздухот се Пропустливи Вентилација Греење Покрие Мост Форма Плоча Свеж Со попуст
BQLZR Сребро 2 Парчиња Воздухот се Пропустливи Вентилација Греење Покрие Мост Форма Плоча

Функција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува

DEN 374.00 498.24
1x Кол 100mm Модерна Капка Прстен Круг се Справува со Цинк Легура Вратата Стол Софи се Справува Повлекува Кабинет Фиока Повлече Свеж Со попуст
20pcs/многу 27mm Круна Акрилик Мебел Копчиња Транспарентен Кристал Фиока Вади за Детска Соба Кабинет Гардероба Салон се Справи Свеж Со попуст
6Pcs Антички Месинг Метална Етикета на Името на Датотеката за Држачот се Повлече Рамка Рачка За Кутија Случај Мебел Кабинет Свеж Со попуст
50Pcs 56 * 42MM Медиум зглоб антички / овална зглоб / среден дрвени зглоб / Вино рамен зглоб Свеж
50Pcs 56 * 42MM Медиум зглоб антички / овална зглоб / среден дрвени зглоб / Вино рамен зглоб

Име на производ : Овална Зглоб Зглоб Големина : 56 * 42 MM (Вкупна должина* ширина) Боја : бронзени Материјал :

DEN 1055.52
10PCS Кујната Кабинет се Справува со Копчиња Мебел се Справи со Кујна Шкафот Гардероба Кабинет Фиока Повлече Дупка Растојание Свеж Со попуст