1m Полиолефин Топлина Shrinkable Цевка Sleeving 2:1 се Намали Соодносот кол 40mm

1m Полиолефин Топлина Shrinkable Цевка Sleeving 2:1 се Намали Соодносот кол 40mm

5 %

DEN 114.00

DEN 119.52

Свеж

Во магацинот


Многу тенок ѕид цевки добра заштита за температура чувствителни компоненти. Ниска се намали temp ја подобрува ефикасноста на производството. Погоден за разни електрична изолација и поврзувачи на кабли и конектори и широко се применува за поврзување или на крајот-ракување, електрична жица, изолација и искористување на електрична жица, корозија-доказ за метални прачки или цевки, и антена заштита. Многу тенок ѕид цевки добра заштита за температура чувствителни компоненти.
Ниска се намали temp ја подобрува ефикасноста на производството.
Погоден за разни електрична изолација и поврзувачи на кабли и конектори и широко се применува за поврзување или на крајот-ракување, електрична жица, изолација и искористување на електрична жица, корозија-доказ за метални прачки или цевки, и антена заштита.
Име На Производ : Топлина Shrinkable Цевка;
Запаливост : "ФОЛКСВАГЕН" -1
Дијаметар : 40mm
Се Намали Соодносот : 2 : 1
Должина (Прибл.) : 1 M/3.3 Ft;
Боја : Црна
Материјал : Полиолефин;
Тежина : 70g
Пакет Содржина : 1 x Топлина Shrinkable Цевка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Број На Модел На: 2
Тип: Топлина Shrinkable
Материјал: Полиолефин

Додатоци на производи

Пламен retardant Црна спирала бендови дијаметар 4mm 6mm 8мм 10мм Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка Свеж
Пламен retardant Црна спирала бендови дијаметар 4mm 6mm 8мм 10мм Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМног

DEN 31.20
16 метри 1mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм Топлина се Смалуваат Цевки Shrinkable Цевка 2 Боја 8 Големина на Комплет Свеж Со попуст
16 метри 1mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм Топлина се Смалуваат Цевки Shrinkable Цевка 2 Боја 8 Големина на Комплет

dianxiaobao_1dianxiaobao_22 : 1 Топлина се Смалуваат Цевки 2 Color 8 Големина 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 Секој 1 метарОбезбедени вна

DEN 162.00 170.88
100pcs 4.6x200mm 4.6*200mm 4.6mmx200mm Latching Авто-Заклучување Нерѓосувачки Челик Zip Кабел Врзуваат за Заклучување Вратоврска Свеж
1000 Компјутери Бела Пластика Кабел Zip Вратоврска Зацврсти Заврши 60mm x 2mm Свеж
1000 Компјутери Бела Пластика Кабел Zip Вратоврска Зацврсти Заврши 60mm x 2mm

Име На Производ : Кабел Вратоврска;Материјали : НајлонДимензии (Прибл.) : 60 x 2mm / 2.4" x 0.07" (L*W )Боја : БелаТежи

DEN 138.72
3*100mm 1000PCS/Перниче бело и bIack за да изберете veIcro nyIon cabIe врски cabIe жица вратоврска SeIf-Iocking pIastic вратоврска Свеж Со попуст
3*100mm 1000PCS/Перниче бело и bIack за да изберете veIcro nyIon cabIe врски cabIe жица вратоврска SeIf-Iocking pIastic вратоврска

Кликнете форма да го купат она што се заинтересираниПроизвод Големина Боја Пакет ГолеминаКликнете на с

DEN 51.00 57.12
10pcs Бела Најлон Вирус Олеснување Жлезди Конектор PG7 PG9 PG11 PG13.5 PG16 PG19 PG21 PG25 Свеж Со попуст
10pcs Бела Најлон Вирус Олеснување Жлезди Конектор PG7 PG9 PG11 PG13.5 PG16 PG19 PG21 PG25

Спецификации : СТР Серија Пластични Водоотпорен Кабел Жлезда СТР СеријаКабел Жлезда Крајот Капа Модел

DEN 52.80
Целосна големина за заштита на Животната средина Гума Конусна ДУШЕЦИ / не се лизга мат / Без заптивка Свеж
Целосна големина за заштита на Животната средина Гума Конусна ДУШЕЦИ / не се лизга мат / Без заптивка

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

DEN 336.00
100pcs 3мм*100mm Најлон кабел врски, тагови за На Ethernet RJ45 RJ 12 Жица моќ кабел Етикета Мак Свеж
100pcs 3мм*100mm Најлон кабел врски, тагови за На Ethernet RJ45 RJ 12 Жица моќ кабел Етикета Мак

НОВИ PPRODUCTВе молиме да се напомене овој линк само за 3*100 Најлон кабел ОзнакиНаправени од Најлон 66, добра и

DEN 187.20
100PCS PG11 Nylon66 Кабел Жлезди Водоотпорен Ниво 5-10мм Кабел Заеднички Свеж Со попуст
100PCS PG11 Nylon66 Кабел Жлезди Водоотпорен Ниво 5-10мм Кабел Заеднички

Производ Материјали : Најлон пластика, пламен retardant HB ниво Материјалните карактеристики : отпорност, отп

DEN 394.00 414.24
2m ПВЦ Топлина се Намали Цевки Цевка Заврши Комплет За 18650 18500 Батеријата Рамен Круг 18.5 mm Жици Додатоци S18 Капка брод Свеж Со попуст
72pcs 120*12mm Црвената Магија Најлон Обновливи Кабел Врски со Окцето Дупки назад кон назад кабел вратоврска најлон рака кука Свеж Со попуст
100Pcs/торба 3X150MM Авто-Заклучување Бела Црна, Црвена Сина, Жолта Најлон Wire Кабел Поштенски Врски.кабел врски Свеж
10pcs/многу Висок квалитет IP68 M20 x 1.5 за 6-12mm Кабел CE Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Конектор Жлезда Свеж Со попуст
10pcs/многу Висок квалитет IP68 M20 x 1.5 за 6-12mm Кабел CE Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Конектор Жлезда

Имаме 2 бои , Бела и Црна , ве Молиме имајте во предвид она што боја ви треба , ИЛИ ние ќе ги испрати Бела до

DEN 135.00 149.76
М8 Метал водоотпорен конектори за Кабелот за водоотпорен конектори Нерѓосувачки челик глен глава Свеж
1M/лот 3/16inch(5.0 mm) термички топлина се смалуваат цевка се намали дажба 2:1 за wire кабел изолација ракав Свеж Со попуст
1M/лот 3/16inch(5.0 mm) термички топлина се смалуваат цевка се намали дажба 2:1 за wire кабел изолација ракав

Производи име : топлина се смалуваат цевки 2 : 1 серијаНапомена : оваа серија има бела црна, црвена во жолт

DEN 50.00 50.40
10pcs трговија на Големо врски 25*400mm кабел лента за Обновливи Кабел Врски назад кон назад кабел вратоврска јамка кука најлон Свеж Со попуст
1 МЕТАР/ЛОТ 2:1 Црна Боја 18mm 20mm 22mm 25мм 28mm 30мм 35mm 40mm 45mm 50mm Топлина се Смалуваат Цевки Цевка Свеж Со попуст
1 МЕТАР/ЛОТ 2:1 Црна Боја 18mm 20mm 22mm 25мм 28mm 30мм 35mm 40mm 45mm 50mm Топлина се Смалуваат Цевки Цевка

Се намали температурата опсег : 90~120°CТемпературата на работа опсег : 55125°CРадијална се намали Соодносот :

DEN 90.72
Бесплатен превозот 10M Rohs Црвено 2:1 кабел ракав 8mm/10ММ топлина се смалуваат цевка Жица Црвено топлина се смалуваат цевки Свеж Со попуст
150PCS Полиолефин 2:1 Заврши Својата Топлина се Смалуваат Цевки Изолирани Топлина Shrinkable Пламен Retardant Wire Кабел Ракав Свеж Со попуст
PG9 Кабел Жлезда Конектор Водоотпорен Најлон Пластични 100PCS за 4-8мм Кабел CE висок квалитет Топла Продажба IP68 Свеж Со попуст
PG9 Кабел Жлезда Конектор Водоотпорен Најлон Пластични 100PCS за 4-8мм Кабел CE висок квалитет Топла Продажба IP68

Производ Материјали : Најлон пластика, пламен retardant HB ниво Материјалните карактеристики : отпорност, отп

DEN 288.00 302.40
100PCS 3 x 200mm (Вистински ширина: 2.1 мм ) 3*200mm 3x200 Најлон Пластични Кабел Врски Zip Зацврсти Жица Заврши Рака Бесплатен Свеж Со попуст
Fixmee 10pcs/Многу Црвени Налепница Најлон Магија Рака Lipo Батеријата 2*20cm Лента Fastener Обновливи Кабел Вратоврска Заврши Свеж Со попуст