5Pcs 8-12mm Сферични Главата Дијамант Мелење Малку Сет Обложени Ротари Брус Jade Резба Накит Алатки Камен за Dremel Додатоци

5Pcs 8-12mm Сферични Главата Дијамант Мелење Малку Сет Обложени Ротари Брус Jade Резба Накит Алатки Камен за Dremel Додатоци

6 %

DEN 360.00

DEN 383.52

Свеж

Во магацинот


5 Pcs Дијамант Обложени 8-12mm Кол Сферични Главата Монтирани Поени Мелење Малку 3мм месо тело Код 80 F/100 F/120 F*3
Спецификација : Раководител Облик : Сферични, Круг Топката Форма Материјал : Метал, Дијамант Боја : Сребро Тон Количина : Само 5 Pcs Глава Дијаметар : 8mm /10мм /12mm , ве молиме изберете Глава Дијаметар што сте потреба
Глава Дијаметар
Месо тело дијаметар
Вкупна должина
Ронки
Количина
Кодот
8мм (5/16")
3мм(блиску до 1/8")
60mm
150 Медиум
5 Pcs
80 F*3
10мм (3/8")
3мм(блиску до 1/8")
80mm
150 Медиум
5 Pcs
100 F*3
12mm (15/32")
3мм(блиску до 1/8")
80mm
150 Медиум
5 Pcs
120 F*3
Опис : Цилиндрични совет, дијамант обложени главата. Може да се инсталира на електронски мелница, виси мелница и рака електрични вежба (не се вклучени овде). Се користи за sculpturing, облекување, прецизност мелење и внатрешни мелење карбид во керамика, стакло, скапоцен камен, алуминиумски и многу други абразивни материјали.
Редовен Воздушен поштенски од Кина во Светот е БЕСПЛАТНА и трае 10-30 дена испорака до вашиот дом
Ние ќе испрати вашата нарачка во рок од 1-2 дена по плаќање е примена и да се расчисти. Ве молиме да ги споделите со нас, ако сте во потрага за други додатоци или хардвер. Треба да имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме директно.
Ние Може да се Листа која Било Големина & Количина Од Овој Производ : Глава дијаметар од 0.8 mm до 40 мм
Во комбинација превозот попусти : Одземање износ од секој дополнителен објект : . Превозот Попуст


боја: Глава Дијаметар 8мм, Глава Дијаметар 10мм, Глава Дијаметар 12mm
Тип: Абразивни Блок
Број На Модел На: 80F/100F/120F-3
DIY Материјали: Облицовка
Бренд Име: joiner
is_customized: Yes
Големина: (8-12)*3mm

Додатоци на производи

20 компјутери 2/50mm Roloc Мелење Диск Размавта Тркала + Држачот за Метал Заврши Ударна Моќ Алатка Свеж Со попуст
20 компјутери 2/50mm Roloc Мелење Диск Размавта Тркала + Држачот за Метал Заврши Ударна Моќ Алатка

Ви благодариме ! Добредојдовте да се распрашува со нас за крај решение и повеќе сродни производи ! Покра

DEN 806.00 806.40
Fixmee 10 Компјутери Влажна и Сува Хартија Sandpaper Одделение 120 - 2000 Ронки Водоотпорен Свеж Со попуст
Fixmee 10 Компјутери Влажна и Сува Хартија Sandpaper Одделение 120 - 2000 Ронки Водоотпорен

Карактеристики : Ова е исклучително високо квалитетни материјали Идеален за DIY или Индустриски апликац

DEN 281.00 379.20
1-3/8 35mm Ротари КОСИ Главата Дијамант BRAZED Профил Тркала Рутер Рутирање Камен Крупен Чакал 60 Мермер Гранит Стакло Рок Плочка Свеж Со попуст
75-200mm Жолта Памук Lint Ткаенина за Чистење на Тркалото на Злато Сребрен Накит Огледало Полирање Тркала 4mm Внатрешна Дупка Свеж Со попуст
5X 16/30/40/50mm Дијамант Сечење Дискови & Вежба Малку месо тело За Ротари Алатка Нож Свеж Со попуст
5X 16/30/40/50mm Дијамант Сечење Дискови & Вежба Малку месо тело За Ротари Алатка Нож

Сосема нов и висок квалитет на никел врзани ДијамантОвие голема брзина Дијамант обложени сечење дисков

DEN 48.00 58.56
Супер Острат Острилка Рубин масло камен Острило 3000 за Нож Агол Упатство Свеж Со попуст
Супер Острат Острилка Рубин масло камен Острило 3000 за Нож Агол Упатство

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Quanlity Супер Тешко,Отпорност на Триење,Не капка згура Може да сораб

DEN 250.00 312.00
3pc Дијамант Sharpeners Острат Брус Блок Поставен Камен Острило Кујнски Нож Coarse180 Medium260 fine360 Ронки Ножици Chisels Свеж Со попуст
3pc Дијамант Sharpeners Острат Брус Блок Поставен Камен Острило Кујнски Нож Coarse180 Medium260 fine360 Ронки Ножици Chisels

Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош Ако нема одговор во рок од 24 Часа(ра

DEN 281.00 312.00
2 парчиња 1/4 Окно Монтирани Чистење Мелење Тркала за Бои Рѓа Отстранување Ударна Моќ Алатки Свеж Со попуст
2 парчиња 1/4 Окно Монтирани Чистење Мелење Тркала за Бои Рѓа Отстранување Ударна Моќ Алатки

PS : DHL или други изразат може да наплати повеќе увозни давачки за некои Европски Земји, како што се Шпаниј

DEN 475.00 475.20
2 парчиња Пен-во облик на Абразивни Жица Полирање Четка OD25mm * 6mm месо тело Најлон Жица Четка Свеж
2 парчиња Пен-во облик на Абразивни Жица Полирање Четка OD25mm * 6mm месо тело Најлон Жица Четка

Ние го цениме вашиот позитивен фидбек Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски дос

DEN 475.20
Кујнски Нож Ruixin Апекс Про молив острилка замена воденичен камен Полирање острило 240-10000 Ронки Рубин Масло Свеж Со попуст
Кујнски Нож Ruixin Апекс Про молив острилка замена воденичен камен Полирање острило 240-10000 Ронки Рубин Масло

Острат Воденичен Камен Острило Полирање Камен Ронки 2403000 Острилка Систем Graver Острат АлаткаВе молиме об

DEN 1368.00 1609.44
Combiubiu 7pcs 22/25/32/35/44/50mm Метал ХСС Кружни пили Челик Сечилото Машини за Сечење Дискови +1 Прачка За Dremel Ротари Свеж
12 парчиња/пакет Избрани Дијамант Рамен Склони Датотеки Рака Мелење Поправка на цврст Метал Свеж
12 парчиња/пакет Избрани Дијамант Рамен Склони Датотеки Рака Мелење Поправка на цврст Метал

Должина : 180mm Ефективни битови : 50mm Ширина : 10мм, 7mm, 5mm, 2mm Примена : За тврд материјал, облекување, мелење, debu

DEN 667.20
50 4 Професионални Влажни/Сува Гранит Конкретни Мермер Дијамант Полирање Влошки roloc диск dremel burs пескарење четка Диск Свеж Со попуст
Jrealmer 10pcs 2.35 mm месо тело Круг Топката Дијамант Burrs битови Dremel Брус Ротари Алатка Стоматолошки Гравирање Гравирање Свеж Со попуст
125x5x22.2x3mm КАРБИД СИНЏИР видов острат тркала,мелење тркала за синџир видов.Рамно тип,Смола бонд. Свеж
125x5x22.2x3mm КАРБИД СИНЏИР видов острат тркала,мелење тркала за синџир видов.Рамно тип,Смола бонд.

Нашите производи се главно извезуваат во САД, Европа, Југоисточна Азија, Океанија, Средниот Исток, Источ

DEN 763.20
8 парче Кујнски Нож Апекс Про Молив острилка Острат воденичен камен Полирање острило 240-10000 Ронки Graver oilstone Свеж Со попуст
8 парче Кујнски Нож Апекс Про Молив острилка Острат воденичен камен Полирање острило 240-10000 Ронки Graver oilstone

Answer : ___________________________ Note : ова е 8 парче цена .Ако каменот од базата ,ве молиме да користите лепак да се држи

DEN 1225.00 1441.92
DIATOOL 4 Инчен М14 Протнете Гумена Backer Sandpaper Држачот За Полирање Влошки Пескарење Подлога Диск Мека 100mm Поддршка Влошки Свеж Со попуст
40PCS/Set Електрична Мелница Делови на Хардвер Алатки Мелење DIY Полиран Сечење Полирање Гравирање Електрични Ротациони Алатка Свеж Со попуст
1PC 180 400 800 1500 2000 3000 Ронки Острило Нож Острат Камења За Кујнски Нож Мелење Алатки Нож парична Казна Свеж Со попуст
1PC 180 400 800 1500 2000 3000 Ронки Острило Нож Острат Камења За Кујнски Нож Мелење Алатки Нож парична Казна

Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси Острат Камења За Острилка ПрофесионалниГолеми

DEN 95.00 144.00
150x12mm дебелина дијамант abasive мелење тркала за острење карбид алатки,мелење тркала производство, Свеж
150x12mm дебелина дијамант abasive мелење тркала за острење карбид алатки,мелење тркала производство,

Ние ја проверите на рамност степен да се види дали тоа е до стандард.Купувачот ќе биде одговорен за такс

DEN 1416.00
500 4 инчен Професионални Влажни/Сува Гранит Конкретни Мермер Дијамант Полирање Влошки Диск Сандер Подлога Свеж Со попуст
500 4 инчен Професионални Влажни/Сува Гранит Конкретни Мермер Дијамант Полирање Влошки Диск Сандер Подлога

* Во други земји : со 2535 работни дена(3549 дена).Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 2448

DEN 103.00 121.44
Нови Пристигнување Челик Жица Тркала Четки за Dremel Додатоци За Ротари Алатки Т-облик Нерѓосувачки Челик Жица Четка Свеж Со попуст
10pcs 125mm 5 Кука Јамка Пескарење Дискови 8 Дупка Sandpaper Влошки Поставите 40Grit-3000Grit Сандер Диск Полирање Абразивни Свеж Со попуст
RUITOOL 3*30мм Пескарење Диск Размавта Мелење Тркала 80 Чакал и Песок Хартија Полирање Тркала За Dremel Додатоци Ротари Алатки Свеж Со попуст
Бела/Жолта Памук Lint Ткаенина за Чистење Тркала 4-12 Злато Сребрен Накит Огледало Полирање Тркала 12mm Внатрешна Дупка 50 Слоеви Свеж Со попуст
DRELD 25Pcs Dremel Додатоци 2.35 mm месо тело Полирање Тркала Mandrels Сечење Cut-off Тркала Држачот за Ротари Алатки Врска Свеж Со попуст
DRELD 25Pcs Dremel Додатоци 2.35 mm месо тело Полирање Тркала Mandrels Сечење Cut-off Тркала Држачот за Ротари Алатки Врска

торба торба торба торбаОпис На ПроизводотКарактеристики 100% Сосема нов и висок квалитет Mandrel за Волна по

DEN 168.00 223.20