2017 Lastest Музика Сала Пасивни Стерео 4-ВО-1-ОД РКА Аудио Splitter / Switcher Селектор DIY Бесплатен Превозот

2017 Lastest Музика Сала Пасивни Стерео 4-ВО-1-ОД РКА Аудио Splitter / Switcher Селектор DIY Бесплатен Превозот

10 %

DEN 2592.00

DEN 2880.00

Свеж

Во магацинот

Стерео 4-ВО-1-ОД РКА Сигнал Текст Аудио Splitter/Switcher Пасивен уред, Едноставна и не мора да се грижите за звучен ефект, чиста DIY рачно заварување. 4-ВО-1-OUT погоден за еден канал влезна моќност засилувач, активни звучници, или пак 1-IN-4-НАДВОР за дебагирање на опрема и направи Аудио извор разлика од Лево и Десно канали на земјата, погоден за различни аудио атмосфера позлатени РКА Приклучок, сребро-обложено вклучите, контактирајте со отпор е на исклучително ниско Големина : (W)150×(H)70×(D)100 mm / Тежина : 0.56 Кг Пакет се вклучуваат : 1× Аудио Switcher
Подолу е поинаква верзија аудио switcher, ако сакате, ве молиме проверете во нашата продавница .

Пакет: Yes
Бренд Име: Nobsound
Максимална Моќност По Канал: 10W
Канали: 2 (2.0)
Тип: Професионални Засилувач

Додатоци на производи

Aiyima OLED Музика Аудио Спектар Индикатор Десктоп MP3 PC Засилувач Брзо Прилагодливи AGC Режим на 15 Ниво Свеж
Aiyima OLED Музика Аудио Спектар Индикатор Десктоп MP3 PC Засилувач Брзо Прилагодливи AGC Режим на 15 Ниво

Нормален режим : 1 Поддршка 32 Hz20 KHz прецизност издржам, и во 10 Hz20 KHz спектар на сигналот може да бидат прика

DEN 2063.52
2x50W TPA3116D2 Dual Channel Дигитални Стерео Засилувач Одбор DC 4.5-27V Класа D Свеж
2x50W TPA3116D2 Dual Channel Дигитални Стерео Засилувач Одбор DC 4.5-27V Класа D

Производ Вовед : 1.Име : 50 W*2 двојна песна дигитален засилувач одбор 2.Модел : XY502 3.Напојување Напон : DC 4.527 V 4

DEN 244.80
JINSHENGDA НОВ Висок Квалитет 20W 12V Мини Hi-Fi Засилувач Бустер Радио MP3 Стерео За Автомобил, Мотоцикл Домашен Компјутер Свеж Со попуст
IRS2092 моно засилувач одбор (DC моќност) 350W засилувач одбор Користење на оригиналните IRS2092, IRFB4227 Свеж Со попуст
IRS2092 моно засилувач одбор (DC моќност) 350W засилувач одбор Користење на оригиналните IRS2092, IRFB4227

Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни

DEN 1254.00 1458.24
Нова 2 Каналот L150W 200W MOSFET IRFP250*12 FET Моќност засилувач заврши одбор Свеж
Нова 2 Каналот L150W 200W MOSFET IRFP250*12 FET Моќност засилувач заврши одбор

Параметарот : Излезна моќност : 150 W 8 R DC + / 63 VНиска дисторзија : 0.015%, 1 KHz, 20 WВисок моменталната способност :

DEN 2399.52
PCB Одбор Дебело Стакло Влакна Одбор Тест Одбор Изолација Одбор 20CM*30CM 200MM*300ММ 1Piece Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
PCB Одбор Дебело Стакло Влакна Одбор Тест Одбор Изолација Одбор 20CM*30CM 200MM*300ММ 1Piece Бесплатен Превозот

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

DEN 385.00 413.76
PAPRI Тефлон OCC сребрена жица + OCC бакарна жица ткаење кабел за DIY HIFI Аудио ЗАСИЛУВАЧ Слушалки Слушалка Слушалки надградба Свеж Со попуст
4PCS D30x13mm Црни Алуминиумски Monitor Звучник Кабинет Плочата Изолација Нозе Подлога Слободен брод Свеж Со попуст
4PCS D30x13mm Црни Алуминиумски Monitor Звучник Кабинет Плочата Изолација Нозе Подлога Слободен брод

4 PCS D30x13mm Црни Алуминиумски Monitor Звучник Кабинет Плочата Изолација Нозе ПодлогаДимензии : Дијаметар 30мм *

DEN 547.00 576.00
1pcs Оригинални АЛПИТЕ Моторни Potentiometer 2X50KA ( RK16812MG04YA ) се Справи со L:20mm Свеж
1pcs Оригинални АЛПИТЕ Моторни Potentiometer 2X50KA ( RK16812MG04YA ) се Справи со L:20mm

( Забелешка : стандардна цена е за 1pcs само.!! )RK16812 MG04 YAНаправен во Јапонија.Вредност : 2 X 50 KAСе справи со дол

DEN 648.00
TDA8954 Класа D 2.0 канал 210W+210W висока моќност дигитален засилувач одбор Надвор TDA8920 / TDA8950 / TDA7294 / LM3886 Свеж Со попуст
TDA8954 Класа D 2.0 канал 210W+210W висока моќност дигитален засилувач одбор Надвор TDA8920 / TDA8950 / TDA7294 / LM3886

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го и

DEN 1155.00 1343.04
AV-688B 600W канал 5 засилувач професионални дигитални Караоке домашно кино засилувач / HiFi засилувач Свеж Со попуст
AV-688B 600W канал 5 засилувач професионални дигитални Караоке домашно кино засилувач / HiFi засилувач

Засилувач воведеДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати н

DEN 3206.00 3728.64
1PC 6X4(Врв) ДА 6Z4(Дното) 7Pins ДА 7Pins Електрони Цевка Штекер DIY Аудио Вакуум Цевки Адаптер Приклучок Конвертор Бесплатен Свеж Со попуст
Aiyima PT2399 Дигитални Микрофон Засилувач Одбор Караоке Reverberation Одбор Караоке РЕД Засилувач Модул Двојна AC12V Свеж
Marsnaska Нов Висок Квалитет DC 12V 24V 120W*2 TPA3116 D2 Dual Channel Дигитални Моќ Аудио Засилувач Одбор Свеж Со попуст
Marsnaska Нов Висок Квалитет DC 12V 24V 120W*2 TPA3116 D2 Dual Channel Дигитални Моќ Аудио Засилувач Одбор

Опис : Одборот пред се соочуваат со IC да се подобри текст чувствителност, highdefinition квалитет на звукот.Мак

DEN 343.00 394.56
220V AV-338A 200W+200W C5198 Моќ цевка канал 5 Дигитални апарати за Домаќинство засилувач Караоке РЕД засилувач USB аудио засилувач Свеж Со попуст
MiraScreen OTA тв стап Android Паметни тв HDMI Dongle EasyCast Безжичен Приемник DLNA Airplay Miracast Airmirroring Chromecast Свеж Со попуст
MiraScreen OTA тв стап Android Паметни тв HDMI Dongle EasyCast Безжичен Приемник DLNA Airplay Miracast Airmirroring Chromecast

Опис : На Mira Screen WiFi Екранот Приемник е Специјални Уреди за да ја вашиот проект Smart Phones / Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 610.00 762.24
Моќност Засилувач Одбор TDA7492P Bluetooth Аудио Приемникот Одбор 2x25W Мини Моќност Засилувач DIY Dual Channel Свеж Со попуст
Моќност Засилувач Одбор TDA7492P Bluetooth Аудио Приемникот Одбор 2x25W Мини Моќност Засилувач DIY Dual Channel

Спецификации : Моќност : 2.1 Интерфејс DC 1025 V напојување (со обратна сила заштита) Аудио влез : Bluetooth приемни

DEN 324.00 449.28
Собрани LS37 цевка фоно фаза MM & MC двоен влез Свеж Со попуст
Собрани LS37 цевка фоно фаза MM & MC двоен влез

Опис на производот LS37 цевка MC, ММ фоно одбор линија од сад VTL, четири 12 A*7 компоненти PCB големина : 220 MM × 155 MM

DEN 4332.00 4560.00
Aiyima 1pc JLH 1969 класа засилувач Одбор висок квалитет PCB МОТ/2N3055 Diy Колекции Свеж
Aiyima 1pc JLH 1969 класа засилувач Одбор висок квалитет PCB МОТ/2N3055 Diy Колекции

1416033537631515Deacription : Забелешка : МОТ / 2 N3055 е ued,но работат добро! ви благодариме! Ве молиме имајте во предвид п

DEN 840.00
ГД-ДЕЛОВИ на СМС 8pin Octal Тефлон Цевка Приклучоци ЗА KT88 EL34 6SN7 GZ34 5881 6V6 5U4G 6550 6SJ7 350B 5691 6336 EL37 Гроздобер Свеж
ГД-ДЕЛОВИ на СМС 8pin Octal Тефлон Цевка Приклучоци ЗА KT88 EL34 6SN7 GZ34 5881 6V6 5U4G 6550 6SJ7 350B 5691 6336 EL37 Гроздобер

Бренд нови СМС 8pin тефлон цевка socketМашински Злато позлатен OFC игличкиМатеријал : тефлонRo Hs компатибиленП

DEN 1272.00
DIY Проекти Аудио Запис Лента/Tag Одбор/Бедем Одбор позлатени coppe 150x60x2mm 75holes 1Piece Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
DIY Проекти Аудио Запис Лента/Tag Одбор/Бедем Одбор позлатени coppe 150x60x2mm 75holes 1Piece Бесплатен Превозот

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

DEN 668.00 953.76