Учење Универзален Далечински управувач за ТВ,STB,DVD,ДИГИТАЛНА,HIFI, 21Keys голема копчето со светлото лесна употреба за постар

Учење Универзален Далечински управувач за ТВ,STB,DVD,ДИГИТАЛНА,HIFI, 21Keys голема копчето со светлото лесна употреба за постар

DEN 172.32

Свеж

Во магацинот


За Повратни Информации :
1. ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛАМ!! 1. Особено поштенски код. Ние ќе ви испратиме нова замена или враќање на пари, ако дефектот е точно. Ако примите скршени објект, ни испратите фотографија, ќе се добие целосна наплата immediatetly.Ако не ја добиете вашата пратка во рок од 35 дена, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор, ако не го добијат производот во 60days(Бразил е 90days), можете да побарате за целосно враќање на средствата. Повратни информации е многу важно за нас. Тоа е навистина добар подарок за вашиот дедо/баба или други стари лица.
Пакет
Polybag со англискиот јазик прирачник. Без бришење на поставување време на промена на батериите. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени во рамките на гарантниот период .

боја: Црна
Број На Модел На: ТМ-21T
Употреба: Универзална,Аудио / Видео Плеери,ТВ
Пакет: Yes
Канал: 1
Поддршка СТАН: No
Безжична Комуникација: IR
Бренд Име: МАЛКУ ПОМАГАЊЕ
Фреквенција: Инфраред
Димензии: 184x48x25mm
Осветлување: backligh на секое копче
Батеријата: 2xAAA (не се вклучени)
Стандард: ROHS/CE/ISO9001
Функција: Копирање на кодот од други далечински управувач
Гаранција: 1 година
користат за: Научете ТВ/ДВД/ДИГИТАЛНА/ВИДЕО/СА/HIFI

Додатоци на производи

далечински управувач погоден за sony тв РМ-YD040 РМ-YD033 РМ-YD034 РМ-YD035 KDL32EX500 KDL55HX729 KDL40EX723 LED TV Свеж
далечински управувач погоден за sony тв РМ-YD040 РМ-YD033 РМ-YD034 РМ-YD035 KDL32EX500 KDL55HX729 KDL40EX723 LED TV

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

DEN 179.52
20PCS/МНОГУ IRG4PH40UD G4PH40UD ДА-247 / IRG4PH50SPBF G4PH50S / IRFP4668 IRFP4668PBF / IRFP4868 / IRFPS40N50L Свеж
20PCS/МНОГУ IRG4PH40UD G4PH40UD ДА-247 / IRG4PH50SPBF G4PH50S / IRFP4668 IRFP4668PBF / IRFP4868 / IRFPS40N50L

Производ линкови на пет модели, соодветно.Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на

DEN 1632.00
20PCS/МНОГУ 2SA1695 A1695 ДА-3P / 2SD2390 D2390 ДА-3P / IXTH20N60 ДА-247 / STW26NM60N ДА-247/ 2SK1050 K1050 ДА-3P Свеж Со попуст
20PCS/МНОГУ 2SA1695 A1695 ДА-3P / 2SD2390 D2390 ДА-3P / IXTH20N60 ДА-247 / STW26NM60N ДА-247/ 2SK1050 K1050 ДА-3P

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

DEN 871.00 916.80
A/C контролер клима уред клима уред далечински управувач погоден за midea fantasia r05/bge rm05/bg(t)e-носител r05/bgce Свеж Со попуст
A/C контролер клима уред клима уред далечински управувач погоден за midea fantasia r05/bge rm05/bg(t)e-носител r05/bgce

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

DEN 191.52
A/C контролер клима уред клима уред далечински управувач погоден за CHIGO ЕЛЏИН (zh/lt-01 Свеж
A/C контролер клима уред клима уред далечински управувач погоден за CHIGO ЕЛЏИН (zh/lt-01

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

DEN 85.92
далечински управувач за проектор acer P1163 X112 X110P X1161P X1161PA X1261P X1163N X1263 D110 Свеж
далечински управувач за проектор acer P1163 X112 X110P X1161P X1161PA X1261P X1163N X1263 D110

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

DEN 287.52
За Конзул Сплит И Преносни клима уред Далечински Управувач DG11D3-01 (4 парчиња/многу) Свеж Со попуст
За Конзул Сплит И Преносни клима уред Далечински Управувач DG11D3-01 (4 парчиња/многу)

Нови Пристигнување !!Овој далечински управувач DG11 D301 е замена и компатибилен заКонзул и други брендови'

DEN 840.00 1679.04
20PCS/МНОГУ K100E08N1 TK100E08N1 ДО 220 / IXTP08N100D2 / IXFP130N10T2 / IXTP3N100P / IXTP170N075T2 Свеж Со попуст
20PCS/МНОГУ K100E08N1 TK100E08N1 ДО 220 / IXTP08N100D2 / IXFP130N10T2 / IXTP3N100P / IXTP170N075T2

Производ линкови на пет модели соодветноСекој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на к

DEN 625.00 657.60
климатизација клима уред далечински управувач за hitachi рм-8021y СИТЕ МОДЕЛ МОЖЕ да се КОРИСТИ Свеж
климатизација клима уред далечински управувач за hitachi рм-8021y СИТЕ МОДЕЛ МОЖЕ да се КОРИСТИ

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

DEN 191.52
1pcs клима уред за климатизација ХА-315 далечински управувач Погоден за YORK R91/BGCE R91/BGE R92/BGCE R92/BGE Свеж
1pcs клима уред за климатизација ХА-315 далечински управувач Погоден за YORK R91/BGCE R91/BGE R92/BGCE R92/BGE

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

DEN 114.72
климатизација клима уред далечински управувач за panasonic A75C2560 A75C3680 A75C3751 A75C3863 A75C4162 A75C2550 a75c4165 Свеж
климатизација клима уред далечински управувач за panasonic A75C2560 A75C3680 A75C3751 A75C3863 A75C4162 A75C2550 a75c4165

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

DEN 191.52
висок квалитет duplicator DITEC GOL4 433mhz roling код за Далечински Управувач Предавателот гаражни врати Портата Свеж
висок квалитет duplicator DITEC GOL4 433mhz roling код за Далечински Управувач Предавателот гаражни врати Портата

Бидете сигурни дека тие имаат директен контакт2)Кликнете и држете 1 копчето на вашиот оригиналниот дале

DEN 667.20
Висок квалитет копија 868.3 mhz Marantec далечинска контрола Свеж Со попуст
Висок квалитет копија 868.3 mhz Marantec далечинска контрола

Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас Фреквенција : 868.Батерија : 12 V / Тип : 23 На (вкл

DEN 645.00 806.40
Голема Моќ DC 9V RF 433Mhz Безжичниот Далечински Управувач Предавателот Модул за Полнење за Arduino РАКА Започне Растојание Свеж Со попуст
433Mhz Безжични RF Superheterodyne Декодирање Приемник Предавателот Модул Комплет за Автомобил далечински управувач вратата Свеж Со попуст
Позадинско осветлување T6 2.4 G Лета во Воздух глувчето Безжична тастатура & touchpad Далечински Управувач за Android Паметни Свеж Со попуст