OHSEN Дете Види Симпатична Децата Часовници, Спортски Аларм Гледајте Унисекс Момчиња Часовник Гумени Бендот Децата Дигитален LED рачни часовници Relojes

OHSEN Дете Види Симпатична Децата Часовници, Спортски Аларм Гледајте Унисекс Момчиња Часовник Гумени Бендот Децата Дигитален

50 %

DEN 342.00

DEN 683.52

Свеж

Во магацинот

Детали Случај материјал : Пластични Случај Дијаметар(cm) : 3.8 cm/1.482 инчен Случај дебелина(cm) : 1.5 cm/0.585 инчен Бенд боја : Покаже како слика Бенд должина(cm) : 22.5 cm/8.775 инчен Бенд width(cm) : 1.7 cm/0.663 инчен Главни Карактеристики-Нов модел со висок квалитет -Дигитален : Час, минута, секунда, часот, месец, датум, денот -12/24 часовен формат -Алармот и час свири функција-Специјален дизајн со хронограф (стоперка) во 0.01 секунда ''increment '' - Дополнителни LCD назад светло функција за да се прикаже времето јасно е дека во темнината -На водоотпорен длабочина е до 50 M (Не притиснете било кое копче во вода) -Точност : ±15 секунди месечно Компонента се Вклучени : Спорт Зглоб Види x 1 Прирачник за Корисникот x 1

Тип На Објект: Дигитални Рачни Часовници
Функција: Назад Светлина,Аларм,Отпорен на Вода,Хронограф,Шок Отпорни,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Плива,LED дисплеј,Нуркач
Бендот Должина: 22.5 cm
Движење: Дигитални
Бендот Ширина: 17mm
Стил: Fashion & Неврзан
Кутии & Случаи Материјал: Нема пакет
Бренд Име: OHSEN
Случај Материјал: Пластични
Број На Модел На: 1508
Бендот Материјал Тип: Гума
Случај Обликот: Круг
Отпорност На Вода Длабочина: 5Bar
Затворач Тип: Тока
Dial Прозорец Материјал Тип: Акрилик
Случај Дебелина: 15mm
Пол: Деца
Dial Дијаметар: 38mm

Додатоци на производи

Децата Телефон GPS Позиционирање Види 1.22 инчен Колор Екран на Допир, WIFI СОС Smart Watch Бебе Q80 Q50 Q60 Најдете Допир Smartwatch Свеж Со попуст
Дизни Бренд Мики Маус Жените Часовници Дами Мажи кожа Часовници Кварц Деца Часовници за девојки и момчиња Оригинален Подарок Свеж Со попуст
До 2015 Нов Повик Види Вилис Часовници Мода Види За Жените Мини 10m Отпорен на Вода за Деца Зглоб Види-1175 Свеж Со попуст
До 2015 Нов Повик Види Вилис Часовници Мода Види За Жените Мини 10m Отпорен на Вода за Деца Зглоб Види-1175

Висок квалитет на децата види, 30 водоотпоренВе молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве моли

DEN 190.00 210.72
НОВ Бренд Вилис жените види водоотпорен часовници кварц смола модни дами види детето желе часовници жените рачни часовници Свеж Со попуст
3D Цртан филм Крокодил Дизајн Аналогни Бенд Малку Момчиња Девојчиња Деца Зглоб Деца Часовници,Водоотпорен Свеж Со попуст
3D Цртан филм Крокодил Дизајн Аналогни Бенд Малку Момчиња Девојчиња Деца Зглоб Деца Часовници,Водоотпорен

Врвен квалитет,конкурентна цена,брза&Бесплатен превозот,најдобрите и навремена Услуга,100% Задоволство!!

DEN 272.00 418.08
Соларна Енергија Спорт Види Мажите Електронски LED Часовници Војската Отворено се Види SKMEI Бренд Жените рачен часовник Digital Свеж Со попуст
2017 Бонбони Боја на Мажите Жените се Види Гума LED деца Часовници Датум Хривнија Дигитални Спортски рачен часовник за студентот Свеж Со попуст
Висок Квалитет На Нов Бренд Корејски Harajuku Мода Жените Водоотпорен Спортски Желе Деца Види Момчиња Девојчиња Деца Кварц Види Свеж Со попуст
SKMEI Бренд Деца Часовници Деца Спортски Цртан филм Види За Девојки и Момчиња Гумена Рака Децата Кварцен Дигитален LED рачни Свеж Со попуст
Диносаурус Цртан Филм Tyrannosaurus Rex Јура Т-Рекс Шема Деца Деца Спорт Бебе Подарок Аналогни Кварц Зглоб Види Свеж Со попуст
Диносаурус Цртан Филм Tyrannosaurus Rex Јура Т-Рекс Шема Деца Деца Спорт Бебе Подарок Аналогни Кварц Зглоб Види

ОписСостојба : НоваСтил : СпортотПол : Деца, БебеСлучај Дијаметар (стан) : 3.3 cmСлучај Дебелина(стан) : 1cmСлу

DEN 118.00 230.40
DC Универзумот Флеш Суперхерој Кожа Бенд Момче Дете Мода Види Зглоб Свеж Со попуст
DC Универзумот Флеш Суперхерој Кожа Бенд Момче Дете Мода Види Зглоб

3Ве молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задов

DEN 143.00 158.40
Малку Момчиња Девојчиња Деца Зглоб Деца Часовници,Цртан филм Камион 3D Дизајн Аналогни Бенд Свеж Со попуст
Малку Момчиња Девојчиња Деца Зглоб Деца Часовници,Цртан филм Камион 3D Дизајн Аналогни Бенд

Врвен квалитет,конкурентна цена,брза&Бесплатен превозот,најдобрите и навремена Услуга,100% Задоволство!!

DEN 272.00 418.08
Ми Q90 Телефон GPS Позиционирање Деца Види 1.22 инчен Колор Екран на Допир, WIFI СОС Smart Watch Бебе Q80 Q50 Q60 Најдете Допир Свеж Со попуст
Ми Q90 Телефон GPS Позиционирање Деца Види 1.22 инчен Колор Екран на Допир, WIFI СОС Smart Watch Бебе Q80 Q50 Q60 Најдете Допир

Дисплеј : 1.44 инчен OLED екран, резолуција : 128 * 128, изглед : отпорно на гребење калено стакло, боја позлата еф

DEN 844.00 1042.56
Q50 GPS Tracker се Види За Деца СОС Итни Анти Изгубени Хривнија Wristband Q50 погоден за носене Уреди OLED Пронаоѓач Локатор Свеж Со попуст
Q50 GPS Tracker се Види За Деца СОС Итни Анти Изгубени Хривнија Wristband Q50 погоден за носене Уреди OLED Пронаоѓач Локатор

Главни Карактеристики : 1.00 / парче Не од СТРАНЕЦ!б.00 / парче парче парче парчеEMATEBIZ детето продавницаДобр

DEN 1008.00 1440.00
SKMEI Нова Мода Спорт Деца Часовници Водоотпорен Аларм Гледајте Деца Назад Светлина Календар Дигитални рачни часовници Relogio Свеж Со попуст
Моден Унисекс Студент Рачен Часовник Силикони Рака Аналогни Кварц Зглоб Види Божиќ Подарок Свеж Со попуст
Моден Унисекс Студент Рачен Часовник Силикони Рака Аналогни Кварц Зглоб Види Божиќ Подарок

Моден Унисекс Студент Рачен Часовник Силикони Рака Аналогни Кварц Зглоб Види Божиќ ПодарокСпецификаци

DEN 92.64