2017 Нови Ткаење Капа Gorras Целата Продажба 100pcs Hairnet 5mm Најлон Балет Пунџа Косата, Невидливи за Еднократна употреба Нето-20cm Русокоса

2017 Нови Ткаење Капа Gorras Целата Продажба 100pcs Hairnet 5mm Најлон Балет Пунџа Косата, Невидливи за Еднократна употреба

DEN 336.00

Свеж

Во магацинот

најлон коса мрежи невидливи коса мрежи должина : 20inch големина : 5mm нето дупка големина, боја : црна, темно кафена, кафена, светло кафена, русокоса материјали : најлон 100pieces/ многу ве молиме да ни кажете боја сакате.
Материјал : Еластична чипка
Доаѓа во пакет од 100 ИЛИ 500 - на овој начин ќе имате секогаш резервна копија hairnet
Совршен за професионални стјуардеса,медицинска сестра,банкарски службеник,хотел службеник,танчерки или скејтери,итн, кои треба да се чувствуваат увери дека нивната коса ќе остане стави при извршувањето.
Еластична отворање. На полиестер нето себе не водат. Држете ја две токи, тогаш исправи, должината на мерење е за 19.68 инчи(Погоден за коса до рамења)
Мала тежина, силен,издржлив.невидливи hairnets, може да се користи за време на готвење или служат за да се спречи губење од паѓање, или да се направи балет бухти
Од Bunheads, ова губење на нето-е направен специјално за бухти. Нема потреба да се заврши на вашата коса нето повеќе пати за да се добие право форма и задржете за вашиот пунџа! Ова брилијантно едноставна пунџа во облик на косата нето има elasticated отворање совршен за просечен пунџа. Вие сеуште може да ја заврши околу себе, ако имате помала големина пунџа, но во секој случај ние треба да се намали на вашиот губење на време, а тоа значи повеќе време во barré! Губење На Нето Пунџа Маска
Чувајте ги вашите губење на безбедно место со оваа убава Коса Нето Пунџа Капак. Направени со здрав пролет клип прикачена на некоја elasticized ткаенина scrunchie, оваа косата пунџа покрие карактеристики хеклани пребивање начичкана со јасни rhinestones за еден допир на елеганција.
Со Губење на Нето Пунџа Маска, уредни и елегантен изглед е во деталите. Ова губење на пунџа поклопецот е совршен за стилски equestrian како што чува косата безбедно место при додавање навестување на bling. Пролетта клип е прикачен на некој elasticized ткаенина scrunchie.
• 100% Најлон Нето
Унисекс Hairnets
Невидливи & Еластична Работ
Протегала Должина е околу 50cm
Црна Мрежа
100pcs/многу
FIXVIC Задоволството на Клиентите Гаранција
FIXVIC е горд на понудата на 100% задоволство гаранција за сите на нашите производи. Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи, и не треба да бидат задоволни со вашиот купување, едноставно да го вратите и ние ќе рефундирање, замена или размена со тоа за вас.
100% Задоволството Загарантирана - Вашите Пари Назад Било Време, поради која Било Причина.

боја: РУСОКОСА
Тип На Објект: Hairnets
Број На Модел На: 003blonde
Големина: 20cm
Материјал: Nylone
боја: РУСОКОСА
Должина: 20cm
Дупка со ГОЛЕМИНА: 5mmx5mm
Материјал: најлон за еднократна употреба коса мрежи

Додатоци на производи

3/4inch*12Yards Силна Сина Лента за Коса Екстензии Двострано Лепила Лента За Коса Екстензии/Toupee/Чипка Пред Поддршка Лента Свеж Со попуст
3ML Парфем шишиња, 3ML Стакло се Тркалаат на Шишиња, Етерични Масла Шишенцето, Преносни Пакување Шише, Плоштад Стакло Шишенцето, Свеж Со попуст
300 ml / 150 ml Шише со Спреј за Коса Убавина, Фризер Sprayer Коса Салон Фризирање Алатки Додатоци Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
300 ml / 150 ml Шише со Спреј за Коса Убавина, Фризер Sprayer Коса Салон Фризирање Алатки Додатоци Бесплатен Превозот

300 ml / 150 ml Шише со Спреј за Коса Убавина, Фризер Sprayer Коса Салон Фризирање Алатки Додатоци Бесплатен Прев

DEN 355.00 444.00
1 Buc Розова И Зелена Единствен Камен Нокти Датотека За Cuticle Отстранување Чистење Стап Мелење Род Тример Бафер Нокти Помине Свеж Со попуст
6pcs 20g килибар круг Мали Стаклени Тегли со капак црна пластика капи & внатрешна лагер празни крем тегли козметички пакување Свеж Со попуст
MUB - 12ML Преносни Стакло Refillable Парфем Шише Со Спреј&Празни Парфем Празна Чаша Парфем Шишиња Atomizer Свеж Со попуст
MUB - 12ML Преносни Стакло Refillable Парфем Шише Со Спреј&Празни Парфем Празна Чаша Парфем Шишиња Atomizer

Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем / Aftershave / ШминкаСмена во помал сад без да се земе целио

DEN 90.00 120.00
50мл Преносни Пластични LDPE Празни Пластични Squeezable Dropper Шишиња Око Течни Dropper Шишиња со Капа Свеж Со попуст
50мл Преносни Пластични LDPE Празни Пластични Squeezable Dropper Шишиња Око Течни Dropper Шишиња со Капа

50мл Преносни Пластични LDPE Празни Пластични Squeezable Dropper Шишиња Око Течни Dropper Шишиња со Капа 100% Сосема нов

DEN 674.00 822.72
Бесплатен Превозот БИЛО Златна Кристал се Справи со Овална Најлон Коса Гел Ноктите Четка Со Метална Капа 4 едно Парче Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 200pcs 15g матирано стакло тегли, 15ml мраз крем тегли, за нега на кожата крем шишиња, 0.5 oz козметички Свеж Со попуст
2Pair Силикони Ортопедски Нозе за Нега на Нокти Гел Влошки Insole На Flatfoot Гел Висока Пета Анти Лизга Лак Поддршка Перница Свеж Со попуст
12 пара /многу НОВИ Fishnet Перика Капа Растеглив Еластична Коса Нето Snood Перика Ззп/ Перика Ззп /коса нето Свеж Со попуст
12 пара /многу НОВИ Fishnet Перика Капа Растеглив Еластична Коса Нето Snood Перика Ззп/ Перика Ззп /коса нето

НОВИ Fishnet Перика Капа Растеглив Еластична КосаНето Snood Перика Ззп / Перика Ззп / КосаНетотоа е 12 вреќи...

DEN 401.00 528.00
Про 32PCS Помине Уметност Совети Помине Екранот Стојат Помине Пракса Обука Алатка Отстранлив Рек + Екранот Плоча Свеж Со попуст
Нови Помине Уметност Четка Пенкало Двојна Глава УВ Гел Ноктите DIY Сликарство Пенкало Нокти Педикир Tools 3 Боја Dual-Совет Свеж Со попуст
бесплатен превозот 10/30/50/100pcs / многу 5ml мода висок квалитет 5ml бамбус цевки за кармин, 5ml бамбус восок цевки Свеж Со попуст
бесплатен превозот 10/30/50/100pcs / многу 5ml мода висок квалитет 5ml бамбус цевки за кармин, 5ml бамбус восок цевки

Здраво,драг пријател : Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.Ние имаме многу видови на

DEN 1104.00 1200.00
XYZ 5ML (50 парчиња/многу) 6 БОИ со Висок Квалитет СТАКЛО се Тркалаат на Шишиња 5CC Мини Етерични Масла на Стакло Ролери Примерок Свеж Со попуст
3PCS 120ml Голема Празна Сина, Темно Килибар Јасно 4 Мл Бостон Шампон Туш Крем Стаклено Шише Со Црна Пумпа Свеж Со попуст
3PCS 120ml Голема Празна Сина, Темно Килибар Јасно 4 Мл Бостон Шампон Туш Крем Стаклено Шише Со Црна Пумпа

За производотДијаметар : 49mm; Висина : 113mmКапацитет : 120ml, 120cc, 4ozЗапечатување Капа : Лосион пумпаМатеријал :

DEN 547.00 576.00
Датотеката Еластична Печ Пенкалата Третман Алатки 10pcs/кутија Пети Ноктите Ingrown Корекција Налепница Печ Нога Нега Paronychia Свеж Со попуст
1 Пар СПА Гел Ракавици ИЛИ Чорапи за Обновливи Крем за Избелување на Exfoliating Мазни Нозе Рака Маска Силикони Чорапи Нога Свеж Со попуст