Нерѓосувачки Челик Круг Главата Ротари Protractor Агол Пронаоѓач Правило Мерка Алатка За Полнење H02

Нерѓосувачки Челик Круг Главата Ротари Protractor Агол Пронаоѓач Правило Мерка Алатка За Полнење H02

DEN 146.40

Свеж

Во магацинот


Опис : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : како што е прикажано на сл Својства : се Користи за да се подготви радијална линии, поставување bevels и пренесување на агли Направени од полиран не' рѓосувачки челик Двојна диплома од 0-180 степен Месинг заклучување орев Големина : Прибл. 198x53x14mm/ 7.80x2.09x0.55" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакување : 1 x Нерѓосувачки Челик Protractor

Бренд Име: OOTDTY
DIY Материјали: Дрво
Примена: Мерење Сет
Број На Модел На: 46557
Тип: Други

Додатоци на производи

4Pcs/Set Трајни Автомобил Кука Нафта Печат О-Прстен Печат Смена Изберете Set Занает Рака Алатки Капка Брод Свеж Со попуст
4Pcs/Set Трајни Автомобил Кука Нафта Печат О-Прстен Печат Смена Изберете Set Занает Рака Алатки Капка Брод

Опис : Материјал : Челични, Пластични Боја : како што е прикажано на сл Опис Користи како автомобил нафта

DEN 180.00 216.48
PDR Алатки Црна Боја, Лепак Јазичиња Дент Јазичиња Вшмукување Чаша Suckers За Дент Отстранување Paintless Дент Поправка Алатки Свеж Со попуст
PDR Алатка PDR Линија Одбор Рефлектор Одбор со Прилагодлив Држач - Автомобилство Paintless Дент Поправка Алатки (жолт) Свеж Со попуст
DWZ 11pcs Автомобил Терминал Отстранување Алатка Жици Конектор Extractor Puller Pin Порака Свеж Со попуст
DWZ 11pcs Автомобил Терминал Отстранување Алатка Жици Конектор Extractor Puller Pin Порака

Спецификација : Бренд новиМатеријал : АлуминиумБоја : црнаЕдноставен дизајн и практични.Лесен за употре

DEN 153.00 161.28
Wozniak Мулти-функција за SF / PM / MAX / МТ Моќ IC Stannum Садење Нето 0.12 mm Прецизни Калај Мрежа Челик Нето Алатки Свеж Со попуст
Wozniak Мулти-функција за SF / PM / MAX / МТ Моќ IC Stannum Садење Нето 0.12 mm Прецизни Калај Мрежа Челик Нето Алатки

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавн

DEN 482.00 518.40
SPIFFLYER 10PC XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set Екстра Долг Тип 100mm Краток Тип S2 Малку,Cr-V Приклучок Метрички Свеж Со попуст
SPIFFLYER 10PC XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set Екстра Долг Тип 100mm Краток Тип S2 Малку,Cr-V Приклучок Метрички

1.Екстра Долг Тип ИЗДРЖЛИВОСТ : делови направени од премиум S2 легиран челик за супериорна цврстина кои г

DEN 1008.00 1439.52
Види Задниот Поклопец Случај Настроената Смена На Батеријата Промена Часовничар Поправка Алатка За Полнење Капка Брод Свеж Со попуст
Sani Стапови 12pcs/Многу алатка поставена Канализациона деконтаминација да deodorant На кујна, тоалет и бања Dredge Агент на Свеж Со попуст
Овоштарник електрични кастрење на смолкнување WS P-1,лозови насади електрични pruner,градина pruner,киви дрво ножици Свеж Со попуст
Овоштарник електрични кастрење на смолкнување WS P-1,лозови насади електрични pruner,градина pruner,киви дрво ножици

Параметар Материјал : легура на магнезиум Брзина : 0.35 вториот по намалување(SK5) Максимален Дијаметар на С

DEN 16934.00 21168.00
1PC Пластични Мали филм scraper автомобил филм алатки wiper плоча стакло автомобил налепница алатки Електронски производи екран Свеж Со попуст
Издржливи Мебел Движат Систем Со Lifter Алатка И 4 Тркала Мебел Движат Тешки Животни Се Движат Алатка Дома Комунални Услуги, Свеж Со попуст
A1023 ХСС 3/4 (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето - Scraper, Кос и Жлеб Свеж Со попуст
A1023 ХСС 3/4 (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето - Scraper, Кос и Жлеб

ХСС 3 / 4" (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето Scraper, Кос и ЖлебМатеријал W4 Mo3 Cr4 V1HRC : 5762Оваа длето е 3 во 1 може да се користи

DEN 1094.00 2146.08
30W / 40W / 60W Бакар Т Лемење Железо Совети со Топла Притиснете за LCD Екран Flex Кабел Чип Поправка Алатки Свеж Со попуст
30W / 40W / 60W Бакар Т Лемење Железо Совети со Топла Притиснете за LCD Екран Flex Кабел Чип Поправка Алатки

30 W / 40 W / 60 W Бакар Т Лемење Железо Совети со Топла Притиснете за LCD Екран Flex Кабел Чип Поправка Алатки

DEN 307.00 326.40
1PC 2017 Продажба на Нови Lcd Екран Отворете Школка Crowbar Метал Уривање Бар LCD Поправка Алатки За Мобилен Телефон, Лаптоп Свеж Со попуст