Нови Лето Спалната Соба Пантофли Жените Бања Дома Влечки Weman 14 Боја Секојдневен Плус Големина Плажа Рамни Чевли За Дами Куќа Влечки

Нови Лето Спалната Соба Пантофли Жените Бања Дома Влечки Weman 14 Боја Секојдневен Плус Големина Плажа Рамни Чевли За Дами Куќа

48 %

DEN 349.00

DEN 672.00

Свеж

Во магацинот


Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберете големина,така
дека можете да изберат правото големина!! Ве молиме изберете НИ големина, ви благодариме! Ако ви се
се уште не се сигурни која е највеќе одговара за вас,ве молиме слободно контактирајте со нас!
ако вашиот instep висока ,нога широк дебелината, ве молиме изберете голем една големина од големината во која што обично се носат чевли.Ве молиме оставете postive повратни информации и 5 ѕвезди, ако u сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние ќе рефундирање на дека ако у врати предметите во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори.Ние ќе направиме се ourbest за решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Купувачот willbe одговорни за такси превозот да се врати на предмети
Разликата во бојата можеби casued од некои други причини, како што се боја и рефлексија на светлината.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална sonditions.
Ние да се потрудиме да услуга на нашите клиенти, како што може.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Ве молиме да се разбере.Ако објектите се оштетени или загуба,ние не ќе им даде u целосна наплата.
Многу благодарам!!.
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.Ако у имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации.

Чевли Големина: 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Влечки
Пета Тип: Станот со
Пета Висина: Станот (≤1cm)
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал: трска
Платформа Висина: 0-3cm
Обвивка Материјал: Памук Ткаенини
Insole Материјал: коноп
Чевли Тип: Основни
Со Платформи: Yes
Број На Модел На: xin52
Шаблон Тип: Цврста
Бренд Име: LCIZRONG
Outsole Материјал: Гума
Моден Елемент: Крстот-врзани
Применливи место: Внатрешна
Сезоната: Пролет/Есен

Додатоци на производи

2018 Мода Мокасини Жените Чевли Вистински Кожени Чевли Рачно Изработени Мека Удобно Рамни Чевли Жена Секојдневен Чевли На Жените Свеж Со попуст
Нови Пристигне фабрика штекер Може да Кожа трговија на големо високи потпетици Кожа висока пета жените чевли Свеж Со попуст
Нови Пристигне фабрика штекер Може да Кожа трговија на големо високи потпетици Кожа висока пета жените чевли

детали за производотФабриката за директно снабдување, од внатре и од надвор сите кожата удобни чевлиГо�

DEN 1687.00 2376.00
КАМЕН СЕЛО Цртан филм Симпатична Затворен Влечки Ирваси Шема Кадифен Затворен Памук Чевли Не се лизга ЕВА Единствена Кат Влечки Свеж Со попуст
Mntrerm Памук Влечки Мажите И Жените Љубители Домаќинство Влечки Да Се Задржи Топло Чевли Pantoufle Homme Во Зима Најдобар Подарок Свеж Со попуст
Екстремни 12cm 5 Инчен Супер Ултра Црвениот Платформа Чевли Рака Црна Фетиш Метал Посочи Пети Високи Потпетици Глуждот Stiletto Свеж Со попуст
2017 Нов Наклон Сандали Женски Вистински Letaher Дебели Единствена Платформа Трева Тока Рака Високо Со Бисер Чевли Лето Оптоварување Свеж Со попуст
Повик за жени чевли 2018 нови пристигнување чипка-up платно чевли жена мода солидна кука&јамка Женски чевли патики tenis feminino Свеж Со попуст
Нови 2018 Оксфорд Чевли Жените Вистинска Кожа Дизајнер Солидна Жените Станови Чевли Пролет Чипка Кравја Кожа Рамен Со Секојдневен Свеж Со попуст
Жените Црна Гигант Начичкана Сандали, Златни Студ Слајдови Sliver Плажа Чевли Бела Влечки Одмор Станови Маски Големи Димензии Свеж Со попуст
Лето Жените Чевли Жена Дише Мрежа Патики Станови Чипка Мокасини Дебели Потпетици Платформа Оптоварување Секојдневен Комодитет Свеж Со попуст
ALMUDENA Секси Банкет Висока Пета Чевли Stiletto Потпетици Голи Бела Боја Комбинација Фустан Пумпи Транспарентен ПВЦ Посочи Свеж Со попуст
Meotina Високи Потпетици Чевли Жените Пумпи Кристал Свадба Црвени Високи Потпетици Дами Партија Чевли Посочи Пети Пумпи Црна Свеж Со попуст
Метал Декорација Лето Жените Влечки Женски Висок Квалитет Med Пета Дома Влечки Дама На Плажа Чевли Г-Ѓа Noki Свеж Со попуст
Метал Декорација Лето Жените Влечки Женски Висок Квалитет Med Пета Дома Влечки Дама На Плажа Чевли Г-Ѓа Noki

Метал Декорација Лето Жените Влечки Женски Висок Квалитет Med Пета Дома Влечки Дама На Плажа Чевли ГЃа Noki

DEN 819.00 1170.24
EGONERY чевли 2017 модерна солидна концизен платформа класичен токи пумпи жените мода hoof потпетици секојдневен круг пети чевли Свеж Со попуст
FAYUEKEY 2018 Нова Мода Дома Памук Кадифен Bowknot Влечки Жените Затворен Кат Флип Апостолки Девојки Подарок Чевли Свеж Со попуст
FAYUEKEY 2018 Нова Мода Дома Памук Кадифен Bowknot Влечки Жените Затворен Кат Флип Апостолки Девојки Подарок Чевли

FAYUEKEY 2017 Нова Мода Дома Памук Кадифен Bowknot Влечки Жените Затворен Кат Флип Апостолки Девојки Подарок Чев�

DEN 571.00 671.52
QUTAA 2018 Жените Пумпи Denuim Мода Жените Чевли Патент Ѕиркаат Пети Тенка Висока Пета Сите Натпревар Westrn Стил Жените Чевли Свеж Со попуст
плус големина 35-41 рамни чевли жена мода посочи пети плитки устата рамни чевли домот, жените ОЛ облечи чевли Свеж Со попуст