2 Микс Ронки Сандер Диск Пескарење полски Полирање Подлога Backer Плоча 3мм месо тело H02

2 Микс Ронки Сандер Диск Пескарење полски Полирање Подлога Backer Плоча 3мм месо тело H02

10 %

DEN 62.00

DEN 69.12

Свеж

Во магацинот

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум & Пластични Боја : како што е прикажано на сл Пердув Одговара за полирање на вештачки камен, мебел и дрво производи,метални,автомобилот Предмет : Пневматски мелење машина шасија со брусен или хит на самолепливи sandpaper лист, и топката од волна да дрво, метал, камен, боја производи, како што памук полиран површината. За чистење на подлога : Избришете со чиста сува крпа, не користете растворувачи Спецификација Дијаметар : 2 инчи (50mm) Backer плоча : M6 x 1.0 Тема месо тело месо тело : 3мм Максимална брзина : 12000 RPM Количина : 1 сет Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0-1 носители cm грешка,ви благодарам. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x 2" Полирање подлога 1 x 3мм месо тело Не се вклучени електрична мелница и песок диск

Бренд Име: OOTDTY
DIY Материјали: Металугрија
Број На Модел На: C18-1E0555
Големина: Diameter
Тип: Пескарење Полски Полирање Подлога

Додатоци на производи

Combiubiu 7pcs 22/25/32/35/44/50mm Метал ХСС Кружни пили Челик Сечилото Машини за Сечење Дискови +1 Прачка За Dremel Ротари Свеж
GOXAWEE 2 парчиња 4 Мелење Тркала Бел Памук Чистење Тркала Метал Полирање Тркала Дискови Абразивни средства за Клупата Мелница Свеж Со попуст
8 парче Кујнски Нож Апекс Про Молив острилка Острат воденичен камен Полирање острило 240-10000 Ронки Graver oilstone Свеж Со попуст
8 парче Кујнски Нож Апекс Про Молив острилка Острат воденичен камен Полирање острило 240-10000 Ронки Graver oilstone

Answer : ___________________________ Note : ова е 8 парче цена .Ако каменот од базата ,ве молиме да користите лепак да се држи

DEN 1225.00 1441.92
Супер Острат Острилка Рубин масло камен Острило 3000 за Нож Агол Упатство Свеж Со попуст
Супер Острат Острилка Рубин масло камен Острило 3000 за Нож Агол Упатство

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Quanlity Супер Тешко,Отпорност на Триење,Не капка згура Може да сораб

DEN 250.00 312.00
50Pcs 90mm Триаголник Пескарење Листови Глувчето Детали Сандер Влошки 40 60 80 100 120Grit за Абразивни Пескарење Листови Хартија Свеж Со попуст
Кол. 50mm Crimped Жица Првенство Четка Монтирани Coppered Челик Жица Вежба Четка Свеж
Кол. 50mm Crimped Жица Првенство Четка Монтирани Coppered Челик Жица Вежба Четка

ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !LПаладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки

DEN 168.00
5 челична жица тркала четка метал derusting дрво мелење полирање Свеж Со попуст
5 челична жица тркала четка метал derusting дрво мелење полирање

Големина : 5"(OD)*16(ID)mmПримена : се Користи за derusting метал, брусење и полирање на дрво.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТ

DEN 379.00 379.20
OOTDTY Топла 2 Микс Ронки Сандер Диск 3мм месо тело Пескарење полски Полирање Подлога Backer Плоча За Полирање На Вештачки Камен Свеж Со попуст
5Pc Dremel Додатоци Абразивни Пескарење Ремени Ронки 60/80/120 Оксид Појас Сандер за Мелење Полирање Сандер Моќ Алатка 75x457mm Свеж Со попуст
10Pcs 6mm Ронки 120 Пескарење Бендови +3.17 mm Mandrel Ротари Алатка Помине Вежба Битови L15 Свеж Со попуст
10Pcs 6mm Ронки 120 Пескарење Бендови +3.17 mm Mandrel Ротари Алатка Помине Вежба Битови L15

КарактеристикиДобра на метали, шуми, пластика, керамика, итн.80 Ронки Пескарење Бендови за Помине Уметно

DEN 35.00 37.44
Кујнски Нож Апекс Про молив острилка Замена бор карбид воденичен камен Полирање острило 240-10000Grit Свеж Со попуст
Кујнски Нож Апекс Про молив острилка Замена бор карбид воденичен камен Полирање острило 240-10000Grit

Црвено corundom Ронки 240#Зелена јаглерод Ронки 400#Бор карбид камен Ронки 800Црна оникс камен Ронки 1500Рубин кам

DEN 1216.00 1279.68
75-200mm Жолта Памук Lint Ткаенина за Чистење на Тркалото на Злато Сребрен Накит Огледало Полирање Тркала 4mm Внатрешна Дупка Свеж Со попуст
100 парчиња 9/225mm Кука & Јамка Абразивни Пескарење Диск Ѕид, Дрво Мелење P60 P80 P180 P240 Свеж Со попуст
100 парчиња 9/225mm Кука & Јамка Абразивни Пескарење Диск Ѕид, Дрво Мелење P60 P80 P180 P240

Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедн

DEN 3494.00 3494.40