2017Zinc Легура Европската и Американската популарна едноставна долго дел од синџирот во облик на уво кука обетки трговија на големо трговија панк стилот

2017Zinc Легура Европската и Американската популарна едноставна долго дел од синџирот во облик на уво кука обетки трговија на

31 %

DEN 11.00

DEN 15.84

Свеж

Во магацинот


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[41122] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[41117]
[xlmodel]-[custom]-[41117] најпопуларниот
Ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Бесплатен превозот
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти.
Answer : ___________________________ Note : производот ќе биде испратен преку нерегистрирани пошта која не може да се следи. Но тоа ќе c ome во рок од 20-50days, ве молиме да не грижете се, ако не примат во 60 дена, ние ќе се препратат на стоки за вас, или за наплата тебе полн со пари! Ви благодариме!
Ако вашата цел да стигнат до $10 еднаш, ве молиме забелешка сакате да се регистрирате mail, ние ќе ја испрати на нив да ви се регистрирате преку пошта. Можете да ги пратите вашите производи на целиот пат.
Плаќање
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Повратни информации политика
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Главниот Камен Боја: Злато
Бренд Име: zhilie
Материјал: Метал
Стил: Повик/Спортски
Обликотшема: Геометриски
Пол: Жените
Број На Модел На: E114
Метали Тип: Цинк Легура
Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден

Додатоци на производи

Топла Продажба Домот Антички Злато Боја На Стакло Камен Обетки Свеж Со попуст
Топла Продажба Домот Антички Злато Боја На Стакло Камен Обетки

Ако производната нема проблем, ние ќе заврши на нив на време.2 Ние имаме сопствено производство фабрикат

DEN 116.00 127.68
Бесплатен превозот 10pcs/многу година Нови Пристигнување Злато/Сребрена Був Накит Був earring за Жените Животинско птица Свеж Со попуст
TREAZY Мода Зелена Teardrop Кристал Булчински Обетки за Жените Мода Накит Луксузни Златна Боја Капка Обетки Матурска Подарок Свеж Со попуст
Античкиот Златна Боја Накит Пломба Кристал Камен Зелена Обетки Свеж Со попуст
Античкиот Златна Боја Накит Пломба Кристал Камен Зелена Обетки

= 5%50% Попуст.3 ве Молиме да ја плати однапред депозит откако ќе поставите ред со нас.Ќе добие нов дизајн на

DEN 87.00 95.52
Shineliang Нов Клип на уво без пирсинг не дупка Обетки за жени голем круг Златни сребрени прстени уво женски Модни Накит Свеж Со попуст
2017 уникатен стил pohlished монистра долго капка сребро обетки мода топла трговија на големо жените дама мода накит Свеж Со попуст
Топла Продажба Домот Темперамент Акрилик Стакло Камен Модни Дами Зелена Dangle Обетки Свеж Со попуст
Топла Продажба Домот Темперамент Акрилик Стакло Камен Модни Дами Зелена Dangle Обетки

нив и за нас.Тука е најголемата производство на база на северна Кина.Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеро

DEN 102.00 111.84
Ретро Прекрасна Smart Цреша Pendant Капка Earring Симпатична Модата, Домот, Жените Легура Гем Црвен Камен Обетки Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
AZIZ BEKKAOUI Европската Вистински 925 Sterling Silver Цветаат Dahlia Студ Обетки За Жените Бела Розова Цвет Earring Вљубените Свеж Со попуст
AZIZ BEKKAOUI Европската Вистински 925 Sterling Silver Цветаат Dahlia Студ Обетки За Жените Бела Розова Цвет Earring Вљубените

AZIZ BEKKAOUI Европската Вистински 925 Sterling Silver Цветаат Dahlia Студ Обетки За Жените Бела Розова Цвет Earring Вљубени�

DEN 191.00 239.04
11 Бои Година Нови Моден Бренд Супер Светол УВ Двојно Страна Монистра Студ Обетки Накит Симпатична Двојна Бисер Обетки Свеж Со попуст