Автомобил DVR Возило HD 1080P Камера за Видео Рекордерот Цртичка Cam G-сензор Автомобил DVR Рекордер

Автомобил DVR Возило HD 1080P Камера за Видео Рекордерот Цртичка Cam G-сензор Автомобил DVR Рекордер

40 %

DEN 861.00

DEN 1435.20

Свеж

Во магацинот


Автомобил DVR Возило HD 1080 P Камера за Видео Рекордерот Цртичка Cam G-сензор Автомобил DVR Рекордер
1. HD 1080 P 170 степен одделение висока резолуција широк агол
2. 1080 P FULL HD резолуција
3. 170 степен На+ одделение висока резолуција широк агол леќа
4. High-end Full HD стаклена леќа
5. Напредни H. 264 фотографија на технологијата за компресија
6. 2.4 инчен висока резолуција на LCD, може да се види додека снимањето
7. Ноќно функција
8. Автоматски го вклучите/исклучите функцијата
9. Поддршка ТФ мемориската картичка до 32 GB
10. Лесна циклус циклус снимка функција
11. Движење откривање функција
12. G-сензор функција
Пакет содржина :
1× Автомобил dvr
1× Автомобил полнач линија
1× Податоци на линија
1× Морон

Sd Мемориска Картичка: 8G, 16G, Ниту еден
Тип На Објект: Автомобил DVR
Интерфејс: AV-Out
OSD Language: Кинески (Поедноставен),Шпански,Француски,Јапонски,Русија,Англиски,Корејски
Агол На Гледање: 150°
Видео Формат: AVI
Видео Кодот: MJPG
Специјални Функции: Led Дисплеј,Движење Откривање,Време И Датум Екран,Циклус На Снимање
Батеријата: Вграден-во
Големина На Дисплеј: 2.4
Траење На Батеријата: 24 ЧАСА
Собранието На Чекање: Преносни Снимач
Број На Леќи: 1
GPS logger: Надворешни
Бренд Име: cheshitong
Оригиналниот Пакет: Yes
Пиксели: 500Mega
Слики Сензор: 1/3 Боја Cmos
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина: Класа 4
Екранот Размер: 16
Камерата Резолуција: 1920x1080
Макс Надворешна Меморија: 32g
Рамки Во Секунда: 30
Екран На Допир: No
Чипсет Производител: JIELI
боја: црна/сина

Додатоци на производи

Rear View Camera За Kia Magentis / Lotze 2005~2010 / Жица Или Безжично HD Широк Агол Леќа Ноќ Визија Возило Копија Камери Свеж Со попуст
Rear View Camera За Kia Magentis / Lotze 2005~2010 / Жица Или Безжично HD Широк Агол Леќа Ноќ Визија Возило Копија Камери

Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Електронски Shutter : 1 /

DEN 1042.00 1388.64
Lyudmila ЗА Nissan Pathfinder R51 2004~2012 Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Nissan Pathfinder R51 2004~2012 Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера

Направени од високо квалитетни и издржливи материјали8 Поддржува NTSC ТВ систем6.6) Саудиска Арабија клиен

DEN 899.00 1302.72
Lyudmila ЗА Новиот Nissan X-Trail X Трага 2013~2015 година / HD CCD Ноќ Визија / Автомобил Резервна копија од Обратна Паркинг Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Новиот Nissan X-Trail X Трага 2013~2015 година / HD CCD Ноќ Визија / Автомобил Резервна копија од Обратна Паркинг

Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во прев

DEN 948.00 1315.68
BOQUERON за Мерцедес Бенц ML W164 MB ML350 ML300 ML250 ML63 05~11 Автомобил Обратен Паркинг Rear View Camera CCD HD Задржани Свеж Со попуст
BOQUERON за Мерцедес Бенц ML W164 MB ML350 ML300 ML250 ML63 05~11 Автомобил Обратен Паркинг Rear View Camera CCD HD Задржани

ве Молиме Внимателно да се провери врската џекДобредојдовте на професионални Boqueron Автомобил Продавниц

DEN 806.00 1202.88
За Ford Kuga 1th MK1 2008~2012 / РКА ПОМОШЕН Жичана Или Безжична / CCD Ноќ Визија / HD Широк Агол Леќа / Автомобил Rear View Свеж Со попуст
За Ford Kuga 1th MK1 2008~2012 / РКА ПОМОШЕН Жичана Или Безжична / CCD Ноќ Визија / HD Широк Агол Леќа / Автомобил Rear View

Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Видео Кабел Должина

DEN 960.00 1279.20
Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080P Видео Registrator Рекордер G-сензор Ноќ Визија Свеж Со попуст
Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080P Видео Registrator Рекордер G-сензор Ноќ Визија

100% Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080 P Видео Registrator Рекордер Gсензор Ноќ Визија Цртичк

DEN 1363.00 2271.36
EEMRKE Автомобил Камера Заградата Табличка Светлина Домување за Шкода Брза Седан 2013 2014 2015 година Свеж Со попуст
EEMRKE Автомобил Камера Заградата Табличка Светлина Домување за Шкода Брза Седан 2013 2014 2015 година

EEMRKE Автомобил Камера Заградата / Автомобил Rear View Camera Застане / Автомобил Обратно Паркинг Линија Камер�

DEN 318.00 334.56
Lyudmila ЗА Рено Megane 2 II / Автомобил Обратно Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD ноќ визија Обратен Назад до Камерата Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Рено Megane 2 II / Автомобил Обратно Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD ноќ визија Обратен Назад до Камерата

=>Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил=>Поправи камерата до кад

DEN 906.00 1312.80
Lyudmila ЗА Nissan Cefiro 1999~2003 / Автомобил Rear View Camera / Обратен Камерата / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Nissan Cefiro 1999~2003 / Автомобил Rear View Camera / Обратен Камерата / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера

0 Vpp,75 Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 S S / N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотп�

DEN 961.00 1334.88
Автомобил Камера За Hyundai ix35 ix 35 Tucson MK2 2009~ година LiisLee Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Свеж Со попуст
Автомобил Камера За Hyundai ix35 ix 35 Tucson MK2 2009~ година LiisLee Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П�

DEN 942.00 1095.36
За Фолксваген Passat B7 Б8 ФОЛКСВАГЕН Passat GT 2011~2017 / РКА Жица Или Безжични / HD Широк Агол Леќа CCD Ноќ Визија Rear View Свеж Со попуст
За Фолксваген Passat B7 Б8 ФОЛКСВАГЕН Passat GT 2011~2017 / РКА Жица Или Безжични / HD Широк Агол Леќа CCD Ноќ Визија Rear View

3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL / UPSот вебстраниц

DEN 1035.00 1380.00
Lyudmila За SsangYong Rodius / Stavic 2004~ Година Обратна Автомобил Камера Назад до Паркинг Камера Rear View Camera HD Свеж Со попуст
Lyudmila За SsangYong Rodius / Stavic 2004~ Година Обратна Автомобил Камера Назад до Паркинг Камера Rear View Camera HD

Со Highdefinition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и н

DEN 1018.00 1288.32
ЗА Peugeot 407 5D Имот Вагон 2004~2010 / Обратен Парк Камерата / Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија Свеж Со попуст
ЗА Peugeot 407 5D Имот Вагон 2004~2010 / Обратен Парк Камерата / Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија

Поврзете ја силата на камерата на вашиот автомобил обратна lights (светла) црвена жица да се позитивни и цр

DEN 933.00 1295.04
FUUWAYDA SONY CCD Автомобил Обратна ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yong Свеж Со попуст
FUUWAYDA SONY CCD Автомобил Обратна ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yong

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( http : / / www.aliexpress.com / store / 404383 ) SONY CCD камера е висок�

DEN 695.00 858.24
BOQUERON за Тојота Roraima HiAce H200 Hiace Awing 2004~2014 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera Свеж Со попуст
BOQUERON за Тојота Roraima HiAce H200 Hiace Awing 2004~2014 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera

Кликнете на Повеќе нови производи!Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, ор

DEN 642.00 1087.68
LEEWA HD Автомобил Задните Видите Камера Со LED Светла За Субару XV/Субару Impreza Hatchback Обратна Камера CA4800 Свеж Со попуст
LEEWA HD Автомобил Задните Видите Камера Со LED Светла За Субару XV/Субару Impreza Hatchback Обратна Камера CA4800

Општи Информации Компатибилност За Субару XV / Субару Impreza Hatchback : 2012~Присутни Спецификации Image Sensor 1 / 4 инч�

DEN 526.00 633.60
FUWAYDA Безжична Автомобил на ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија Боја CCD КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yongKyron Свеж Со попуст
FUWAYDA Безжична Автомобил на ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија Боја CCD КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yongKyron

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( http : / / www.aliexpress.com / store / 404383 ) CCD камера е висока ј�

DEN 1266.00 1583.04
Rearview Камера За Mazda 6 Mazda6 2008~2013 Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера За Паркирање HD Ноќ Визија Свеж Со попуст
Rearview Камера За Mazda 6 Mazda6 2008~2013 Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера За Паркирање HD Ноќ Визија

Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обра�

DEN 952.00 1535.52
LEEWA HD Автомобил Задните Видите Паркинг Камера за KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013 KIA 5 врати Hatchback Рио/Гордост CA4565 Свеж Со попуст
LEEWA HD Автомобил Задните Видите Паркинг Камера за KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013 KIA 5 врати Hatchback Рио/Гордост CA4565

Општи Информации Компатибилност За KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013За KIA 5 врати Hatchback Рио / Гордост Спецификации Image

DEN 526.00 633.60
Нови ОЕМ Водоотпорен Автомобил Пред Приказ на Логото на Камерата за Mazda Ноќ Визија 175 Степен Паркинг Камера Свеж Со попуст
Нови ОЕМ Водоотпорен Автомобил Пред Приказ на Логото на Камерата за Mazda Ноќ Визија 175 Степен Паркинг Камера

Нови ОЕМ Водоотпорен Автомобил Пред Приказ на Логото на Камерата за Mazda Ноќ Визија 175Степен Паркинг Каме

DEN 609.00 1194.24
Водоотпорен CCD Автомобил Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера ЗА ХОНДА Спогодба 2001-2010 Автомобил 8010CCD Свеж Со попуст
Водоотпорен CCD Автомобил Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера ЗА ХОНДА Спогодба 2001-2010 Автомобил 8010CCD

Ние ги користиме на курирската служба DHL и ЕМС за нашите меѓународни пратката и ако можете да изберете л�

DEN 482.00 720.00
Автомобил rear view camera Trunk се справи со камера за Jeep Compass должина 2017 резервна копија од обратна паркинг водоотпорен Свеж Со попуст
Автомобил rear view camera Trunk се справи со камера за Jeep Compass должина 2017 резервна копија од обратна паркинг водоотпорен

Повратни информации1 Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате

DEN 1589.00 1727.52
Liislee Автомобил Камера За Hyundai Акцент / Гранд Avega 2011~2018 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Љубителите Свеж Со попуст
Безжична Автомобил Rear View Camera За Peugeot 208 301 308 508 2008 3008 2012~Присутни / HD CCD Авто Обратно Паркинг Камера Свеж Со попуст
Безжична Автомобил Rear View Camera За Peugeot 208 301 308 508 2008 3008 2012~Присутни / HD CCD Авто Обратно Паркинг Камера

Со Highdefinition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и н

DEN 1500.00 1999.20
Автомобил Rear View Camera За Ford Fiesta ST / Класичен / Ikon 2002~2008 / РКА Жица Или Безжични / HD Широк Агол Леќа / CCD Свеж Со попуст
Автомобил Rear View Camera За Ford Fiesta ST / Класичен / Ikon 2002~2008 / РКА Жица Или Безжични / HD Широк Агол Леќа / CCD

S / N Сооднос : >48 Db 10.0 Vpp, 75 Ohm 12.Ние нудиме ЕДНА Година Фабриката Гаранција (додатоци не се вклучени).Видео К�

DEN 984.00 1311.36
EEMRKE CCD Автомобил Rearview Камери За Мерцедес Бенц SLK R171 2004-2011 Со Динамичен Водство Траекторијата Песни Камера Свеж Со попуст