Отворено Windproof Clothesline Патување Стигнале Јаже За Перење Линија, Отворено Кампување Сушење Алишта Закачалка Рек Линија

Отворено Windproof Clothesline Патување Стигнале Јаже За Перење Линија, Отворено Кампување Сушење Алишта Закачалка Рек Линија

DEN 168.00

Свеж

Во магацинот

Видете Повеќе на Отворено Windproof Clothesline Патување Стигнале Јаже за Перење Линија, Отворено Кампување Сушење Алишта Закачалка Рек Линија Пакет : 5 метри/roll
Realated Производи Забелешка : *Доколку имате било какви прашања ве молиме контактирајте ме и јас ќе се вратам на вас како е можно јас да. *Ве молиме внимание дека ќе има 1-3cm грешка во реалниот должина,како и рачно изработени производи, има се по нешто за траги од сплит зглобовите и сечење. *Боја може да се разликува малку од фотографијата. Ова е поради различни бои/осветленост прилагодувања на компјутер/лаптоп екрани. Испорака : * Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход; * во Комбинација Испорака : повеќе информации за производот цел, ќе се спакуваат заедно и испрати; * Ако треба да се изрази на различни место, ве молиме да контактирате со servicer и остава порака.

Бренд Име: PALMYBEST
Материјал: Најлон
Должина: 1-9 m
Стил: Новата Класична/Пост-модерни

Додатоци на производи

Eworld Нови 185cm Преносни Мултифункционален Сушење Рек 12 Клипови Крпа Закачалки Челик Облека Линија Штипки Туристички Кампување Свеж Со попуст