CACAZI Нова Безжична Врата 300 метри Водоотпорен Далечински ЕУ АУ велика БРИТАНИЈА НИ Приклучок Врата Бел Свири батеријата 110V-220V 1 2 копче 1 2 3 приемник

CACAZI Нова Безжична Врата 300 метри Водоотпорен Далечински ЕУ АУ велика БРИТАНИЈА НИ Приклучок Врата Бел Свири батеријата 110V-220V

39 %

DEN 494.00

DEN 810.24

Свеж

Во магацинот


принцип : Кинетичката енергија се претвора во електрична енергија
AC Треба Батеријата Безжична Врата
CACAZI Нова Безжична Врата 300 метри Водоотпорен Далечински ЕУ АУ велика БРИТАНИЈА НИ Plug дома smart Вратата Бел Свири AC 110 V-220 V 1 2 копче 1 2 3 приемникот нема батеријата whte
Истакнува : 2.Допир на копче за конфигурација, superheterodyne учење кодот за заклучување на чекање 3.Предавателот без завртка чак дизајн за да се постигне водоотпорен и dustproof 4.Двострано стабилноста на PCB, чип режим на спиење до микро-ниво 5.Предавателот 12 V23 A батеријата фабрика пре-инсталиран (не вклучува батерија) 6.Употреба на микропроцесори контрола, двострано PCB микро-моќ дизајн 7.Фреквенцијата на 433 MHz, може да се прилагоди на други frequencie 8.Примање растојание : 300 МЕТРИ(отворен простор) 9.Јачина на звук : 3-датотеки(може да биде го исклучите) 0-85db 10.Тонови на ѕвонење : 38 компјутери 11.Предавателот големина : 75 X51 X20 MM 12.Примачот големина : 95 X65 X24 MM
13.Примачите Оценет напон : AC 110 V-220 V -240 V

Тип: Doorbells
Врата Тип: Безжичната
Бренд Име: CACAZI
Извор На Енергија: AC,Батерија
Број На Модел На: A10WW
Напојување: 110V-220V-240V
Работна Фреквенција: 433Mhz
Сертификат: CE,FCC,RoHS
Водоотпорен: Yes
Извор На Енергија: Приклучокот ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА О
Батеријата На Владата: 12v 23A батерија (не се вклучуваат на батеријата)
Примање на далечина: 300М Далечински (во отворен простор)
детали: 1 или 2 Отворено Предавателот 1 или 2 3 Затворен Приемник
Користењето на просториите: Home office вила болница, училиште, фабрика

Додатоци на производи

10pcs Нерѓосувачки Челик Стакло Менгеме Половина Круг Одговара 6~9mm Дебелина на Стакло Клип Полица Загради Кабинет Туш Стаклена Свеж Со попуст
8 x Замена Туш Вратата Ролки Тркач Макара 27 мм Тркала Дијаметар Свеж
8 x Замена Туш Вратата Ролки Тркач Макара 27 мм Тркала Дијаметар

Погоден за 8 mm стаклена врата.Лесно да се направи слајд движење, практична и издржлива.Нов и висок квалит

DEN 462.24
Туш Вратата ролери тркачи Тркала пластични макара CY-806 Свеж Со попуст
Туш Вратата ролери тркачи Тркала пластични макара CY-806

На fter ќе ми даде цел ,ве молам оставете ме порака : напишете треба валјак со дијаметар , на пример : треба д

DEN 76.00 84.00
2 парчиња/Многу Premintehdw Нерѓосувачки Челик Стакло од Врата зглоб Вино кабинет шарки екранот приказ Свеж
2 парчиња/Многу Premintehdw Нерѓосувачки Челик Стакло од Врата зглоб Вино кабинет шарки екранот приказ

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

DEN 312.00
NED Плоштадот Стакло Стеги Цинк Легура Полици Поддршка Заградата Клипови За 10мм Акрилик Мебел Хардвер Свеж Со попуст
NED Плоштадот Стакло Стеги Цинк Легура Полици Поддршка Заградата Клипови За 10мм Акрилик Мебел Хардвер

Спецификации : Стакло Загради & Стеги Прилагодливи завртка за одговара на повеќето стакло Погоден за 10м�

DEN 48.00 79.20
Црвено Бронзена Боја Број 3 Дигитални Куќа Број ABS Пластика 100mm Висина Врата на Врата Број Вратата Плоча Свеж Со попуст
Црвено Бронзена Боја Број 3 Дигитални Куќа Број ABS Пластика 100mm Висина Врата на Врата Број Вратата Плоча

Спецификација на Производот Име Врата Број 3# Боја Црвена Бронза Големина(appr.) 100mm Висина за Инсталација �

DEN 198.00 230.40
CE, ISO 3-4 цифрен Број на Куќа Соба Портата Класичен Brone Месинг Нарачана Број на Букви Прилагодени Хотел Вратата Плоча Свеж Со попуст
Имајќи двојно туш вратата макара CY-909AB Свеж Со попуст
Имајќи двојно туш вратата макара CY-909AB

мислам обично 1 туш кабина обично се користи 8pcs туш ролериСЕТ вклучуваат 8pcs (4up двојно ролери и 4 надолу д�

DEN 302.00 336.00
4PCS NAIERDI Половина Круг Стакло Стеги Авион Цинк Легура Полици Поддршка Две Дупка Агол Заградата Клипови За 8мм оков за Мебел Свеж Со попуст
Вратата на Хардверскиот криптографски 90 80 75ММ Брави Месинг Цилиндар Еден Отворен Копчиња Ексцентричен Менаџмент Кориснички Свеж Со попуст
NAIERDI 304 од не ' Рѓосувачки Челик Магнетни Sliver Вратата Стоп Кастинг Моќен Мини Вратата Затка Носителот Фати За Спалната Свеж Со попуст
Куќа Градење на Безжичните Дигитални Трепкачко светло LED Врата 38 Chimes Музика Соба Канцеларија Врата на Врата бел +2 Дигитален Свеж Со попуст
Лизгачки Кабината Вратата Макара Делови Лизгачки Вратата Туш Кабина Ролери Свеж Со попуст
Лизгачки Кабината Вратата Макара Делови Лизгачки Вратата Туш Кабина Ролери

Ве молиме noitce : дека оваа црна ролериобично само дијаметар ,,, со дијаметар е 25mm ! производ опција листаза�

DEN 120.00 133.44
Hesunse бесплатен превозот Нова Врата YM-C110 110dB на Долги Безжичниот Далечински Управувач Свеж
Hesunse бесплатен превозот Нова Врата YM-C110 110dB на Долги Безжичниот Далечински Управувач

се долгорочна стабилност, соработува со многу клиенти пријателски во последниве години, и OEM цел се згол

DEN 672.00
Туш кабина макара бања ролери стаклена врата тркала лак туш кабина тркала 22mm-25мм Свеж Со попуст
Туш кабина макара бања ролери стаклена врата тркала лак туш кабина тркала 22mm-25мм

производ опција листаНа fter ќе ми даде цел ,ве молам оставете ме порака : напишете треба валјак со дијамет

DEN 118.00 130.56
Црвено Бронзена Боја со Број 2 Дигитални Куќа Број ABS Пластика 100mm Висина Врата на Врата Број Вратата Плоча Свеж Со попуст
Црвено Бронзена Боја со Број 2 Дигитални Куќа Број ABS Пластика 100mm Висина Врата на Врата Број Вратата Плоча

Спецификација на Производот Име Врата Број 2# Боја Црвена Бронза Големина(appr.) 100mm Висина за Инсталација �

DEN 198.00 230.40
Еднокреветни и Двокреветни пластични туш вратата ролки (бесплатен превозот ) Свеж Со попуст
Еднокреветни и Двокреветни пластични туш вратата ролки (бесплатен превозот )

Но, ако купат 1pair само 2 buc (1 врвот +1 дното ) ,, 2pair =4pcs ,, ако сакате да се купи 8pcs ,само треба купи 4pair ,, ве моли�

DEN 194.00 216.00
8* Туш кабини Кабини Макара &Туш кабина Ролери /Тркачи/Wheels/Pulleys (Дијаметар 25мм) Свеж Со попуст
8* Туш кабини Кабини Макара &Туш кабина Ролери /Тркачи/Wheels/Pulleys (Дијаметар 25мм)

Почитувани Клиенти 1 .некои стоки ние uaully нудат БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ сепак за бесплатен превозот, превозо�

DEN 499.00 554.40
Probrico Нерѓосувачки Челик Црна Заклучување на Вратата Влезот/Privcy/Премин/Deadbolt Шкафче на звук/Копче за Keyless Безбедност Свеж Со попуст
Вратата Број Буква Б Црвено Бронзена Боја 70mm Висина ABS Пластика Вратата Плоча Дигитални Куќа Број Свеж Со попуст
Вратата Број Буква Б Црвено Бронзена Боја 70mm Висина ABS Пластика Вратата Плоча Дигитални Куќа Број

Спецификација на Производот Име Врата Број Буква Б Боја Црвена Бронза Големина(appr.) 70mm Висина за Инстала

DEN 165.00 191.52
1pc Дигитални Врата Куќа Број 0/1/2/3/4/5/6/7/8/9 Факултативна Нерѓосувачки Челик 75mm Висина Вратата Плоча Број Свеж Со попуст
1pc Дигитални Врата Куќа Број 0/1/2/3/4/5/6/7/8/9 Факултативна Нерѓосувачки Челик 75mm Висина Вратата Плоча Број

1pc Дигитални Врата Куќа Број 0 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9# Факултативна Нерѓосувачки Челик 75mm Висина Вратата Пл�

DEN 189.00 219.84
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик кој се одвојува кревање вратата зглоб Само затворање на шарки 6pcs Свеж
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик кој се одвојува кревање вратата зглоб Само затворање на шарки 6pcs

Превозот : 1 Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона 12 месеци Производителот е ог�

DEN 1392.00
1.5 инчен лизгачки макара ритам V со 6000RS Лого (дијаметар 38mm,дебелина 12mm) Свеж
1.5 инчен лизгачки макара ритам V со 6000RS Лого (дијаметар 38mm,дебелина 12mm)

Детален опис производиНашата компанија е професионален за лизгачки портата ролери ритам V со лого Цена�

DEN 662.40