TOPGRILLZ Новиот Обичај се Вклопуваат Хип Хоп Зголеми Златна Боја Галвански Устата Grillz Сет 2 парчиња Еден Врвот&6 заби Дното Поставите Црна Пиштол Скари

TOPGRILLZ Новиот Обичај се Вклопуваат Хип Хоп Зголеми Златна Боја Галвански Устата Grillz Сет 2 парчиња Еден Врвот&6 заби Дното

20 %

DEN 384.00

DEN 479.52

Свеж

Во магацинот

Врвот и на Дното на Забите Хип Хоп Grillz Комбо Посебни Ќе се одјавувањето на платина тон вампир fang заби Хип Хоп Grillz врвот и дното сет со нова и подобрена силикони фитинг парче за дополнителна удобност. Оваа решетка е изградена од висок квалитет солидна месинг основни и силно позлатен родиум крај да им даде на оваа решетка брилијантен сјај. Секој висок квалитет на лажни дијамант е страна залепени во хип grillz за максимална bling. Секој решетката може да ги собере сите заби, без разлика колку се директно или искривени на вашите заби е. Благодарение на нашите специјални фитинг парче нема мувла потребно. Лесно да се следат инструкциите се вклучени да носат вашата уста grillz во минути! Добрата работа во врска со овие скари е дека тие се отстранува и можете да го носат на скара или да го отстраните лесно. Grillz дојде во убава кутија за чување во. **Напомена** Овие grillz се наменети за декорација и забава цел само. На grillz не се наменети за исхрана. Овие производи се продаваат како што е, без гаранции од било каков вид. Поради природата на овој производ, не се враќа, или размена се е дозволено, па ве молиме да се свесни за тоа пред да ги нарачате. Ние нема да бидат одговорни за било какви штети од било кој вид кои произлегуваат од употребата на овие grillz вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на инцидентни, казнени или случајни штети. Една Големина Одговара на Сите - Одговара За Било Устата Големина, Дури и Скршените Заби Вклучува променливи во големина на Силиконски Калапи Барови За Сопствени Фитинг Вклучува 2 Калапи Барови Инструкции Се Вклучени за Лесно Калапи за неколку Минути Премиум 14k Злато позлатен grillz

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: G-010-РОУЗ
Пол: Унисекс,Жени,љубовници',Мажи
Бренд Име: TOPGRILLZ
is_customized: No
Повод: Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: Еден сет
Материјал: Метал
Стил: Хип/Рок
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Бакар

Додатоци на производи

JAKONGO Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Пеперутка Јазол Лак Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски Свеж Со попуст
KJjewel Кошарка Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Антички Позлатен Сребрен Накит DIY Изработка на Додатоци 20x15mm Свеж
1 Парче Модерен Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin Златна Боја Жените се Облекуваат Свадба Булчински Brooch Pin px47 Свеж Со попуст
1 Парче Модерен Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin Златна Боја Жените се Облекуваат Свадба Булчински Brooch Pin px47

ИспоракаБесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet.Ние

DEN 63.00 85.92
Blucome Две Големина од не ' Рѓосувачки Челик Shawl Шамија Марами тока клипови Глеѓ Hijab додатоци Colares Жените Партија Brooch Свеж Со попуст
Кајгана Змеј Топката Мајмун Keychain Синот Goku Супер Saiyan Силикони ПВЦ Keychain акција фигура 3D pendant Keyring Колекција Свеж Со попуст
Кајгана Змеј Топката Мајмун Keychain Синот Goku Супер Saiyan Силикони ПВЦ Keychain акција фигура 3D pendant Keyring Колекција

Добредојдовте на нашата продавница.Вашето задоволство е нашиот најголем напор.1 $150 ,бесплатен превозот

DEN 64.00 92.16
Корејската верзија на high-end накит трговија на големо диви балет девојка моден стил кристал Кристал brooch одбрана бесплатен Свеж Со попуст
2017 Нови Пристигнување Исклучителна Мода Лист Јака Pin Brooch, Европа И Америка Остава Ретро Кошула Креативни Златна Brooch Свеж Со попуст
CiNily Создадени Зелен Оган Опал Кубни Циркони Сребро Позлатен трговија на Големо за Жените Накит Pendant Студ Обетки Накит Свеж Со попуст
Шик 50X ЖЕШКА Мода Многу Barbell Црна Топка Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Панк Тело Накит трговија на Големо Слободни Свеж Со попуст
Шик 50X ЖЕШКА Мода Многу Barbell Црна Топка Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Панк Тело Накит трговија на Големо Слободни

54 см или 1cm = 0.и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 1721 покажува,еднакви на НАС големина 7.Се вра

DEN 278.00 330.72
Трговија на големо 42 компјутери Глеѓ Легура на Злато боја Накит Коза Приврзоци шарм за нараквица ѓердан DIY изработка на накит Свеж Со попуст
JAKONGO Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Крстот Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 21x11mm Свеж Со попуст
Шик 50pcs Многу Црна Barbell Усна Labret Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Панк Тело Накит трговија на Големо Свеж Со попуст
Шик 50pcs Многу Црна Barbell Усна Labret Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Панк Тело Накит трговија на Големо

393 инченСликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина.Се врати во р

DEN 232.00 273.12